Левски: Бивши играчи и треньори

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот eelche » 13 фев 2018 20:52

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=OKsDr_Gn6jw[/youtube][/center]

[center]Честит празник на лицето С.Стоилов.Нека НИКОГА не забравя къде е ял бял хляб и кой е отборът,който му е дал шанс да се развива.[/center]
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 14 фев 2018 18:57

Нар с втори гол за Докса. Изхвърля Ивайло Петев за купата на Кипър. Всъщност, за второто не съм сигурен. Не знам дали няма ответен мач.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот damyanov1963 » 17 фев 2018 12:26

Мъри: В Астана повтарят глупостите на Левски
Sporta
Sporta
2 часа назад

Часове след загубата от Спортинг (Лисабон) в Лига Европа, българският наставник Станимир Стоилов заплаши шефовете си от Астана, че все по-сериозно обмисля раздяла с гранда от Казахстан, информира "Труд",

"Надявах се, че разумът на нашите спонсори ще им подскаже пътя за решението на проблемите и Астана ще може да елиминира Спортинг".
"Мислех, че има разумни хора и няма да има закъснения в плащанията, но чакаме по 2-3 месеца, а и за Купата още не сме си получили премиите. Ако е така в Астана, какво ще бъде в националния отбор?".
"Когато нещо се развива добре, то не бива да се руши и строи наново. Заради нещо подобно напуснах Левски. Тогава развалиха всичко и се опитаха да го вдигнат отново, но не успяха".
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот mikata » 21 фев 2018 16:10

Люпко Петрович пред ТОПСПОРТ: С тази селекция Левски трябваше да обере всички трофеи в България

https://topsport.bg/levski/lyupko-petro ... ariya.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот Вълчан » 21 фев 2018 20:08

Един вид ако аз съм тук ще съм шампион.....аиде стига.Където са парите там е и сърбина.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот damyanov1963 » 22 фев 2018 11:15

Бивш играч на Левски поема към Премиършип за £10 млн.
gong.bg
gong.bg
3 часа назад

Бившият играч на Левски Гари Родригес може да стигне нов връх в кариерата си. Националът на Кабо Верде е пред трансфер в най-силното първенство - Премиършип, през лятото.

В момента роденият в Холандия офанзивен футболист защитава цветовете на Галатасарай и се представя страхотно с жълто-червения екип. Точно това е предизвикало интереса на Нюкасъл.

"Свраките" вече пратиха две оферти за него, първата преди началото на сезона, а втората през януари. И двете бяха отхвърлени от гранда от Истанбул, защото се сториха твърде ниски на ръководството.

Най-добрата от тях е била на стойност 6 млн. паунда. Сега обаче "джордитата" готвят предложение на стойност 10 млн. паунда през лятото, пише вестник "Фотомач". Тя се очаква да бъде приета от Галатасарай и Гари Родригес да заиграе в английския елит.
Освен Нюкасъл, интерес към него има и от Евертън, което допълнително може да вдигне цената му. Развръзка около преминаването му в Премиършип се очаква още в началото на юни.
Гари Родригес игра в Левски между 2013 и 2014 г., като беше продаден на испанския Елче за по-малко от милион евро. Само няколко години по-късно цената му е скочила над десет пъти, а кариерата му мина още през ПАОК, където беше съотборник на Димитър Бербатов.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот damyanov1963 » 22 фев 2018 11:44

Мъри Стоилов приключва с Астана още днес?
gong.bg
gong.bg
час назад

Най-добрият български треньор в момента Станимир Стоилов може съвсем скоро да приключи авантюрата си начело на Астана. Според изданието "Спутник Нюз", той ще си тръгне след реванша със Спортинг в Лига Европа.

Това най-вероятно ще е последният мач на казахстанския шампион във втория по сила евротурнир за този сезон, след като падна с 1:3 на свой терен в първия мач. Елиминирането на "лъвовете" граничи с фантастиката.

Според изданието, Стоилов щял да поеме ново предизвикателство пред себе си. Очакванията са да застане начело на националния отбор на Казахстан, макар че самият той неколкократно отхвърли подобна опция.
Българският треньор отговори доста уклончиво на въпрос какво ще е бъдещето му след мача със Спортинг на официалната пресконференция преди битката на "Жозе Алваладе" в Лисабон.
"Вижте, всичко може да се случи, не изключвам никаква възможност. Сега не искам да говоря на тази тема. Най-важното е, че все още съм треньор на този отбор, нищо друго не е от значение. За моето бъдеще ще говорим, като се върнем в Астана", заяви Стоилов.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 24 фев 2018 09:49

Гари Родригес с гол и две асистенции. :!:

И нещо, което е старо, но ти става хубаво като гледаш как се справят юношките ни.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_mrT-A59EPQ[/youtube]

От 0-2 до 3-2 с гол на Ради.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот metodito » 01 мар 2018 08:27

Прочетете това интервю: особено това, което казва за треньорите у нас, за липсата на публика...
https://topsport.bg/levski/ilian-stoyan ... evski.html

Въобще, браво!

Гледал съм 15 минути от една контрола от подготовката и ми хареса португалеца Нашименто. Пипа добре топката, играе със самочувствие. За сметка на това Жорди Гомес е бавен като костенурка, много задържа топката. Според мен би бил по-полезен в предни позиции, защото иначе има поглед, разбира я играта, хубав ляв крак има.. Виждам, че се направи прилична селекция, взеха се доста чужденци, остава да видим какво предстои оттук насетне. При всяко положение съм на мнение, че Делио Роси не трябва да бъде пипан до май месец. Нека си изкара сезона и накрая да се тегли чертата и да се види какво е изпълнено и какво не. При всички случаи място за оправдания вече няма. И селекция има, и цялата подготовка бе проведена по вкуса на Роси, чакаме да видим представянето през пролетта.


Тва много ме изкефи:

Хайде пък аз да ти задам контравъпрос? Има ли българин, който да са го сменили след 3-4 мача

Николай Митов...

- Той е извън класациите, посочи ми друг

:lol:

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Бивши играчи и треньори

Мнениеот phd » 01 мар 2018 19:58

Между другото, синият юноша Ивелин Попов е топголмайстор за европейските турнири на отбора, който играе в Борисовата градина. Не че е някакво постижение, но все пак...

Най-вероятно скоро статистиката им на сайта на УЕФА ще изглежда така:

Biggest win:
26/08/2004, CSKA Sofia 7-0 Željezničar, Lovech
Biggest defeat:
16/09/2004, GAK 5-0 CSKA Sofia, Graz
12/08/1998, CSKA Sofia 0-5 Spartak Moskva, Lovech
Appearances in UEFA Champions League: 4
Appearances in UEFA Europa League: 14
Player with most UEFA appearances: 43
Nebojša Jelenković ( SRB)
Top scorers in UEFA club competitions: 8
Ivelin Popov ( BUL)

:mrgreen:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта