КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
El Commandante
Мнения: 1792
Регистриран на: 25 юли 2013 17:23

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот El Commandante » 28 окт 2014 22:49

Irish stout написа:Ако имаш малко разум, щеше да признаеш, че днес само късметът ви спаси.


Че аз мисля че го написах това вече някъде,първото полувреме играхте по-добре,тва само слепец би го отрекъл.
Второто беше по-изравнено...

Кефите ме обаче как се надъхвате,все едно сте били с 5-0,хаха..
Кашчей написа:А..И ми е интересно и любопитно как НАП (примерно) ще приеме факта, че "Ботев" Пд. има открити сметки за една и съща стопанска дейност в две различни банки?

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот soccerav » 28 окт 2014 22:54

El Commandante написа:
Irish stout написа:Ако имаш малко разум, щеше да признаеш, че днес само късметът ви спаси.


Че аз мисля че го написах това вече някъде,първото полувреме играхте по-добре,тва само слепец би го отрекъл.
Второто беше по-изравнено...

Кефите ме обаче как се надъхвате,все едно сте били с 5-0,хаха..

Е чак с 5:0 не но, 2-3:0 си беше повече от реално.

Потребителски аватар
Ванко_Ултраса
Мнения: 1722
Регистриран на: 09 апр 2010 12:34
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Ванко_Ултраса » 28 окт 2014 23:24

Сами сме си виновни, че вместо да ги унижим жълтите поне с класическото 3:0 им подадохме пак кислородната маска да вземат малко въздух.
Не можем да вкарваме...в този мач късмета беше здраво гушнал жълтите и не искаше да ги пусне.Атакувахме след 1:0 създавахме положения, но не успявахме да завършим правилно атаките си както трябва и да отбележим втори гол.
Това накрая ни изигра лоша шега - жълтите натиснаха последните 10 мин. къде от умора, къде от липса на концентрация проспахме ъгловия и стана, каквото не заслужавахме да стане.
Цял мач ги мачкаме и накрая от един ъглов влизат в мача, но има и такива мачове.Ние колко пъти ги бием жълтите в последните минути?
Сега нашите ще знаят, че мач се играе до последния съдийски сигнал и концентрацията трябва да се запази до последната свирка на рефера - така се печелят подобни мачове.
Мачкаш съперника си с игра, виждаш го отчаян и не вярваш, че може да сътвори нещо, с което да те изненада, но си му вкарал само 1 гол, а това дава някаква вътрешна надежда на противника ти, че може да промени резултата, и когато не очакваш ти забива нож в гърба.
Има и такива мачове, но сами сме си виновни!!!
Жълтъците не знаеха, къде бяха дошли...първия им удар в 37мин. за какво говорим просто?!
Много лош ден за Наков...най-големият виновник жълтите днес да не си тръгнат разгромени от Лаута.
Изображение

Потребителски аватар
wannabe
Мнения: 2984
Регистриран на: 04 яну 2012 20:07
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот wannabe » 28 окт 2014 23:37

Остава още един мач да си го изкараме на тези м**** ;)
88 години СЛАВА
slash1912 написа:"Христо Ботев" побираше 30 000.На този мач има поне 15 000,тоест 4 пъти повече,отколкото на двете трибуни във вторник ;)
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН СТАДИОН :cry:

kubik
Мнения: 3415
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kubik » 28 окт 2014 23:42

Изображение
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Пловдив1926 » 28 окт 2014 23:45

Има и такива мачове, цял мач мачкаш и накрая един корнер, разбъркване и гол. Ако си спомняте ей така смешно ни вкараха гол и Левски първия кръг без сериозно положение. Жълтите бяха трагични през 92 минути от мача. В началото още се ядосах ужасно много на пропуските, които направихме, защото на всички е ясно, че тия нямат манталитет и ако беше станало 2:0 мача отиваше на разгром. По трибуните няма какво да говорим - от жалки, по-жалки. За няколко години като плащаше караибрахима на тоя и ония и събираха селата като, че ли една идея вдигнаха нивото, но днес отново по-зле от Берое, което трябва да говори достатъчно. Такава радост за едно равенство, дори и в дербито им с Левски не сме виждали :D

Ама каквото е тва е, бием ги 0:2 на онова помощно игрище на село и да си заминават. Ако до тогава съществуват все още разбира се.


Иначе плаката казва всичко :)
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

ГАНЧО
Мнения: 311
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ГАНЧО » 29 окт 2014 00:46

Модератор ЛокоПД написа:usta6a е с нов бан, този път за по-дълъг период. По един или друг начин, всички ще се научите, че правилата се спазват. Не може да си бил банат за обиди и 2 дни след като можеш отново да пишеш, ти да се провиниш по същия начин, но този път по посока на модератор.

Ако някой има проблеми с решенията ми, каня го най-учтиво да ми пише на лично съобщение, за да мога да дам по-подробна информация за въпросната случка.


Аз например още чакам лично съобщение. Много ми се иска да видя какво е направил баща ми Стамат, след като го наричаха "тъпак", "полу-идиот" и тези хора пишат, а той е наказан??
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

ГАНЧО
Мнения: 311
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ГАНЧО » 29 окт 2014 00:53

Пловдив1926 написа:Къв късмет за втория мач бе брат, Карагерен и Делев ако играеха днес тия отиваха на тройка на разсъмване. Ебати смешния отбор.


До реванша ако има прокуратура в България тия трябва да бъдат закрити и имшуществото им разпродадено.


Кво каза? Моите очи виждат псувня, или се лъжа?????
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

ГАНЧО
Мнения: 311
Регистриран на: 14 май 2013 23:01
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот ГАНЧО » 29 окт 2014 01:03

Plovdiv_1926 написа:
T&T написа:Заслужено равенство - първо полувреме за Локомотив, а второто - за Ботев. Прав е Камбуров, че играхме слабо и само умората на черно-белите ни помогна да стигнем до равенството. На трибуните също бе като на терена и агитките си разделиха по едно полувреме. Колкото и да е странно когато Ботев губеше агитката ни пееше повече, а когато в края Локомотив имаше най-голяма нужда от подкрепа, черно-белите се смълчаха. До реванша има много вода да се изтече - всички си спомняте как преди три седмици Локомотив бе отписан, а днес игра доста добре, но въпреки всичко мисля, че домакинството ще си каже думата и ще продължим напред.

С кво ви облъчват бе ахахахахах?? За цял мач имахте 2 удара към вратата и то през вторто, не знам кво сме си разделели, а за трибуните дори е смешно да си отваряте устата, след като до 80-тата минута само 20 глупаци пееха, а другите гледаха тъпо.


Не разбрах кои 20 са пеели? .........Все пак имате точни футболисти, които в интервюто си след мача си казаха: За нас важните мачове са с Хасково и Марек, а в дербито се опитваме да надминем себе си!!! Няма какво да добавя!
АЗ И ВЪЛЧО СМЕ ОТ РАЗЛИЧЕН СВЯТ, НО И ДВАМАТА СИЛНО ОБИЧАМЕ ОТБОРИТЕ СИ!!!:)))

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: КБ 1/8 финал: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Пловдив1926 » 29 окт 2014 01:13

Хохохохо жълтите пръснати като битълсите на св. Петка. Тоя път ако намерят отправдание не знам майна :) Защо и по терена не са нещата като по улиците и трибуните мамка му, щяхме да ги качим на петица поне...
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта