Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 26 дек 2017 23:48

blue avalanche написа:Междувпрочем Нгом се превърна в титуляр за Нант при Раниери. А тук беше обявен за "менте".
Това само така...за информация на форумните разбирачи. ;)

Да ама не е мъжкар със синьо сърце и затова не става за Левски, туйто!
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 27 дек 2017 08:42

А Нгом беше? Коректно е да се посочи, че от 19 мача е участвал в пет, в които е започнал титуляр в 3. Но какво от това? Явно мениджърът му се е опъвал за пари под масата. То само Нгом да беше. Имаше един кипърец, който беше вкарал гол в една контрола и го разкараха...

И Джъстин Меголо играе ок в Унгария (Дебрецен). И вкарва. Тук му се подиграваха (медиите), че крака му бил по-къс от другия...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 27 дек 2017 10:19

"Според теб ще успее ли Делио Роси да поведе Левски към правилната посока на развитие? Към днешна дата резултатите и играта не показват нещо подобно...

-Силно се надявам Левски да успее да спечели купата и да скъси дистанцията игрово с Лудогорец и ЦСКА. Това, че съм играл в Левски не ми дава право да анализирам дали е подходящ Делио Роси. Лесно е да се критикува отстрани и да се дава акъл, но всъщност никой не е вътре в съблекалнята и няма как да знае защо треньорът взима едно или друго решение. Хората трябва да разберат, че който и да е треньор трябва да работи на спокойствие, а не да се създават умишлено интриги и да се разбива готов отбор, както стана при Люпко Петрович." - Г.Костадинов

Това само така. За информация на разните му там "легенди", "гуру"-та, сеирджии, акъллии и прочие...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 27 дек 2017 10:27

Ами Мечката явно не е само пич на терена, но и извън него е такъв.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 27 дек 2017 10:30

metodito написа:А Нгом беше? Коректно е да се посочи, че от 19 мача е участвал в пет, в които е започнал титуляр в 3.

Коректно е да се посочи, че тези 3 са последните и ПОРЕДНИ. ;)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 27 дек 2017 10:45

blue avalanche написа:
metodito написа:А Нгом беше? Коректно е да се посочи, че от 19 мача е участвал в пет, в които е започнал титуляр в 3.

Коректно е да се посочи, че тези 3 са последните и ПОРЕДНИ. ;)

Да.

Аз пък не мога да разбера какво се възмущавате на критиките на Мъри. Това, което направиха Пелето, а впоследствие и Боримитов беше катастрофално за клуба. Ако Роси разполагаше сега с Мехди, Мечката, Веско, Аниете, можеше да сме на съвсем различно място. Това, което се случи в "Левски" беше малоумщина! И някой запитва ли се дали това наистина е станало без знанието на Срас? И на мен ми идват в малко повече приказките му, но няма ли истина в тях? Лично аз извинявам поведението на отбора в голяма част от мачовете с италианския прагматизъм, а не безидейност. Просто в Италия подсигуряването е господар. Правилния футбол. Такъв, който доведе до това, че нямаме допуснат гол вкъщи. Аз предпочитам 20 победи с 1-0, отколкото грабвайте телата и някакви резултати като 3-4, 4-3, 5-4 и такива...

Гледам доста холандското. Да, супер яки мачове се получават. Все едно няма защита. Ама, ако бях фен на някой от отборите, сигурно щяха да ми побелеят косите...

Работата е, че повечето от нас не обичаме да ни казват истината в очите. Много тънкообидни станахме нещо?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 27 дек 2017 11:54

metodito написа:
blue avalanche написа:
metodito написа:А Нгом беше? Коректно е да се посочи, че от 19 мача е участвал в пет, в които е започнал титуляр в 3.

Коректно е да се посочи, че тези 3 са последните и ПОРЕДНИ. ;)

Да.

Аз пък не мога да разбера какво се възмущавате на критиките на Мъри. Това, което направиха Пелето, а впоследствие и Боримитов беше катастрофално за клуба. Ако Роси разполагаше сега с Мехди, Мечката, Веско, Аниете, можеше да сме на съвсем различно място. Това, което се случи в "Левски" беше малоумщина! И някой запитва ли се дали това наистина е станало без знанието на Срас? И на мен ми идват в малко повече приказките му, но няма ли истина в тях? Лично аз извинявам поведението на отбора в голяма част от мачовете с италианския прагматизъм, а не безидейност. Просто в Италия подсигуряването е господар. Правилния футбол. Такъв, който доведе до това, че нямаме допуснат гол вкъщи. Аз предпочитам 20 победи с 1-0, отколкото грабвайте телата и някакви резултати като 3-4, 4-3, 5-4 и такива...

Гледам доста холандското. Да, супер яки мачове се получават. Все едно няма защита. Ама, ако бях фен на някой от отборите, сигурно щяха да ми побелеят косите...

Работата е, че повечето от нас не обичаме да ни казват истината в очите. Много тънкообидни станахме нещо?

Като е голям почитател на "истината", Стоилов да започне с истината за Беверен и Тампере. И за -16т. от ЦСКА.
Ретроспекциите от рода на:
"Ако еди-кой си сега разполагаше с еди-кой си и т.н." не са продуктивни. Ако Гатузо разполагаше сега с Шевченко, Неста и Кака?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 27 дек 2017 12:18

blue avalanche написа:...


Гатузо за Милан е като Митов за "Левски". ;) На Гатузо/Митов и Роналдо и Меси да им докараш все тая. Зяпай довечера дербито.

В смисъл, не си съгласен, че ако сеньор Роси разполагаше с посочените футболисти, нямаше да сме по-напред? Тези тримцата - Боримиров, Пелето и Митов направиха такава мизерия на клуба, че не е истина.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 27 дек 2017 14:13

metodito написа:
В смисъл, не си съгласен, че ако сеньор Роси разполагаше с посочените футболисти, нямаше да сме по-напред? Тези тримцата - Боримиров, Пелето и Митов направиха такава мизерия на клуба, че не е истина.

Аз не живея с условностите и спекулациите: "Ако този беше тук, а онзи не беше..." Никой, ама никой не може да каже как щяха да играят посочените футболисти, ако бяха останали за още 1-2 сезона. Виждал съм прекалено много във футбола. Играчи, които правят страхотен сезон(или полусезон) и после хич ги няма и т.н. И не само в Левски... Навсякъде...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 31 дек 2017 11:46

"Макар да е роден в малкия Хасково в България, Станимир Стоилов е национален герой на Казахстан. Само за три години и половина той превърна Астана в истински евробоец, труден съперник за всеки в Европа.

По време на работата си в клуба, той успя да донесе в касата му над 40 млн. евро само от евротурнирите! И този успех се отрази сериозно на персоналния и професионалния му имидж.

Стоилов пое клуба на 21-ви юни 2014 година в много тежки времена и го изведе до върха. Във вътрешния шампионат той спечели всичко - четири пъти триумфира с титлата, спечели Купата и Суперкупата и беше избран за най-добър треньор в цял Казахстан за 2015 година.

Заради тези успехи цената му просто нямаше как да не се увеличи драстично. Според неофициални информации предложена му е заплата от 1.2 млн. долара, за да остане в Казахстан, което е рекорд за цялата държава. Но дали ще остане, все още никой не знае.

https://topsport.bg/bulgarians-abroad/o ... hstan.html


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 39 госта