Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 27 ное 2017 08:34

Изображение

Люпко Петрович е шампион на Виетнам!
[offtopic]Никоя наша медия не го е отразила. Официално това е "новина на forum.gong.bg". :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 28 ное 2017 12:31

metodito написа:Какво толкова е станало? А на теб лично нрави ли ти се това, което видя? А може би искаш поведението на "легендите" ни да е като на онея умрелите. Джуджето първо им уби клуба, после си взе името му без пари, а техните уегенди само де шляпички не му правят и го гледат като бог. Знаят, че кажат ли нещо и гнома ще им забрани всякакви благинки. Аз не ща пък такива "легенди". Нещата трябва се казват "право куме в очи". Феновете на "Левски" винаги са били критични и взискателни. На мен поне така ми харесва. Ако има някой от т.нар. легенди, де не ми се нрави е Курдов - заради всичко онова около синчето му.

Станало е това, че този човек се появява от нищото след една грешка, за да обяви, че Левски е съдийски отбор. Къде беше след мача с Верея в Ст. Загора ? Къде е след други мачове, в които ни ощетяват ? Защо тогава се крие в дупката си ? Защо не изпълзява от дупката си, когато са помогнали на -София и на Лудогорец ?
Едно е да кажеш, че не ти харесва такава победа, друго е да наречеш отбора съдийски, след положение, за което още се спори дали е редовно и няма нито едно категорично повторение. Дори при някои стоп кадри, се вижда рамо.

Betchualeng Arnaikem написа:В интерес на истината донякъде го разбирам: всеки ЧЕСТЕН фен иска любимия му отбор да бие чисто.
Ако хипотетично бием с гол от фалшива дузпа да речем.. и аз не бих се нарадвал кой знае колко на тая победа.
Не е в това проблема.
Разбира се, не може да се говори само когато бутат един отбор, трябва да се отчете и грешките в негов ущърб. Както и обратното между другото.
В това е.
На мен ми е по интересно как така някой се е сетил да пита точно този футболист за мнение и как точно неговото мнение, че Левски е съдийски отбор внезапно се оказва някъде в челото. Защото сигурно по същия въпрос десетки хора са казали друго.

Това появяване от нищото след два спорни мача и факта, че се крие в дупката си в обратните случаи, ясно показва целта на това изказване.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 28 ное 2017 12:46

[offtopic]
Eminem написа:Станало е това, че този човек се появява от нищото след една грешка, за да обяви, че Левски е съдийски отбор. Къде беше след мача с Верея в Ст. Загора ? Къде е след други мачове, в които ни ощетяват ? Защо тогава се крие в дупката си ? Защо не изпълзява от дупката си, когато са помогнали на -София и на Лудогорец ?
Едно е да кажеш, че не ти харесва такава победа, друго е да наречеш отбора съдийски, след положение, за което още се спори дали е редовно и няма нито едно категорично повторение. Дори при някои стоп кадри, се вижда рамо.



Ами и ти си прав, защото наистина не чух една "легенда" да коментира ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО!, което беше извършено, и то в София! За първия мач с Разград говоря.

Иначе сега... според мен това беше нередовен гол, миналият мач пък Ойло трябваше да получи наказание за едно поне три мача. Не получи даже и след мача. Нали се сещаш какво щеше да стане в една Англия след един подобен удар? В два поредни мача получаваме помощ, човек. Случайно или не, факт е. Но е факт и това, което казваш: къде бяха тези хора след престъплението в първия мача с Лудогорец? ДВА нарисувани червени картона за техни играчи, две свирени смешни засади и дузпа![/offtopic]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 28 ное 2017 12:50

metodito написа:Иначе сега... според мен това беше нередовен гол, миналият мач пък Ойло трябваше да получи наказание за едно поне три мача. Не получи даже и след мача. Нали се сещаш какво щеше да стане в една Англия след един подобен удар? В два поредни мача получаваме помощ, човек. Случайно или не, факт е. Но е факт и това, което казваш: къде бяха тези хора след престъплението в първия мача с Лудогорец? ДВА нарисувани червени картона за техни играчи, две свирени смешни засади и дузпа!

С други думи грешки има и в двете посоки. Ревейки за конспирация ще се превърнем в нещо като феновете на невисокия.

Затова пълна гавра с разни типове, ревящи как "Сме съдийски отбор", ще им мине минутката слава и пак ще се заемат да тънат в анонимност.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Eminem » 28 ное 2017 13:01

Да, имаше грешки в наша полза и ще продължава да има такива. Това се случва в цял свят. Трябва да се измисли как технологиите да са максимално полезни и ефективни.
И аз не искам такива победи и не ме радват.
Но Геша да не ми се прави на принципен, защото ако беше такъв, нямаше да се повява само в единия случай и да раздава такива определения.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 28 ное 2017 19:11

Фифи Перото: Такива слаби футболисти няма! Левски е по-слаб и от провинциален отбор

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=MDiXqS-0TAo[/youtube]
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 28 ное 2017 20:55

Да наречеш Габриел Обертан "слаб футболист"... Вярно е, че имаме доста дупки, най-вече тези двамата несретника напред, но Панайот, Даниел, Ойло, Роман... някои тук на няколко пъти предлагаха, че Гомес трябва да е напред. Ами, ако е наистина футболист за напред? Помним как в началото Мехди беше забиван като дефанзивен полузащитник. Когато получи свобода...

Иначе се вижда, че човека го боли. И е прав: много неща куцат. :!:

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот защо » 28 ное 2017 21:10

И тоя ли стана легенда? Ваште легенди вече са повече от звездите в галактиката.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот защо » 28 ное 2017 22:04

metodito написа:За съжаление... как тренера да ги научи, като самия него са го учили по "методиката": "ей ви, топката, ритайте". Но българинът е доказал нееднократно, че е животно, каквото по света няма. Държави де ги учат на правилен футбол от малки не са ходили на полуфинал на Световно, а ние сме. :lol:Така и никой не разбираше кой на каква позиция играе, под каква схема и тъ нъ... :mrgreen:

Добре де, децата идиотчета ли са, та трябва нещо да им кажат директно, за да го разберат. Аз не съм тренирал футбол, ама на 15-16 години, от това, дето съм гледал, знаех какви постове има и какво се прави на всеки от тях, как се застава, как се подхожда към топката, хем не ми е трябвало, само така, за развлечение се интересувах от футбол. То и не е вярно, че в школите само им дават топката, учат ги, ама ако искаш да станеш нещо, трябва най-вече сам да се учиш, иначе от всички школи щяха да излизат само Роналдовци.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот eelche » 28 ное 2017 22:05

Майстор Петрович!

Шапки долу, шапки долу!

Левски заигра като гранд,а тия дето го предадоха се и продадоха.Ако някога има Футболна зала на Славата,този човек има заслужено място в нея.

Хвала,Майсторе! Ти си пример,че на този свят няма стари и млади,а можещи и некадърници - независимо дали е във Виетнам, Китай, Аржентина, Сърбия или България.

#респект
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта