ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот bambam » 09 яну 2010 19:45

И на село се уреждат мачове :mrgreen:
Само трябва да слушате Дон Христолини :lol:
Колко пъти по 500 кинта прибрахте ;)

Потребителски аватар
T.Henry14
Мнения: 716
Регистриран на: 29 авг 2009 20:14
Контакти:

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот T.Henry14 » 09 яну 2010 19:56

Един град-един отбор написа:
bambam написа:deepblue1963 : Ти си мега комплексиран тип!
Сега ,че Гонзо има отпуснати, два лева за селекция си е Ваш проблем!
Гадно е до сега да си купувал/крадял футболисти и изведнъж.Бум! :mrgreen:
Нема-кинти,нема-нема кинти :lol:
Разбирам те ,кофти ти е-как Локомотив Пловдив купува,а ние не :cry:


Тоя пък ... за него всички са комплексирани ... Еничарска /Локомотивска/ работа :lol:
А иначе момчето просто си коментира ... какво го нападате ... какъв е проблема ако някой се интересува от новините свързани и с други отбори ... Докоспор Мангалсарай Кюстендилбирлиги Вихренкючек :lol:


А бе , глупако жълт , какво правиш ти в нашия форум ми обясни , нъли не се бъркахте на никой и ви интересуваше само вашето "отборче" ??? Айде събирай си чукалата и да те няма !!!
ЛОКОМОТИВ 1926 ПЛОВДИВ

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот deepblue1963 » 09 яну 2010 19:59

bambam написа:deepblue1963 : Ти си мега комплексиран тип!
Сега ,че Гонзо има отпуснати, два лева за селекция си е Ваш проблем!
Гадно е до сега да си купувал/крадял футболисти и изведнъж.Бум! :mrgreen:
Нема-кинти,нема-нема кинти :lol:
Разбирам те ,кофти ти е-как Локомотив Пловдив купува,а ние не :cry:

Точно за "БИВШИЯ ИГРАЧ на ПСЖ" с 0 мача ли да ме е яд?Ние имаме бивш играч на Лион с 82 мача и 12 гола,бивш играч на Мюнхен 1860,бивш играч на Палмейрас,бивш играч на Потугеза.Я сега бягай ти си поплачи и пак ела да ми разкажеш за "страхотния" кадър на ПСЖ. :lol: :lol: :lol:
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

theprideofplovdiv
Мнения: 523
Регистриран на: 19 окт 2009 17:52
Skype: dsadsa
Контакти:

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот theprideofplovdiv » 09 яну 2010 20:01

Абе модератори няма ли?Тоя bambam не стига,че спами ами и засрамява образа на истинския локомотивец!Относно трансфера-ако ще и в Барса и Реал да е играл заедно,аз искам да видя какво прави на терена!Докога ще се залъгваме с тия "велики" имена бе,хора?По същата линия се държат Марто,Бербо,Божинов в националния когато са в лоша форма.Ето това е разликата между нас и големите отбори в Европа.Вижте Фабио Капело.Бекъм не е във форма и не е в силно първенство и го махна от националния без да го интересува дали е най-известния,най-богатия,най-успялия английски футболист в последните 10 години.И така трябва да е,тъй като тия 10 години са минали,важно е какво показваш сега,а не какво си показвал!

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот AREA BIANCONERA » 09 яну 2010 20:07

theprideofplovdiv написа:Абе модератори няма ли?Тоя bambam не стига,че спами ами и засрамява образа на истинския локомотивец!Относно трансфера-ако ще и в Барса и Реал да е играл заедно,аз искам да видя какво прави на терена!Докога ще се залъгваме с тия "велики" имена бе,хора?По същата линия се държат Марто,Бербо,Божинов в националния когато са в лоша форма.Ето това е разликата между нас и големите отбори в Европа.Вижте Фабио Капело.Бекъм не е във форма и не е в силно първенство и го махна от националния без да го интересува дали е най-известния,най-богатия,най-успялия английски футболист в последните 10 години.И така трябва да е,тъй като тия 10 години са минали,важно е какво показваш сега,а не какво си показвал!


bambam, си пише точно всичко на място и не той е за бам,а ония жъктур дето спами в нашата тема.
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот deepblue1963 » 09 яну 2010 20:08

Айде чао!Като дойде "световният шампион" от Аржентина-пак.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

bambam
Мнения: 368
Регистриран на: 11 май 2009 00:04

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот bambam » 09 яну 2010 20:08

theprideofplovdiv написа:Абе модератори няма ли?Тоя bambam не стига,че спами ами и засрамява образа на истинския локомотивец!Относно трансфера-ако ще и в Барса и Реал да е играл заедно,аз искам да видя какво прави на терена!Докога ще се залъгваме с тия "велики" имена бе,хора?По същата линия се държат Марто,Бербо,Божинов в националния когато са в лоша форма.Ето това е разликата между нас и големите отбори в Европа.Вижте Фабио Капело.Бекъм не е във форма и не е в силно първенство и го махна от националния без да го интересува дали е най-известния,най-богатия,най-успялия английски футболист в последните 10 години.И така трябва да е,тъй като тия 10 години са минали,важно е какво показваш сега,а не какво си показвал!

Ок! Аз ще си подкрепям Локомотив Пловдив!
Ти си подкрепяй Докоспор Мангалсарай Кюстендилбирлиги Вихренкючек . ;)

Потребителски аватар
fugata
Мнения: 15
Регистриран на: 13 окт 2009 20:33
Контакти:

Re: ПОЧНА СЕ: Бивш играч на ПСЖ дойде в Локо (Пд)!

Мнениеот fugata » 09 яну 2010 20:32

Тоя пък ... за него всички са комплексирани ... Еничарска /Локомотивска/ работа :lol:
А иначе момчето просто си коментира ... какво го нападате ... какъв е проблема ако някой се интересува от новините свързани и с други отбори ... Докоспор Мангалсарай Кюстендилбирлиги Вихренкючек :lol:
Абе смешник :twisted: Бягай в курника катунар смотан,що не си забиеш един фишек :mrgreen:
За отбора на Пловдив ще ми пише...нали знаеш че приказката продължава...
Завинаги Черно-Бели!



Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта