Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот Древен и Вечен » 25 юли 2012 14:28

GBP написа:
VMS написа:Честит празник на всички черно-бели сърца! Дано любимия ни клуб донесе много поводи за радост! :)

[offtopic]
Древен и Вечен написа:За голямо щастие на всички пловдивчани жепейския клуб няма как да открадне историята на Спортклуб.Селяните нахлули в Пловдив и натъпкани в първите панелни жилища в града в кв.Гагарин изведнъж, след 70 години съществуване решиха да крадат история за ведомствения си отбор.Подобно на ведомствения клуб на армията от София- ЦСКА ,КОИТО НАЙ-нагло се опитват да откраднат историята на АС - 23.


Само за информация ще ти кажа, че първите панелки в Пловдив не са в квартал Гагарин, но ти това няма как да го знаеш... :mrgreen:[/offtopic]

Първите панелки в Пловдив са в Кючука, срещу стадион "Тодор Диев". Ма верно, откъде да знае човека...

Аха в Кичука ма друг път!Селски,първите панелни постройки са на жп-то и то точно в кв.Гагарин.

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот plovdivram » 25 юли 2012 14:29

Древен и Вечен написа:Аха в Кичука ма друг път!Селски,първите панелни постройки са на жп-то и то точно в кв.Гагарин.



Е... и какво искаш да кажеш с това?!!
Изображение

Потребителски аватар
GBP
Мнения: 132
Регистриран на: 27 фев 2011 09:33
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот GBP » 25 юли 2012 14:30

Древен и Вечен написа:Аха в Кичука ма друг път!Селски,първите панелни постройки са на жп-то и то точно в кв.Гагарин.

Покрай ЖП линията в квартал "Гагарин"? :mrgreen:

Потребителски аватар
Древен и Вечен
Мнения: 425
Регистриран на: 13 авг 2011 13:16
Skype: 2ZHB8M10

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот Древен и Вечен » 25 юли 2012 14:31

plovdivram написа:
Древен и Вечен написа:За голямо щастие на всички пловдивчани жепейския клуб няма как да открадне историята на Спортклуб.Селяните нахлули в Пловдив и натъпкани в първите панелни жилища в града в кв.Гагарин изведнъж, след 70 години съществуване решиха да крадат история за ведомствения си отбор.Подобно на ведомствения клуб на армията от София- ЦСКА ,КОИТО НАЙ-нагло се опитват да откраднат историята на АС - 23.

П.П.Раме ,ти ли живееш до гръцкото консулство?



Там живея, да!!! Родата ми се е движела с тази на Пенелеови като в "пакет"!!! :mrgreen:, А, кой-какво е крал във футболен Пловдив?!.... Това е друг въпрос!!!

Охоо ,теб те знам бе мой човек.Ти от къде дойде в наща махала бе майна?Ти ли беше тоя, който единствен в цялата махала симпатизираше на жепейското клубче,което никой не броеше за живо навремето?И в даскалото беше "и сам война е войн",нали?хахаха

Потребителски аватар
GBP
Мнения: 132
Регистриран на: 27 фев 2011 09:33
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот GBP » 25 юли 2012 14:31

plovdivram написа:Там живея, да!!! Родата ми се е движела с тази на Пенелеови като в "пакет"!!! :mrgreen:, А, кой-какво е крал във футболен Пловдив?!.... Това е друг въпрос!!!

Ти си исторически извор бе, пич!
Като малък да са те черпили с боза, по случай основаването на въздържателно дружество? Я разкажи! :mrgreen:

VMS
Мнения: 18
Регистриран на: 13 мар 2011 16:35
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот VMS » 25 юли 2012 14:33

[offtopic]
Древен и Вечен написа:Аха в Кичука ма друг път!Селски,първите панелни постройки са на жп-то и то точно в кв.Гагарин.


Хайде пробвай пак. ;) В Пловдив няма чак толкова много квартали. Все някога ще уцелиш. Дерзай!
Във форума на Локомотив много лесно изпъкват хората, които не са наясно със футболната (и не само) история на Пловдив.[/offtopic]
Изображение

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот T&T » 25 юли 2012 14:35

Честито на всички привърженици на Локомотив.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот plovdivram » 25 юли 2012 14:36

Древен и Вечен написа:
plovdivram написа:
Древен и Вечен написа:За голямо щастие на всички пловдивчани жепейския клуб няма как да открадне историята на Спортклуб.Селяните нахлули в Пловдив и натъпкани в първите панелни жилища в града в кв.Гагарин изведнъж, след 70 години съществуване решиха да крадат история за ведомствения си отбор.Подобно на ведомствения клуб на армията от София- ЦСКА ,КОИТО НАЙ-нагло се опитват да откраднат историята на АС - 23.

П.П.Раме ,ти ли живееш до гръцкото консулство?



Там живея, да!!! Родата ми се е движела с тази на Пенелеови като в "пакет"!!! :mrgreen:, А, кой-какво е крал във футболен Пловдив?!.... Това е друг въпрос!!!

Охоо ,теб те знам бе мой човек.Ти от къде дойде в наща махала бе майна?Ти ли беше тоя, който единствен в цялата махала симпатизираше на жепейското клубче,което никой не броеше за живо навремето?И в даскалото беше "и сам война е войн",нали?хахаха



Ако ме знаеш мен, трябва да знаеш кой е и Айриша... странно, защо ли НИЕ ТЕБ НЕ ТЕ ЗНАЕМ КОЙ СИ?! :mrgreen: А ако питаш кога съм дошъл в тази махала, ще ти кажа... Дядо ми купува къщата /обръщам ти внимание на КУПУВА, за да не решиш, че нещо "жилфонд" -ала-бала :mrgreen: / от СОБСТВЕНИКА през 1949-та г.... местим се от друга част на града, заедно с Пенеловите... т.е. ако си знаеш историята на клуба ще се сетиш и откъде идваме!!! Колкото дали съм бил "сам-война-е-войн" показва и колко си бил от "Алекото"!!! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
DelijePlovdiv
Мнения: 118
Регистриран на: 05 май 2012 16:58
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот DelijePlovdiv » 25 юли 2012 14:44

Папагали излезте от форума на Пловдивския отбор ! Днес Пловдив ликува и на никой не му дреме за вас, така че ходете в лпортала да четете как ние за 2 дни си намерихме нов собственик, а вие се мъчихте 10-на години с бат Митко и после шетахте по селата. Хващайте се за палците и си лягайте !

Потребителски аватар
DelijePlovdiv
Мнения: 118
Регистриран на: 05 май 2012 16:58
Контакти:

Re: Честит 86-ти рожден ден на Локомотив Пловдив!

Мнениеот DelijePlovdiv » 25 юли 2012 14:46

Древен и Вечен написа:
VMS написа:[offtopic]
Древен и Вечен написа:Аха в Кичука ма друг път!Селски,първите панелни постройки са на жп-то и то точно в кв.Гагарин.


Хайде пробвай пак. ;) В Пловдив няма чак толкова много квартали. Все някога ще уцелиш. Дерзай!
Във форума на Локомотив много лесно изпъкват хората, които не са наясно със футболната (и не само) история на Пловдив.[/offtopic]

[offtopic]Я пробвай ти .Нали си много отворен .Абе, от къде се навъдихте толкова много жепейци фенове-разбирачи в нашия град?Преди 10 години бяхте като полезни изкопаеми.Да видиш фен на локото си беше истинска находка.[/offtopic]


[offtopic]Мама като не те е пускала по-далеч от тротоара как ще видиш ?[/offtopic]


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта