Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот ЕМИЛ » 24 авг 2017 12:55

blue avalanche написа:
Вълчан написа:Колкото и да се плюе Митов като нищо ще спъне отбора със някои хикс.Щото се сещам и за вратарчето на Славия как игра последният мач преди години. :mrgreen:

Само, че "вратарчето на Славия" беше небеизвестният Г.Петков. Ама, ако сега те питам да ми кажеш някой футболист на Септември - сигурно ще се чешеш 1 час по главата.

Галчев и Бранеков -доказани червени грубияни ...

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Вълчан » 24 авг 2017 19:37

rhaegar написа:И какво трябваше да направи "вратарчето на Славия", в онзи мач? Да си вкара 2 автогола, за по-сигурно ли? Че то ако всеки юноша, или бивш играч на Левски, не се напъваше срещу нас, щеше да играем всеки мач срещу 8 човека.

Нищо не съм казал лошо нито упрекнал някого.Човекът просто лиши от сигурна титла сините.Както ще направят и Илиан Илиев и Гонзо и Митов ако имат възможност.Когато си изгонил една дузина футболисти и треньори и те играят във България и са ти конкуренция нищо добро не те чака.При Цска и останалите това го няма.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 25 авг 2017 09:52

Краев направи "голяма стъпка" в кариерата си. Само, че не знам в каква посока. :mrgreen: :mrgreen:
От титуляр в Левски :arrow: пейка в Средната земя. Гледам - вчера поритал 20-ина минути. Не, че помогнал с нещо да не отпаднат, де...
От друга страна...по-добре да трови тяхните нерви.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 25 авг 2017 19:23

blue avalanche написа:Краев направи "голяма стъпка" в кариерата си. Само, че не знам в каква посока. :mrgreen: :mrgreen:
От титуляр в Левски :arrow: пейка в Средната земя. Гледам - вчера поритал 20-ина минути. Не, че помогнал с нещо да не отпаднат, де...
От друга страна...по-добре да трови тяхните нерви.

:lol: Оправи ти седмицата, викаш. Тей-тей, мразояд ще дойдеш.... Няма лошо, щом това те радва. Ако искаш Божо да кисне по форумите да хейтва, а?

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот AN71 » 25 авг 2017 20:30

Вълчан написа:
rhaegar написа:И какво трябваше да направи "вратарчето на Славия", в онзи мач? Да си вкара 2 автогола, за по-сигурно ли? Че то ако всеки юноша, или бивш играч на Левски, не се напъваше срещу нас, щеше да играем всеки мач срещу 8 човека.

Нищо не съм казал лошо нито упрекнал някого.Човекът просто лиши от сигурна титла сините.Както ще направят и Илиан Илиев и Гонзо и Митов ако имат възможност.Когато си изгонил една дузина футболисти и треньори и те играят във България и са ти конкуренция нищо добро не те чака.При Цска и останалите това го няма.

Не няма лошо да пази така ама попитайте един бивш футболист на Левски,Лудогорец сега в Монтана същоя този честния как е пазил срещу други 2 отбора и тогава го защитавайте. Не може срещу едни да се надупваш а срещу другите да пазиш като лъв и да викаш ,че имаш синьо сърце.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 25 авг 2017 22:04

metodito написа:Ако искаш Божо да кисне по форумите да хейтва, а?

Ми той и без това не играе...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 26 авг 2017 12:42

blue avalanche написа:
metodito написа:Ако искаш Божо да кисне по форумите да хейтва, а?

Ми той и без това не играе...


И?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 26 авг 2017 13:05

metodito написа:
blue avalanche написа:
metodito написа:Ако искаш Божо да кисне по форумите да хейтва, а?

Ми той и без това не играе...


И?
е
И... Нищо не му пречи да "кисне по форумите". Така де... Да уплътни времето. То това ще му остане.
Всъщност, трябва да съм благодарен, че се отървахме от него, защото не виждам на кого на мястото щеше да играе. :mrgreen:

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 26 авг 2017 13:08

Не виждам какъв е смисъла да го "хейтим" Краев. Игра, колкото може, продадохме го и това е. 70 мача и 20 гола си е ок за 20 годишен, който голяма част от кариерата си при нас изкара на фланга.
Много хора ревяха за юноши, а в същото време плюеха по него, без да съзнават, че това е най-доброто, което имахме. Или с други думи - ако бяхме все с "децата", а Краев е сред най-добрите от поколението си...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот blue avalanche » 26 авг 2017 13:15

Serafim написа:Не виждам какъв е смисъла да го "хейтим" Краев. Игра, колкото може, продадохме го и това е. 70 мача и 20 гола си е ок за 20 годишен, който голяма част от кариерата си при нас изкара на фланга.
Много хора ревяха за юноши, а в същото време плюеха по него, без да съзнават, че това е най-доброто, което имахме. Или с други думи - ако бяхме все с "децата", а Краев е сред най-добрите от поколението си...

Не "хейтим", а констатираме. ;)
Играч, който се взе насериозно, погледна на отбора отвисоко и отиде в "девета глуха". С това ще бъде запомнен.
Само после да не почука на "вратата" с 2 реда сълзи и 3 реда сополи???


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: csimoen2, ikar и 38 госта