ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 01 авг 2016 15:24

soccerav написа:
Обединени фракции "Бултрас" излязоха с гневно отворено писмо писмо до премиера Бойко Борисов и министъра на вътрешните работи Румяна Бъчварова. Повод за реакцията на феновете на Ботев са действията на полицаите при арестуването на 32-годишния Йордан Запрянов, който нахлу на терена на стадион "Лазур" по време на градското дерби с Локомотив.
Plovdiv24.bg публикува отвореното писмо без редакторска намеса:

Следващите редове не са декларация, а по скоро отворено писмо към власт имащите и по скоро до премиера Бойко Борисов и министъра на вътрешните работи Румяна Бъчварова.

В събота на стадион "Лазур" в Бургас, където само преди година се проведе Европейското за юноши, пред очите на хиляди очевидци имаше силно превишаване на полицейски правомощия. Дебело подчертаваме, че не защитаваме и не толерираме действията на нахлулия на терена привърженик на Ботев Пловдив, който ще донесе санкции на нашия клуб, но и ще понесе вината си пред съда.

Но ние искаме да попитаме - беше ли нужно толкова брутално отношение към паднал човек с поставени белезници? Ако така ясно се показа как действат органите на МВР и то пред хиляди очевидци, какво остава, когато няма свидетели? Така ли раздават правосъдие вашите служители г-жо Бъчварова? С тази жестокост, как искате хората да уважават вашите служители, носители на реда и стабилността? Това ли се нарича - ред, да пребиеш паднал човек и то с ритници?

Почти всеки път служителите на "реда" се крият зад анонимността на пагона и фуражката. Tози път обаче искаме да попитаме вашия служител, който е бивш ръководител на КАТ Пловдив - Радослав Начев и който цяла България видя ясно как посяга и рита пръв, по особено жесток начин падналия и закопчан с белезници човек - така ли е инструктиран да действа? Това ли е начинът да се издигне в кариерата си и сега когато е отстранен от "доходоностната" служба в КАТ и пратен да се разправя с фенове в злобата си, така ли ще действа и занапред...

Обединени фракции "Бултрас"


:lol: :lol: :lol: По-смешно нещо не съм чел отдавна. Верно, да го бяха оставили този дрогиран примат да доближи нашите фенове та да вкуси някоя седалка... Щом има рев, това означава че полицията си е свършила добре работата...най-накрая!

Кое му е смешното? Днеска бият наши утре не се знае, дали и по вашите глави ( или на други агитки) дали няма да играят палки. А вие ми се радвате сега, защото в момента не ви засяга - ще си спестя нарицателните, и пожеланията!
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот demy27 » 01 авг 2016 15:27

Plovdivskia Grand написа:По- надолу няма накъде,вече само нагоре :lol: :lol: :) :lol: !В събота добре играха само Георгиев,Стоянов и Жоао Пауло, може в следващите мачове и някой друг да се разиграе :lol: .


Каква е разликата между футболист на Ботевь и пират?
- Пирата има само един дървен крак.

Обадиха се от Бургас. Бултрасите си забравили бурките на стадиона. Питат къде да им ги пратят, че не намирали Коматево на картата.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 01 авг 2016 15:43

грешка
Последна промяна от soundmax на 01 авг 2016 15:43, променено общо 1 път.
БОТЕВ Пловдив


Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот soccerav » 01 авг 2016 15:50

soundmax написа:
soccerav написа:
Обединени фракции "Бултрас" излязоха с гневно отворено писмо писмо до премиера Бойко Борисов и министъра на вътрешните работи Румяна Бъчварова. Повод за реакцията на феновете на Ботев са действията на полицаите при арестуването на 32-годишния Йордан Запрянов, който нахлу на терена на стадион "Лазур" по време на градското дерби с Локомотив.
Plovdiv24.bg публикува отвореното писмо без редакторска намеса:

Следващите редове не са декларация, а по скоро отворено писмо към власт имащите и по скоро до премиера Бойко Борисов и министъра на вътрешните работи Румяна Бъчварова.

В събота на стадион "Лазур" в Бургас, където само преди година се проведе Европейското за юноши, пред очите на хиляди очевидци имаше силно превишаване на полицейски правомощия. Дебело подчертаваме, че не защитаваме и не толерираме действията на нахлулия на терена привърженик на Ботев Пловдив, който ще донесе санкции на нашия клуб, но и ще понесе вината си пред съда.

Но ние искаме да попитаме - беше ли нужно толкова брутално отношение към паднал човек с поставени белезници? Ако така ясно се показа как действат органите на МВР и то пред хиляди очевидци, какво остава, когато няма свидетели? Така ли раздават правосъдие вашите служители г-жо Бъчварова? С тази жестокост, как искате хората да уважават вашите служители, носители на реда и стабилността? Това ли се нарича - ред, да пребиеш паднал човек и то с ритници?

Почти всеки път служителите на "реда" се крият зад анонимността на пагона и фуражката. Tози път обаче искаме да попитаме вашия служител, който е бивш ръководител на КАТ Пловдив - Радослав Начев и който цяла България видя ясно как посяга и рита пръв, по особено жесток начин падналия и закопчан с белезници човек - така ли е инструктиран да действа? Това ли е начинът да се издигне в кариерата си и сега когато е отстранен от "доходоностната" служба в КАТ и пратен да се разправя с фенове в злобата си, така ли ще действа и занапред...

Обединени фракции "Бултрас"


:lol: :lol: :lol: По-смешно нещо не съм чел отдавна. Верно, да го бяха оставили този дрогиран примат да доближи нашите фенове та да вкуси някоя седалка... Щом има рев, това означава че полицията си е свършила добре работата...най-накрая!

Кое му е смешното? Днеска бият наши утре не се знае, дали и по вашите глави ( или на други агитки) дали няма да играят палки. А вие ми се радвате сега, защото в момента не ви засяга - ще си спестя нарицателните, и пожеланията!

Хич не ми дреме ваш ли е наш ли е. С хулиганите трябва да се действа по този начин. Нали ако го закопчеят и си го приберат сякаш нищо не е станало и му сложат някаква мижава глоба пак ще продължи с простотиите. Затова сега като се погледне в огледалото и си види белезите ще се сети, че така не трябва да се прави. Същия такъв бой заслужават и идиотите които поломиха стадиона. Когато бяхме на Васил Левски нямаше и една счупена седалка, защото малоумниците знаеха какво ги чака в София ако поломят националния стадион, обаче в Бургас където феновете на двата големи отбора са тройно по-малко от феновете и на Локо и на Ботев няма кой да им каже нищо, мислят си че и стадиона и града са техни...Като не могат да сложат доживотна забрана за хулиганите да посещават мачове, единственото което остава на полицията е да налага с палките.

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 01 авг 2016 16:05

Виж, по съм съгласен да пребият наистина тези които трошат стадионите (за това си много прав), и налитат на бой, но в случая става въпрос просто за изкочил човек на терена ( и аз не одобрява постъпката му, ни то ме кефи индивида), къде си видял така да млатят някой по-света за подобна постъпка, може пък аз да не съм чувал за подобен случай, за така зверски пребит на терена.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот soccerav » 01 авг 2016 17:27

Чак зверски не беше пребит, не съм видял да му е счупено нещо или да има разкъсни рани. Но този човек първо беше неадекватен, тоест няма място на спортно мероприятие и второ, той излезна след вашия гол за да дразни феновете. Бъди сигурен този най-вероятно е един от въпросните които налитат на бой, погледни го само. Нормален човек на стадиона няма да изскочи. Пак ти казвам, и наш фен да беше нямаше да ми дреме, тук няма наши и ваши, хулиганите просто нямат място на стадиона. Относно това дали има други такива случаи, най-вероятно има. И аз не съм виждал, но то реално няма къде да видиш, такова нещо в Англия или Германия няма как да стане, но в Южна Америка си става най-редовно предполагам.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот Пловдив1926 » 01 авг 2016 17:45

Ревът като путки жълтите защото са точно такива - хулигани на приказки обаче като опре ножа до кокала се насират и започва големия плач. На времето нашите момчета от Сандански дето пръснаха чорбите ги биха с дни братче да не ви показвам снимки след ареста бом бок - обаче никой една дума не каза щото това е част от играта.

Тоя пич излезнал от затвора за наркотици предния ден, на мача жълтите си пишат че бил надрусан като животно, сигурно не е и усетил палките. Да му бяха направили един тест за дрога и да го връщат при приятелчетата му, които преди две седмици поредното го вкараха в затвора за наркоразпространение да си направят една хомо дружинка в панделата.

Защо въобще коментираме плача на тия жени тука не знам. Припомнете си миналата година какви заплахи бяха как ще ни избият, ще ни бутнат стадиона, как ще дойдат 2-3 000 и накрая за 500 билета дойдоха 600 човека, набиха им по две палки и влезнаха 450 човека на стадиона, че трябваше разни по-богати цигани да им купуват 40-50 билета да не се изложат за статистиката :)
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот borimir3 » 01 авг 2016 21:21

Пловдив1926 написа:Ревът като путки жълтите защото са точно такива - хулигани на приказки обаче като опре ножа до кокала се насират и започва големия плач. На времето нашите момчета от Сандански дето пръснаха чорбите ги биха с дни братче да не ви показвам снимки след ареста бом бок - обаче никой една дума не каза щото това е част от играта.

Тоя пич излезнал от затвора за наркотици предния ден, на мача жълтите си пишат че бил надрусан като животно, сигурно не е и усетил палките. Да му бяха направили един тест за дрога и да го връщат при приятелчетата му, които преди две седмици поредното го вкараха в затвора за наркоразпространение да си направят една хомо дружинка в панделата.

Защо въобще коментираме плача на тия жени тука не знам. Припомнете си миналата година какви заплахи бяха как ще ни избият, ще ни бутнат стадиона, как ще дойдат 2-3 000 и накрая за 500 билета дойдоха 600 човека, набиха им по две палки и влезнаха 450 човека на стадиона, че трябваше разни по-богати цигани да им купуват 40-50 билета да не се изложат за статистиката :)

Мини през психото че много си повярва :!:

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: ППЛ; I КРЪГ: Ботев (Пловдив) - Локомотив (Пловдив)

Мнениеот staria » 01 авг 2016 23:15

Купили сме 3879 билета за мача. Хубава бройка сме били. Браво.


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта