Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

volen`efendi
Мнения: 23
Регистриран на: 17 юни 2013 23:22
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот volen`efendi » 11 дек 2013 15:18

жълтите, които се готвят за спечелване на ШЛ, по-добре изобщо да не играят там, че да не се падат с другарите си от Галатасарай - терена няма да им допадне, но пък знаеш ли...ако доган каже може и да не се оплакват

loko2004
Мнения: 761
Регистриран на: 30 окт 2008 12:22
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот loko2004 » 11 дек 2013 15:27

volen`efendi написа:жълтите, които се готвят за спечелване на ШЛ, по-добре изобщо да не играят там, че да не се падат с другарите си от Галатасарай - терена няма да им допадне, но пък знаеш ли...ако доган каже може и да не се оплакват


Ти остави ами и терена на Копенхаген няма да им допадне, вчера като го гледах беше горе долу същия като нашия
Днешният Локомотив Пловдив се родил на 26 юли 1926г. с името Пловдивски Спортклуб!

volen`efendi
Мнения: 23
Регистриран на: 17 юни 2013 23:22
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот volen`efendi » 11 дек 2013 15:36

loko2004 написа:
volen`efendi написа:жълтите, които се готвят за спечелване на ШЛ, по-добре изобщо да не играят там, че да не се падат с другарите си от Галатасарай - терена няма да им допадне, но пък знаеш ли...ако доган каже може и да не се оплакват


Ти остави ами и терена на Копенхаген няма да им допадне, вчера като го гледах беше горе долу същия като нашия


С Копенхаген ще са в една урна...те не ги бъркат хаахха

Потребителски аватар
smurfcho
Мнения: 678
Регистриран на: 27 фев 2009 19:46
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот smurfcho » 11 дек 2013 15:49

Привържениците на Ахмед Кривия и Мъри синоптика, пускайте БТВ екшън и коментирайте терена на вашите братя от Галатасарай ?!
"Локо е като Феникс, трябва да изгори в пепелта, за да се възроди още по-силен и могъщ пловдивски тим, любим и непобедим."

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот El Grande Capitan » 11 дек 2013 16:40

Нико написа:Явно на село не си чувал за идиоми


Брато, първо: екзистенц минимум НЕ Е идиом.
Второ: аз съм абсолютно наясно че в СУ (Столипинския Университет) учите по по-различна програма, но поне си дай труд да провериш из онлайн речниците преди да се излагаш като кифладжия по форумите...
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
Нико
Мнения: 450
Регистриран на: 11 май 2010 14:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот Нико » 11 дек 2013 17:23

El Grande Capitan написа:
Нико написа:Явно на село не си чувал за идиоми


Брато, първо: екзистенц минимум НЕ Е идиом.
Второ: аз съм абсолютно наясно че в СУ (Столипинския Университет) учите по по-различна програма, но поне си дай труд да провериш из онлайн речниците преди да се излагаш като кифладжия по форумите...



Няма как да си ми брато.Ние в Пловдив си говорим на майна , но за това явно не си много в час.Лошо няма, не може всички да сме от Градът.Аз за такъв университет не знам , но щом ти знаеш значи си го посещавал.Поздравления!Все пак е нещо.Признак на глупост е да се дават непоискани съвети...

Потребителски аватар
Гагарин Обича Локо
Мнения: 639
Регистриран на: 05 юли 2011 18:43
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот Гагарин Обича Локо » 12 дек 2013 13:27

El Grande Capitan написа:
Нико написа:Явно на село не си чувал за идиоми


Брато, първо: екзистенц минимум НЕ Е идиом.
Второ: аз съм абсолютно наясно че в СУ (Столипинския Университет) учите по по-различна програма, но поне си дай труд да провериш из онлайн речниците преди да се излагаш като кифладжия по форумите...

Ако те хвана и ще ти спукам бузите, лигльо асоциален!
Изображение

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот El Grande Capitan » 12 дек 2013 15:55

Гагарин Обича Локо написа:Ако те хвана и ще ти спукам бузите, лигльо асоциален!


Ше те пляскам,ей...
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 12 дек 2013 18:47

El Grande Capitan написа:
Гагарин Обича Локо написа:Ако те хвана и ще ти спукам бузите, лигльо асоциален!


Ше те пляскам,ей...


:lol: За пляскането сте ясни.Малко извън темата...Кажи нещо за днешния мач,как беше терена,вятъра,влажност на въздуха,подреждането на планетите и т.н. :idea:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
El Grande Capitan
Мнения: 965
Регистриран на: 13 юли 2013 21:51

Re: Локомотив Пловдив - Ботев Пловдив 08.12.2013 Лаута

Мнениеот El Grande Capitan » 12 дек 2013 21:19

Модератор ЛокоПД написа:Кажи нещо за днешния мач,как беше терена,вятъра,влажност на въздуха,подреждането на планетите и т.н. :idea:


Идеален мач!
Не футбол, а балетно изкуство! Болшой театър пасти да рупа..
На идеално подготвения за сезона терен, играта на жълто-черните беше наслада за окото-пас на Стаховяк към централния кръг, там Сърмов поема елегантно,завърта пирует връща към Спрокел, той наляво към Бобан, той още по-наляво към Весо Минев, Минев изкусно връща отново на Стаховяк, който подава на Сърмов в централния кръг.......и е така цял мач...красота и изящество-poetry in motion....наслада за окото...абе финяги сме,няма спор,елегантен отбор....
На 23 юли с.г. се провежда общо събрание на акционерите на двете дружества, на което се взема решение за заличаване на регистрацията на "Локомотив" Пловдив и за преименуване на "Велбъжд" в "Локомотив".


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта