БФС мафията в действие на подченените си

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

leedsuafc
Мнения: 103
Регистриран на: 24 юли 2009 11:55
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот leedsuafc » 08 май 2019 00:20

Alex написа:Яко си във филма... и 1000%-ова дузпа.


ти да не си си падал на главата като малък бе, аз 10% не виждам тук,той ...1000

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот Alex » 08 май 2019 00:29

leedsuafc написа:
Alex написа:Яко си във филма... и 1000%-ова дузпа.


ти да не си си падал на главата като малък бе, аз 10% не виждам тук,той ...1000

Ми, ходи гледай нещо, от което разбираш... кърлинг, художествена гимнастика...
[center]Изображение[/center]

leedsuafc
Мнения: 103
Регистриран на: 24 юли 2009 11:55
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот leedsuafc » 08 май 2019 00:37

Alex написа:
leedsuafc написа:
Alex написа:Яко си във филма... и 1000%-ова дузпа.


ти да не си си падал на главата като малък бе, аз 10% не виждам тук,той ...1000

Ми, ходи гледай нещо, от което разбираш... кърлинг, художествена гимнастика...


разбирач , аз когато съм гледал всякакви спортове ,не знам къде си бил...тая дузпа е срам за ония велик отбор на Етър ,това разбираш ли го :?:

RESPECT
Мнения: 120
Регистриран на: 09 авг 2014 15:05
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот RESPECT » 08 май 2019 01:43

kubik написа:Днес за пореден път, тотално ощетени. Измислена дузпа и последвал червен картон.

г-н Домусчиев, всички знаем,че сте покровител на Ботев. Това не е тайна , и феновете на Ботев го знаят!

Срамно е по такива начини да се печели финал.

Ще гледаме съдията, как ще свири на финала, както и цяла България!!!

Пиша го предварително, защото се говори в цял Пловдив ,че им е осигурил да спечелят финала !

Ако ни бия без съдията, ще пусна тема и ще се извиня ;)


Аз пък предлагам Тодор Неделев от Ботев Пловдив да ти се извини лично след мача, ако отново вкара гол на Локомотив от центъра. :)

Lokomotivforever
Мнения: 9
Регистриран на: 29 сеп 2015 19:54
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот Lokomotivforever » 08 май 2019 05:16

kubik написа:Днес за пореден път, тотално ощетени. Измислена дузпа и последвал червен картон.

г-н Домусчиев, всички знаем,че сте покровител на Ботев. Това не е тайна , и феновете на Ботев го знаят!

Срамно е по такива начини да се печели финал.

Ще гледаме съдията, как ще свири на финала, както и цяла България!!!

Пиша го предварително, защото се говори в цял Пловдив ,че им е осигурил да спечелят финала !

Ако ни бия без съдията, ще пусна тема и ще се извиня ;)

Още по време на мача написах коментари в гонг,страшно е...Толкова тенденциозно и поръчково съдийство срещу Локо Пловдив никога не е имало...Първо заради Славия си мислех ни резнаха 4-5 мача,после картинката се нареди.Ботевъ2010 бяха 15 точки след на..Настигнаха ни и влезоха в първата шестица Бладарение на Домусчо:))Надявам се финала да не е със съдии,като днешните от най-древната професия УЕФА СПИ ЛИ???

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот bsz1916 » 08 май 2019 06:19

Имаше засада преди дузпата , но като цяло Етър ви надигра тотално . Не разбирам защо намесвате Ботев - срещу ЦДКА - София ( София ) те бяжа ощетявани далеч повече , но успяха да ги елиминират . Миналата година пак бяха ощетени и в двата мача срещу Славия и тогава това им коства финала . Не търсете причината там където не е .

kanarche
Мнения: 85
Регистриран на: 15 ное 2010 01:27
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот kanarche » 08 май 2019 10:23

Параноята яко тресе черно- белите привърженици! Ботев е не по- малко ощетяван от Локомотив в последните няколко години, но за да видиш тези неща трабва да свалиш чарно- белите очила и да изчистиш омразата от сърцето си, а това няма как да стане сред все по- оредяващата трупа от Лаута. Интересно, е че те сменят филма на всеки 2-3 дена- първо лягахме на чорбата, защото така било винаги, после чорбата дали мачовете в полуфинала, защото Тошко отивал при тях, сега и това като не е истина се оказа, че Домусчиев ни е уредил. Явно кълбото на черно белите врачки от Столипиново се е повредило!

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот bsz1916 » 08 май 2019 10:37

kanarche написа:Параноята яко тресе черно- белите привърженици! Ботев е не по- малко ощетяван от Локомотив в последните няколко години, но за да видиш тези неща трабва да свалиш чарно- белите очила и да изчистиш омразата от сърцето си, а това няма как да стане сред все по- оредяващата трупа от Лаута. Интересно, е че те сменят филма на всеки 2-3 дена- първо лягахме на чорбата, защото така било винаги, после чорбата дали мачовете в полуфинала, защото Тошко отивал при тях, сега и това като не е истина се оказа, че Домусчиев ни е уредил. Явно кълбото на черно белите врачки от Столипиново се е повредило!

Точно , вярно и безпристрасно . Особено ми е интересно какво общо тук имат Домусчиев и Лудогорец . Струва ми се че тази версия е родена в с. Микре , Ловешка област .

Потребителски аватар
Flash1912
Мнения: 655
Регистриран на: 28 сеп 2009 11:59
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот Flash1912 » 08 май 2019 11:46

Доста забавничко почват да се оправдават черно-белите домашни любимци на Пловдив. Първо щели да бъдат амнайсе хиляди по трибуните и да покажат, че Пловдив обичал повече локото. После като се разбра, че вървят да са двойно по-малко (както са и в града) : "и да сми по-малко майна, пак ши сми по-яки", после евентим схемата била измислица, след това жалтити не си били продали билетити, след тва ама жалтити са си ги продали, ама те не са жалти там, а хора на БФС и неутрални фенове (дали по 30лв да са в сектор на Ботев :lol: ). СЛед това се почна за финала - ако бий Локуту майна, Локуту е топа, ако падним, Домуса е купил мача, съдията, Бруно, Крушо и на Бонев баклава е пратил! Тука правилно са отбелязали - пускаме на Лудогорец, а па после пускаме на ЦСКА, а па после ЦСКА ни пуснали, за да дадем Неделев.
Айде малко по-мъжки и по-сериозно - щото който се оправдава предварително, обикновено му се налага и наистина да се оправдава. Дайте да си се готвим за мача и да си решим спора на стадиона и по трибуните, а не да всяваме инсинуации, за да ни е по-леко на душата после.

ПП: Съвсем отделен въпрос е, че дори и да ви порежат на финала - има да се връща и за 5:3 на Лаута, и за 3:2 на Лаута, и за 1-2 за Купата на Колежа... Сталев, Генов, Врайков.. всичките палавници, които ви отваряха ципчето, като имахте парички... Сега няма да мрънкате, ако случайно на вас се падне да сте морални победители. :roll:

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: БФС мафията в действие на подченените си

Мнениеот saract » 08 май 2019 14:57

Това мрънкане ПРЕДИ мача взе да става мода в България.Любо Пенев с 14 човека не терена не можа да бие девет от Ботев от някой пак му е виновен.тоест съдията.И този сега така...........


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта