ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ace_ventura
Мнения: 431
Регистриран на: 26 авг 2009 14:23
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот ace_ventura » 14 апр 2010 15:39

gtsekov написа:http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/czech_republic/prague_eden.shtml Това е стадионът на Славия Прага-40 000 000 евро. Отборът е на нивото ЛЕВСКИ ,ЦСКА

Развиват се хората, евала им права. Иначе и на нас ни трябва нещо подобно.
Hey you! Don't help them to bury the light. Don't give in without a fight.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот galin56 » 14 апр 2010 16:29

gtsekov написа:http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/czech_republic/prague_eden.shtml Това е стадионът на Славия Прага-40 000 000 евро. Отборът е на нивото ЛЕВСКИ ,ЦСКА

Стадион Еден е супер ниво за 22 000 стадион. Вип ложи, коментаторски ложи, кожени седалки и т.н и т.н + хотелска част, офиси и магазини, които са собственост на клуба или му дават наем за съответното помещение. Един такъв стадион пасва идеално в центъра на Пловдив, Варна и София. И между другото 40 млн. евро е бил по проект, а след построяването са установили, че им е излезнал за около 27,28 млн. евро.
До тук всичко е супер само не разбрах израза, че е на нивото на Левски и ЦСКА. Според мен Левски и ЦСКА са на много по-ниско ниво от такива отбори и по фенове и успехи в ЕКТ(говорим последните 10 години) и приходи и организация и ДЮШ и стадион и още много много работи!!!

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот galin56 » 14 апр 2010 16:50

Аз онзи ден го намерих в нета този стадион и се замислих, че на мястото на стадиона на Ботев примерно, би паснал идеално. Прекрасни ВИП зали и ложи за по-богатите фенове, супер условия за нормалия фен, офиси , хотел + Макдоналдс и магазини. Паркинг за 2,3 хиляди коли който през седмицата примерно може да е платен паркинг а само за мачовете свободен. И всичко това в идеалния център на Пловдив. И не на последно място Ботев е с не малко фенове и интереса към отбора в града е голям, а и след построяването на такова съоръжение интереса ще се умножи многократно и ще се привлечат мощни спонсори и рекламодатели. И според мен тея 25 млн. евро ще се избият за по-малко от 10 години, особено ако отбора играе добре и се класира поне 2,3 пъти за ЕКТ.
Но това са мечтиии мечтиии

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот ntodorov » 14 апр 2010 19:48

Вие сте много странни и интересни хора. Гледате някакви виртуални проекти и се радвате, като деца на обещана играчка. В същото време БГ зависта сътвори велики мисли от рода: В Бургас ходят на театър, в Бургас ходи публика ама мълчи, В Бургас ядат вурсове и прочие глупости, които хич, ама хич не се връзват... Аджеба коя сила ако ще и без пари ще изкара бай Х-й или Бай Кур-о от някой град да отиде на нечий стадион ей така без пари да гледа мач на аванта със Сливен например. Кой казва, че вурсовите ни са безплатни. В предния си пост писах влязох без пари, но аз хвърлих 12 лева с кеф да си купя шал на Черноморец и да изпия един Амстел със сандвич купен от западната Ротонда. Направих си кефа, а Чичо Събев си е направил своята сметката. Казах над 8 000 зрители и сигурно са били толкова. Иначе публиката била, като на театър - ами какъвто футбола - такава и публиката. Ние бургазлии държим отборът ни да е зависим от нас - не ние от него. Иначе фенството, виковете, варварското дюдюкане по отбора и прочие неща от, които само ние в тъмните балкански територии не се отказваме изглеждат неадекватно и смешно на фона, който ви се предоставя на дървените скамейки...Елате на мач в Бургас и после пишете - Впрочем по-умни от нас са кръстили Олд Трафорд - Тетъра на мечтите. Подерзайте и пак пишете защо ;)
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот birabecks » 14 апр 2010 20:29

ntodorov написа:Вие сте много странни и интересни хора. Гледате някакви виртуални проекти и се радвате, като деца на обещана играчка. В същото време БГ зависта сътвори велики мисли от рода: В Бургас ходят на театър, в Бургас ходи публика ама мълчи, В Бургас ядат вурсове и прочие глупости, които хич, ама хич не се връзват... Аджеба коя сила ако ще и без пари ще изкара бай Х-й или Бай Кур-о от някой град да отиде на нечий стадион ей така без пари да гледа мач на аванта със Сливен например. Кой казва, че вурсовите ни са безплатни. В предния си пост писах влязох без пари, но аз хвърлих 12 лева с кеф да си купя шал на Черноморец и да изпия един Амстел със сандвич купен от западната Ротонда. Направих си кефа, а Чичо Събев си е направил своята сметката. Казах над 8 000 зрители и сигурно са били толкова. Иначе публиката била, като на театър - ами какъвто футбола - такава и публиката. Ние бургазлии държим отборът ни да е зависим от нас - не ние от него. Иначе фенството, виковете, варварското дюдюкане по отбора и прочие неща от, които само ние в тъмните балкански територии не се отказваме изглеждат неадекватно и смешно на фона, който ви се предоставя на дървените скамейки...Елате на мач в Бургас и после пишете - Впрочем по-умни от нас са кръстили Олд Трафорд - Тетъра на мечтите. Подерзайте и пак пишете защо ;)


И ти си интересен,приятелю.Публика вярно имаше - около 12 хиляди,което за нашето първенство си е меко казано,събитие.Дотук добре.Гледах мача по ТВ.Направи ми впечатление,когато даваха общ план на трибуните,идеалния синхрон на публиката,а именно - възвратно постъпателното движение на ръцете към устите на 90% от хората.Удивителен синхрон ;) .Сега,може да е било вурстове с бира,ама мен ако питаш,повечето чоплеха семки ?! Може и да не съм прав... :roll: Но даже и да са били "вурстове с бира",пак не е нормално.Вие там на мач ли сте тръгнали,или в Дисниленд ?? Ходил съм на този стадион по времето на "Нафтата",когато т.нар. ни "грандове" пристигаха в Бургас с "топка в стомаха"...Вярвай ми,обстановката беше коренно различна.Случвало ми се е по онова време да вляза в бургаска кръчма след полунощ, със зелена фланелка /съвсем случайно/ и напълно непознати ме черпят водки,бири и т.н.Казаха ми - "Щом си в зелено,значи си от нашите"...Иначе за зависта си прав,но и за това си има причина.Чисто хипотетично си представи,че двама от "Тримата тенори" в България - Събев,Ганчев или Гигов,бяха решили да налеят парите си в Пловдив...в Локомотив и Ботев...С нови стадиони,с всичките му условия,които имате в Бургас...Знаеш ли какво щеше да стане в Пловдив ? Нямаше да има нужда от безплатни билети и томболи.Тука щеше да е ...нямаш си на идея,какво щеше да е...А сравнението с театъра и Олд Трафорд... :lol: Приятел,на Олд Трафорд не съм бил,но съм ходил няколко пъти на Ъптън Парк,на мачове на Уест Хем - там да чуеш викове,да видиш "фенство,варварщина и дюдюкане" преди,по време и след мача... :lol:
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
sokkoban
Мнения: 650
Регистриран на: 27 ное 2009 21:56
Местоположение: East Stand
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот sokkoban » 14 апр 2010 20:38

Бирабекс, шанса да те разбере е почти нулев...

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот birabecks » 14 апр 2010 21:32

sokkoban написа:Бирабекс, шанса да те разбере е почти нулев...


Така е сигурно...Нищо против хората отишли "на театър",обаче на 12 000 души публика,а на миналия мач, пак там, се споменаваше около 20 000...Добре бе,майна,звучи ли ти познато ? Ами на тези 12-20 хиляди,една агитка от 4-5 хиляди "хулигани","лумпени" или "варвари",както ни наричат ;) ,нямаше ли да им "отива" на новия стадион,с фен- магазин,кетъринг и кво беше там... :lol: Представи си на Лаута или на Колежа да раздаваха БИРА /може и без вурстчета/...Те на нас минерална вода не ни дават да вкарваме ,че не могат да ни озаптят... :lol: Нищо де,всеки си има различна представа за това,как да си подкрепя отбора.Аз няма да мога да спя тая вечер,щото утре имаме мач с Монтана и може да стане издънка,щото са много крив отбор,и трябва да бягам от работа и т.н. А някои пичове отиват на стадиона да ядат хот-дог...Аз ли не съм добре,нещо друго ли е... :roll:
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот botev_1912 » 14 апр 2010 22:21

Бира, ние не сме го разбрали човека, то да лапаш сандвич е върхЪТ на ултрас културата!

А това, че има томбола и раздават автомобил е друга бира!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
birabecks
Мнения: 1745
Регистриран на: 01 сеп 2008 18:52
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот birabecks » 14 апр 2010 22:32

botev_1912 написа:Бира, ние не сме го разбрали човека, то да лапаш сандвич е върхЪТ на ултрас културата!

А това, че има томбола и раздават автомобил е друга бира!


Виж сега,да си "ултрас" не е задължително,но е нормално като отидеш на мач да си подкрепяш отбора с песни,скандирания,да теглиш по една на съдията /ако заслужава/ и на тези от противниковата агитка /били те "жълтури" или "буфери",особено ако е Дерби,нали така ;) /...
Ту мъч пипълс към онли фор дъ паст дъ тайм.Но уорк ! Но секрифиси...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЗА БЪЛГАРСКИТЕ СТАДИОНИ

Мнениеот ntodorov » 15 апр 2010 20:09

Бира Бекс, нищо не си разбрал. Говориш ми за Нафтата. Аз съм от тези, които ходеха на Нафтата. Впрочем няма какво да се обяснявам на теб този, който си свикнал да си ръбиш дупето на дървената скамейка и да си преглъщаш слюнките от жажда. разликата между нас бургазлии, които от времето на Порточана сме научени на удобство и кеф с вас е голяма и вие също няма да ни разберете...Пий сега една бира и си помисли дали не ми е било кеф н стадиона. Виж моето мнение не е миродавно. Всеки си прави кефа както иска. Ти сам си задай въпроса, защо на Нафтата е било по-различно. Аз съм фен на на Бургаските отбори, в момента гледам и Нефтохимик във В група.

ПС: Приятелю Бекс: Днес след мача с Монтана, който и аз гледах по ТВ: Ами не се различавахте от театралната публика. Що мълчахте. Чуваше се само вратарчето на Монтана и Шансой...Велики сте иначе. Останаха ви само ръбовете по пейките. А дерзай и си дери гърлото на другия мач за Кики например, който после ще пие за твое здраве в някоя Пловдивска кръчма ;)
Я се осъзнайте. И ходете да онождате пловдивски момичета вместо да си губете времето с глупости.
Живял съм в Лондон.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта