Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот modor » 06 фев 2018 11:06

blue avalanche написа:Абе, кво става с Краев? Никой нищо не пише... :?

Шеф в Мидтиланд: Доволни сме от прогреса на Божидар Краев :!:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 06 фев 2018 17:54

metodito написа:https://topsport.bg/levski/zhunior-mapuku-kam-levski-az-sam-ot-kongo-da-gi-vidim-vashite-braziltsi.html
:?

Въпреки тая изцепка, оставам с положителни впечатления от човека Мапуку (не от футболиста). Симпатяга и положителен тип, на който му се играеше със синята фланелка и не се пестеше в мачовете.

Съгласен съм с теб и подкрепям мнението. Факт е, че Мапуков игра със сърце и душа за нас, за което заслужава само похвали.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 06 фев 2018 18:32

Жоазиньо: Помня как дойдох от Левски в Краснодар, животът ми се промени много

https://topsport.bg/other-football/zhoa ... mnogo.html

Договора му изтича през юни,Спас може да го навие за Левски :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот сини шампиони » 06 фев 2018 21:35

mikata написа:Жоазиньо: Помня как дойдох от Левски в Краснодар, животът ми се промени много

https://topsport.bg/other-football/zhoa ... mnogo.html

Договора му изтича през юни,Спас може да го навие за Левски :oops:

А дано, ама надали! :oops:
И само Левски оле

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот TristaNNN » 07 фев 2018 11:36

mikata написа:Жоазиньо: Помня как дойдох от Левски в Краснодар, животът ми се промени много

https://topsport.bg/other-football/zhoa ... mnogo.html

Договора му изтича през юни,Спас може да го навие за Левски :oops:

Стига па ти с твоите селекционни вопли, как пък не се спря да мрънкаш и да изискваш! :evil:
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21145
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 08 фев 2018 10:50

Валери Божинов разкри, че всички в новия му клуб Риека се изказват със суперлативи за Георги Иванов. Гонзо бе част от хърватския тим от 2007 до 2008 година.

"За Гонзо чух само суперлативи. Всички тук са останали очаровани от него - мъжкар, боец, държал е съблекалнята. Темпераментен човек е Гонзо. Който е играл с него, знае за какво става дума.

Венци Христов не е успял да се докаже. Имал е проблеми. За него не съм разпитвал какво е било точно. Тук обаче наричат Гонзо легенда за години. Може да си представите", заяви Божинов пред "Дарик радио".


Доколко си спомням в нашите медии пишеха, че хърватите не искали да го пускат обратно в "Левски" на времето...

Гонзо ще остане в историята като един от големите играчи на Балканите от края на века, които поради една или друга причина не получиха реализацията на Запад, но пък останаха в сърцата на местните фенове. Друг такъв играч за който се сещам е да речем Джорджевич. От Партизан май беше... Един плешо беше. Както и Хасан Шаш от Галатасарай.

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 08 фев 2018 12:28

Гонзо си бе комплексен нападател, като не блестеше с нищо, но можеше да вкара и с глава, и с двата крака от всякакви позиции. Имаше и скорост. Характера му няма какво да го коментирам. В някои отноше си беше лимитиран, но най-вече може би от към това, че си бе играч за "местна консумация". Не поставям дисциплината и желанието му за раздаване и трениране под съмнение, но той не един път е казвал, че е пушел, докато е играл. Със сигурност е пиел също. Въобще водеше си живот, който не подхожда особено на професионален състезател, но по терените из България това не му пречеше да бележи голове.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21145
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 08 фев 2018 13:56

Serafim написа:Гонзо си бе комплексен нападател, като не блестеше с нищо, но можеше да вкара и с глава, и с двата крака от всякакви позиции. Имаше и скорост. Характера му няма какво да го коментирам. В някои отноше си беше лимитиран, но най-вече може би от към това, че си бе играч за "местна консумация". Не поставям дисциплината и желанието му за раздаване и трениране под съмнение, но той не един път е казвал, че е пушел, докато е играл. Със сигурност е пиел също. Въобще водеше си живот, който не подхожда особено на професионален състезател, но по терените из България това не му пречеше да бележи голове.


Е, па той щото само по "терените на България" щото само бележеше? :? Вкарвал е на Ливърпул, вкарвал е на Галатасарай... Гонзо беше истинска деветка и боец. Да ти припомня ли слуха за това, че Наско на времето е скрил от него оферта от Фулъм? Не знам вярно ли е... Именно Наско според мен му попречи да се превърне в истинска емблема в новата история на този клуб. Знаем и с Кривия как са постъпили, така че не е прецедент. ;)

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Serafim » 08 фев 2018 14:04

metodito написа:
Serafim написа:Гонзо си бе комплексен нападател, като не блестеше с нищо, но можеше да вкара и с глава, и с двата крака от всякакви позиции. Имаше и скорост. Характера му няма какво да го коментирам. В някои отноше си беше лимитиран, но най-вече може би от към това, че си бе играч за "местна консумация". Не поставям дисциплината и желанието му за раздаване и трениране под съмнение, но той не един път е казвал, че е пушел, докато е играл. Със сигурност е пиел също. Въобще водеше си живот, който не подхожда особено на професионален състезател, но по терените из България това не му пречеше да бележи голове.


Е, па той щото само по "терените на България" щото само бележеше? :? Вкарвал е на Ливърпул, вкарвал е на Галатасарай... Гонзо беше истинска деветка и боец. Да ти припомня ли слуха за това, че Наско на времето е скрил от него оферта от Фулъм? Не знам вярно ли е... Именно Наско според мен му попречи да се превърне в истинска емблема в новата история на този клуб. Знаем и с Кривия как са постъпили, така че не е прецедент. ;)


Умишлено ли пропускаш какво намеквам или не си разбрал? Гонзо бележеше из Европа, докато бе в Левски. Дали е тренирал здраво или не, дали е пушел и пиел лично не ме засяга. Факта е, че в Левски си бе на мястото и вкарваше голове и се раздаваше винаги. Факта е, че като се пробва в чужбина тук-там не се получи. Най-доброто му постижение извън България е 4 гола. Явно начина на живот в България и първенството ни си му пасваха най-добре на характера.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21145
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 08 фев 2018 16:52

Офтопик, и само вметка: има доста качествени състезатели, които "навън" просто не виреят, което не е атестат за качествата им. Сещам се за Камбуров, за гениалният Рикелме, който постигна наистина много с... Вилреал. Но много-много, колко да е много. Един полуфинал за ШЛ, на който той (и разбира се Пирес) закара отбора и по ирония на съдбата, той го провали с кьопавата си дузпа (тук може да си направиш асоциациии с Гонзича :) ), както и Гансо. Адски ме е гадно, че така и не му дадоха шанс в Севиля. Както и споменатия от мен Хасан Шаш.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot и 47 госта