Най-великия отбор с най-вярната публика...

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот drughi » 12 окт 2010 12:44

„Коментар от фен“ – Лиляна, фен на Локомотив Пловдив
Изображение
Здравейте , казвам се Лиляна и съм от Пловдив, случайно попаднах на вашия сайт и видях тази нова рубрика във връзка, с която Ви пиша. Аз съм фенка на Локо Пловдив и смятам да оставя един кратък коментар за феновете на моя любим клуб.
Всъщност имам толкова много неща да кажа, че не знам от къде да започна, но все пак ще се опитам да съм кратка. Първо в съзнанието ми излиза момента, в който баща ми ме заведе на първия ми мач. Спомена ми от тогава е как някакви големи чичковци и батковци крещят , а срещу мен има едно зелено игрище. Това беше едва началото и то началото на една голяма любов. Сега разбирам, защо сама съм поискала пак да видя това зелено игрище. Не мога да опиша удоволствието си, когато стъпя на стадиона, видя всички тези хора, всеки по себе си различен и в същото време еднакъв. Еднакви сме, когато сме там ,в нашия дом, в нашия 2-ри дом, където се събираме за да подкрепим нашия тим. Всички с една единствена идея, захванали здраво черно-белите си шалчета да се представим толкова добре, колкото момчетата ни. Защото, все пак ние сме дванадесетият играч на този клуб, ние сме хората, които ги подкрепят. Мога да твърдя, че по-велика и вярна публика от нашата рядко се среща. Колкото и отборчета да претендират и да се самозалъгват, ясно е, че като нас 2-ри няма. Най-малкото, което мога да кажа в собствена защита, е водения от нас рекорд за най-многобройна публика в домакински мач, най-многобройна гостуваща публика (когато отбора е в “Б” група) и също най-посещавана тренировка. Друго нещо, което си спомням, е един мач в Бургас, при очевидно загубения мач от моя отбор за секунда не спряха скандиранията на многобройните запалянковци. Неописуема е любовта, която се излива, емоцията която всеки един от нас изживява, сякаш случващото се е точно свързано с него, сякаш от това зависи животът му. Никога няма да забравя сълзите от радост след спечелването на единствената ни шампионска титла. Това бяха едни истински сълзи, изляти от толкова много хора, не мога да опиша с думи радостта в очите и силно разтуптяните сърца на толкова хора. Мисля да спра до тук, макар че тези думи не стигат и едва ли това са всички примери, които мога да дам, за да покажа какво се нарича ИСТИНСКА ЛЮБОВ. Мога само да кажа,че най-великия клуб “Локомотив Пловдив” притежава и най-великите привърженици. Този 12-ти играч, който струва много повече,даже и от Кристиано Роналдо ( ха – ха ) .
http://www.kingfootball.eu/6412/%D0%BA% ... nt-page-1/
Изображение

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот demy27 » 12 окт 2010 13:41

Има много отбори, които са станали велики заради много победи, титли, купи и т.н.т., но нашият отбор е превърнат във велик отбор от феновете и тяхната любов.

П.С. Предлагам модераторите да заключат темата преди да я налазят разни Синьо-Червено-Жълти грандомани. Написаното от това момиче трябва да бъде прочетено от колкото е възможно повече хора, но не трябва да се допускат глупави коментари, които без съмнение ще последват.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
L_P_F_C 1936
Мнения: 466
Регистриран на: 25 юни 2008 09:34
Контакти:

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот L_P_F_C 1936 » 12 окт 2010 13:59

demy27 написа:Има много отбори, които са станали велики заради много победи, титли, купи и т.н.т., но нашият отбор е превърнат във велик отбор от феновете и тяхната любов.

П.С. Предлагам модераторите да заключат темата преди да я налазят разни Синьо-Червено-Жълти грандомани. Написаното от това момиче трябва да бъде прочетено от колкото е възможно повече хора, но не трябва да се допускат глупави коментари, които без съмнение ще последват.


Във този форум има много интелигентни фенове на Левски и ЦСКА. Не трябва да слагаме всички под общ знаменател. Мисля, че всеки по-умен човек който прочете това ще си замълчи и ще се преклони пред написаното. Не виждам защо да се заключва темата? Това си е самата истина!!!
Фланелката на ЛОКО ПД се облича не на тялото, а на душата !!!
http://www.vbox7.com/play:4acc3f97
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот cska - maina » 12 окт 2010 14:36

от пловдив съм и го признавам че вие сте най интелигентната публика в бг. не си псувате играчите още на първия грешен пас .не ги освирквате и тн. спомням си преди 17-18 г. когато мони кръстев играеше като нападател къв смях беше. ако беше друг отбор щеше да го линчуват като руи мигел които за мен си добър футболист. това при нас а и при другите фенове го няма. :roll:
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот Пловдив1926 » 12 окт 2010 14:42

Мони Кръстев е оставил отпечатък в съзнанието на всеки който го е гледал :)
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот cska - maina » 12 окт 2010 14:50

Пловдив1926 написа:Мони Кръстев е оставил отпечатък в съзнанието на всеки който го е гледал :)

как тичаше като патка и топката го удряше по врата отзад. вкара един гол с нос и един се спъна топката го удари ии влезна. и ония лудия вратар василев кви ги вършише. :lol:
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

Потребителски аватар
forzajuve
Мнения: 2296
Регистриран на: 28 май 2008 23:42
Контакти:

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот forzajuve » 12 окт 2010 15:02

За всеки фен отбора му е най-велик.Малко иронично е казано,но иначе за публиката,евала.
Изображение

Изображение



Giampiero Boniperti : " Победата не е най - важното , това е единственото , което има значение . "

Потребителски аватар
Irish stout
Мнения: 1844
Регистриран на: 08 апр 2008 13:15
Контакти:

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот Irish stout » 12 окт 2010 15:02

Мони Кръстев, известен също като "играчът с отскок един вестник". :mrgreen:
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Потребителски аватар
локофанатик
Мнения: 158
Регистриран на: 26 сеп 2009 16:37
Местоположение: ст. "Лаута", Пловдив
Контакти:

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот локофанатик » 12 окт 2010 15:26

За Мони трябва отделна тема... Култов играч. Само един факт - водим 5:0 срещу Добруджа и Мони бележи шестия гол... Настава страхотна радост... Два пъти обиколи стадиона, без никой от нашите да го стигне... Спря го една от резервите дето загряват, иначе можеше да си обикаля още... Накрая направи плонж, все едно е вкарал на Реал... Уникален за гледане играч... Покрай Мони Кръстев направихме бая оффтопик...
СВЕЩЕНОТО ЧЕРНО-БЯЛО РАЙЕ СЕ НАДЯВА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА! И ТО НЕ СЕ ПРОДАВА И НЕ СЕ ПОДАРЯВА: ЗА НЕГО СЕ ВОЮВА, ЗА ДА ГО ЗАСЛУЖИШ ПРЕД ТЕЗИ ФЕНОВЕ, КОИТО НАЙ-ДОБРЕ ЗНАЯТ ЦЕНАТА МУ!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Най-великия отбор с най-вярната публика...

Мнениеот kokic1986 » 12 окт 2010 15:36

Локото са си една от най-шумните и вярни агитки в България - факт !


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта