Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот Irish stout » 25 юли 2012 09:53

Stealth написа:
Модератор ЛокоПД написа:
botevforever написа:Относно новия Ви собственик-да изчакаме тогава до понеделник?


Единственото изречение,свързано с темата.
Ще изчакаме.


А бе де..а и президента какво толкова ви е страх да го обявите , накрая ще взема аз да го обява :lol: , от два дена по магазините няма Пещерска гроздова , много бързо я изкупуват , за да си празнуват нещо хората 8-)

[offtopic]Обаче , ако изпуснете старта на А група пригответе си спреове против комари :!:[/offtopic]


Не можете да си надскочите истинската същност. Много злоба, много нещо. Ама здраве да е. Открай време сте си такива.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Потребителски аватар
pasaden
Мнения: 573
Регистриран на: 25 сеп 2008 01:19
Местоположение: гр.Пловдив, ст."Христо Ботев" - НАШИЯТ ДОМ!!!
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот pasaden » 25 юли 2012 09:55

100 години символ на Пловдив

Потребителски аватар
GBP
Мнения: 132
Регистриран на: 27 фев 2011 09:33
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот GBP » 25 юли 2012 10:15

pasaden написа:http://plovdivnews.net/index.php?option=com_content&view=article&id=22389%3A22389&catid=62%3Avolleyball&Itemid=83

Спокойно бе! Нямаме никакви проблеми.
В момента се подготвя спешна промяна в Закона за спорта, съгласно която всеки член на ФК "Ботев" ще е задължен да си купува по 30 кафета на ден от Наско Узунов. 30 кафета по левче, по 200 члена, прави общо 6000 лева на ден, или 2 милиона и 190 хиляди лева годишно. Издръжката ни е осигурена!
Само едно ме притеснява: от толкова кафета да не вземе на някой ботевист да не му издържи сърцето?
Спешно казвайте на Атанас Узунов да осигури и безкофеиново кафе, че иначе ще им увредим здравето на хората!

Потребителски аватар
ivo_gf
Мнения: 435
Регистриран на: 29 май 2009 11:28
Местоположение: Стадиона на Мира
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот ivo_gf » 25 юли 2012 10:50

Vincenzo написа:На тоя пич, перничанина, много му се смях на коментарите. Много добре разбирам, че не ни харесвате там в Перник ( по-възрастните имат доводи от мачовете по между ни, по-малките... от простотията прихваната от техните приятели - петолъчки и папагали ), но да говориш такива неща... ами излагаш се. Специално проверих още веднъж класиранията ви от 90-та година насам, за да не се излагам и ...изненада - нямате по-предно класиране 8-мо място! Питаш дали сме велики ? Ами не бих се величал така, скромността е добродетел, за сметка на това фактите говорят сами по себе си. Има нещо наречено футболна култура. Тя се носи от фенската маса на определен отбор и гражданите на определен град. Това е нещо, което не може да се измери. Ще ти дам пример: Това е нещо, което кара 6 човека, последователно да идват и да се "кичат" с титлата собственик на Локо Пловдив. Нещо различно от политика, икономика и т.н. Както казах, не обичам да възхвалям отбора и публиката му, но както каза бившия треньор на Левски, за нас вие сте просто един добър средняшки отбор.
А до това защо сме гонили собственика си при положение, че играем в ЕКТ, ще оставя изводите на теб, ако можеш сам да достигнеш до тях. Изводите за това - кои сме ние, за какво се борим и какви идеали гоним!

Първо това за статистиката по горе го каза Мода, не аз. Аз статистика не водя, карам я на памет, просто споменах Галя Топалова, защото ми е любимка и бях много разочарован като ви напусна, надявах се да е там докато Локомотив съществува :)
Абе братле, ти ме разцепи от смях, как го каза :
А до това защо сме гонили собственика си при положение, че играем в ЕКТ, ще оставя изводите на теб, ако можеш сам да достигнеш до тях. Изводите за това - кои сме ние, за какво се борим и какви идеали гоним!
Кога сте играли пък вие в Ект бе, от дъжд на ветър, и то това единствено участие в последните маса години благодарение на нас - направихме Лудогорец шампион в последните кръгове с тая победа над ЦСКА и по служебен път загубилия финала за купата го изпратихме да подритва по Европата, пък той взе че не му хареса та даже и е на косъм да ходи ли на мача в Холандия, да не ходи ли, абе професионален, голям клуб отвсякъде :) Извода тук е, че и един азербайджански клуб дори е по професионален от вашия , а инaче изводи ми оставя да си вадя, все едно са егаси гранда и всяка година играят в ЕКТ :) , благодаря ти, забавляваш ме рано сутринта, добре ми почна деня :D Иначе тая година ще ви видим както ти го каза "кои сте вие, за какво се борите и какви идеали гоните", дали задържане в групата, въпроса е коя група точно :lol:
Последна промяна от ivo_gf на 25 юли 2012 11:24, променено общо 4 пъти.

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот Abbiati » 25 юли 2012 11:05

Пловдив1926 написа:Не може да спите а :)


Мани, жестоко сме притеснени от финасовата ви мощ....... :) :) :) едно не мога да ви отрека- колко си вярвате.... Успех, много искам да има Локомотив тази година в А група!
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот Irish stout » 25 юли 2012 11:44

Abbiati написа:
Пловдив1926 написа:Не може да спите а :)


Мани, жестоко сме притеснени от финасовата ви мощ....... :) :) :) едно не мога да ви отрека- колко си вярвате.... Успех, много искам да има Локомотив тази година в А група!


Виж, ние поне не се тупаме в гърдите с държавна пара.
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Milcho1987
Мнения: 114
Регистриран на: 27 авг 2010 17:11
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот Milcho1987 » 25 юли 2012 11:49

[
Последна промяна от Milcho1987 на 25 юли 2012 11:52, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот Пловдив1926 » 25 юли 2012 11:49

Abbiati написа:
Пловдив1926 написа:Не може да спите а :)


Мани, жестоко сме притеснени от финасовата ви мощ....... :) :) :) едно не мога да ви отрека- колко си вярвате.... Успех, много искам да има Локомотив тази година в А група!



Ми ние сме в агрупа бе непловдивчанин. Вие бяхте на кантар и трябваше да купувате мачове:)


Нахална работа майна :)
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот Abbiati » 25 юли 2012 11:51

Купуване на мачове и всякакви форми на уреждане аз не ги разбирам, нямам ВАШАТА компететност......
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Milcho1987
Мнения: 114
Регистриран на: 27 авг 2010 17:11
Контакти:

Re: Коко Динев си тръгва от Локомотив ПД

Мнениеот Milcho1987 » 25 юли 2012 11:52

ivo_gf написа:Първо това за статистиката по горе го каза Мода, не аз. Аз статистика не водя, карам я на памет, просто споменах Галя Топалова, защото ми е любимка и бях много разочарован като ви напусна, надявах се да е там докато Локомотив съществува :)
Абе братле, ти ме разцепи от смях, как го каза :
А до това защо сме гонили собственика си при положение, че играем в ЕКТ, ще оставя изводите на теб, ако можеш сам да достигнеш до тях. Изводите за това - кои сме ние, за какво се борим и какви идеали гоним!
Кога сте играли пък вие в Ект бе, от дъжд на ветър, и то това единствено участие в последните маса години благодарение на нас - направихме Лудогорец шампион в последните кръгове с тая победа над ЦСКА и по служебен път загубилия финала за купата го изпратихме да подритва по Европата, пък той взе че не му хареса та даже и е на косъм да ходи ли на мача в Холандия, да не ходи ли, абе професионален, голям клуб отвсякъде :) Извода тук е, че и един азербайджански клуб дори е по професионален от вашия , а инaче изводи ми оставя да си вадя, все едно са егаси гранда и всяка година играят в ЕКТ :) , благодаря ти, забавляваш ме рано сутринта, добре ми почна деня :D Иначе тая година ще ви видим както ти го каза "кои сте вие, за какво се борите и какви идеали гоните", дали задържане в групата, въпроса е коя група точно :lol:

Не, че има смисъл да ти обръщам внимание, но само ще ти припомня, че Локомотив е на 4-то място от всички български отбори по изиграни срещи в Европа


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта