"А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот soccerav » 30 окт 2014 02:13

Освен, че 3-те точки са задължителни, при добро стечение на мачовете на отборите около нас, можем да си осигурим двойно спокойствие. Марек играят с Лудогорец и по всяка вероятност падат, ЦСКА предполагам ще бият Славия, а пък моряците играят с Ботев, там при победа на жълтите и 3 точки за нас ги минаваме и тях, макар че аз съм по-склонен да вярвам, че морските ще си бият.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот drughi » 31 окт 2014 17:26

Помощник-треньорът на Локомотив Пловдив петър Пашев даде днес традиционната си пресконференция, на която основната тема беше предстоящия мач срещу Хасково. Двубоят от 14-ия кръг на „А” група е в неделя от 14,30 часа на Лаута.

Ето какво каза Петър Пашев: http://lokomotivpd.com/pashev-zadalzhen ... te-tochki/
Изображение

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот Пловдив1926 » 31 окт 2014 17:44

В тоя ред на мисли съм качил репортаж от мача с папагалите на сайта :)
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]


Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот Ванко_Ултраса » 01 ное 2014 13:01

Момчета, Тошко Тимонов е свободен в момента, мисля че ще ни свърши работа и не мисля, че ще иска много пари щом смята да ходи в Черноморец.
Утре бием с 2:0
Кокалът ще надъха отбора на Хасково и ще ни скочат, така че нашите трябва да изиграят мача разумно.
Трябва да бъдат много внимателни, за да не си усложним мача сами.
Изображение

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот soccerav » 01 ное 2014 13:58

Ванко_Ултраса написа:Момчета, Тошко Тимонов е свободен в момента, мисля че ще ни свърши работа и не мисля, че ще иска много пари щом смята да ходи в Черноморец.
Утре бием с 2:0
Кокалът ще надъха отбора на Хасково и ще ни скочат, така че нашите трябва да изиграят мача разумно.
Трябва да бъдат много внимателни, за да не си усложним мача сами.

Айде моля ти се, тъкмо започнахме да играем добре. "Принца" не ни трябва, правилно се е насочил към Б група.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот drughi » 01 ное 2014 15:44

Ванко_Ултраса написа:Момчета, Тошко Тимонов е свободен в момента, мисля че ще ни свърши работа и не мисля, че ще иска много пари щом смята да ходи в Черноморец.


Тимонов не става за голям футбол. Свършил е вече с него. Той преди 2 години като беше при нас се видя, че трудно се адаптира, а и не показа нищо с което да го запомним. Мисля, че зиманата пауза ръководството и Бащата, ще намерят един добър разиграващ халф, защото и Ванчо вече е на години. Иначе респект за него.
Изображение

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот Пловдив1926 » 01 ное 2014 18:24

Кефи ме как обаче още се намират хора да му се връзват и отговарят на тоя :D Тимонов майна хахахаха Курдов още малко и Алексей Петров по крилото :mrgreen:
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот Ванко_Ултраса » 01 ное 2014 18:57

Пловдив1926 написа:Кефи ме как обаче още се намират хора да му се връзват и отговарят на тоя :D Тимонов майна хахахаха Курдов още малко и Алексей Петров по крилото :mrgreen:


Преди да даваш съвети, се научи да пишеш правилно, защото един петокласник пише по-правилно от теб! :mrgreen:
Направихме две победи и станахме като Реал Мадрид, нали? :)
Футболисти като Филипов, Дяков, Парини и Наков, вероятно са по-добри от Тошко!
Или с този бюджет можем да си позволим Бензема, Роналдо или Меси?! :)
Изображение

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: "А" Група, 14 кръг: Локомотив (Пловдив) - Хасково

Мнениеот FCH » 02 ное 2014 00:02

wannabe написа:Тези трябва да ги отупаме сериозно! Лаута отдавна не е виждала изразителна победа!

Тези онези?! Вие в група "Осогово" ли играете, че нямате уважение към противника, като ви чета много треперите за този мач!


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта