ДЮШ-Левски!!!!!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 03 юли 2017 20:34

Ами няма начин-децата от тази школа са обект на апетити. Случаите на деца, напуснали срещу оферта от друг клуб наистина са единици засега, но опасността от Лц е сериозна и аз споменах преди месеци за нея.
Формациите ни от 2003 надолу са наистина пълни с талантливи момчета. На този етап Царско село и Славия правят въпросните оферти, но появят ли се и зелените-ще е по-сложно.
Ето-Литекс(Етрополе) нямат деца и предлагат безплатни екипи, не искат такса. И пак нямат кадри, щото имат дупки в наборите( донякъде запълнени от ловешки деца). Като не си правил подготвителни групи с години-няма откъде да дойдат деца. Крадат оттук-оттам.
Ние пък от години работим с деца на 5 и 6 години. И сега юруковските набори са по 50 деца, повечето дошли на Герена съвсем малки. Селектирани с кастинги. Кой треньор от друга школа ще откаже да има такова дете, научено и тренирано от малко?
Клубът не е в цветущо състояние, но прави всичко по силите си за школата-това е факт. Два нови тревни терена на Герена за децата, нов изкуствен с осветление пак за тях, топки, консумативи на високо ниво. Общежитието е пълно( а един искаше да го затваря преди години...), заплатите на треньорите се вдигнаха значително. Да, има проблеми, но преди 4-5 години имаше само проблеми и нищо друго. Затова и цели набори бяха пропилени. Школата има потенциал да дава по 3-4 играчи на набор за първия отбор. И до няколко години това ще стане факт.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 13 юли 2017 16:44

Айде честито, да му...

https://topsport.bg/slavia/slaviya-prod ... aliya.html
Остава да няма клауза, че "Левски" получава пари. :evil: Боримиров, Боримиров, кога си тръгнеш все ще е късно. :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот mikata » 13 юли 2017 17:04

Тоя не махна ли се още преди Боримиров да стане шеф на ДЮШ :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 12:52

mikata написа:Тоя не махна ли се още преди Боримиров да стане шеф на ДЮШ :oops:

Ми не. Той Боримиров е вече три ли, колко години в шаколата.

Иначе, аз не искам да кажа защо не са ги пробвали при мъжете. Гневя се защото заглавието можеше да е "Левски" продава юноша на Дженао", а не "Славия...". Много се съмнявам, че са следили представянето му в Славия, а по-скоро това с национала. В "Левски" е явно, че работят кадърни хора в школата, но това не се отнася за шефовете... :|

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Живко6461 » 14 юли 2017 13:16

Методи, според мен влагаш прекалено силни емоции и крайните оценки.
1. Не е ясно защо въпросният футболист е преминал в „Славия“. Какво е било представянето му в „Левски“, какви са били оценките на треньорите? Какви условия са му предложени? Не е изключение един футболист да изяви способностите си и да се реализира много по-добре след като е преминал в друг клуб. Дори и по-слаб. Случаят не е прецедент. Няма да бъде и последен. Важи не само за "Левски".
2. Не е ясно какви са идеите на „Дженоа“ за бъдещето на футболиста. Преминаването в силен клуб не е гаранция за бъдещо положително развитие на футболиста. Примери много.
Аз нямам достатъчно информация. Ти може би имаш и на тази база градиш обвиненията си!
Извинявам се, ако те засягам!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 13:38

Живко6461 написа:Методи, според мен влагаш прекалено силни емоции и крайните оценки.
1. Не е ясно защо въпросният футболист е преминал в „Славия“. Какво е било представянето му в „Левски“, какви са били оценките на треньорите? Какви условия са му предложени? Не е изключение един футболист да изяви способностите си и да се реализира много по-добре след като е преминал в друг клуб. Дори и по-слаб. Случаят не е прецедент. Няма да бъде и последен. Важи не само за "Левски".
2. Не е ясно какви са идеите на „Дженоа“ за бъдещето на футболиста. Преминаването в силен клуб не е гаранция за бъдещо положително развитие на футболиста. Примери много.
Аз нямам достатъчно информация. Ти може би имаш и на тази база градиш обвиненията си!
Извинявам се, ако те засягам!


Да, да, и пак същото. :lol:
Фактите. Славия продава юноша на "Левски" в Серия А. "Левски" изпуска за пореден път свой юноша, който може да му донесе пари в касата и това е пропуск на ръководството. А сега какво що, ма как, ма това, ма онова, няма значение. Това е пропуск на ръководството на школата.

Няма да бъде и последен.


О, няма никакво съмнение в това! Ивелин Попов, Бандаловски, Иван Горанов... Но какво трябва да означава това "няма да е последен". Да се примирим с некадърността на шефовете в "Левски", които по този начин лишават клуба от финансови постъпления?

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот Живко6461 » 14 юли 2017 13:48

metodito написа:
Офтопик:
Живко6461 написа:Методи, според мен влагаш прекалено силни емоции и крайните оценки.
1. Не е ясно защо въпросният футболист е преминал в „Славия“. Какво е било представянето му в „Левски“, какви са били оценките на треньорите? Какви условия са му предложени? Не е изключение един футболист да изяви способностите си и да се реализира много по-добре след като е преминал в друг клуб. Дори и по-слаб. Случаят не е прецедент. Няма да бъде и последен. Важи не само за "Левски".
2. Не е ясно какви са идеите на „Дженоа“ за бъдещето на футболиста. Преминаването в силен клуб не е гаранция за бъдещо положително развитие на футболиста. Примери много.
Аз нямам достатъчно информация. Ти може би имаш и на тази база градиш обвиненията си!
Извинявам се, ако те засягам!


Да, да, и пак същото. :lol:
Фактите. Славия продава юноша на "Левски" в Серия А. "Левски" изпуска за пореден път свой юноша, който може да му донесе пари в касата и това е пропуск на ръководството. А сега какво що, ма как, ма това, ма онова, няма значение. Това е пропуск на ръководството на школата.

Няма да бъде и последен.


О, няма никакво съмнение в това! Ивелин Попов, Бандаловски, Иван Горанов... Но какво трябва да означава това "няма да е последен". Да се примирим с некадърността на шефовете в "Левски", които по този начин лишават клуба от финансови постъпления?

Умишлено не споменах последните случаи. Макар че те май не са свързани с Боримиров. Не си обърнал внимание на въпросите които зададох.
Не се примирявам с некадърността на ръководството. Често ги критикувам и то доста остро. Дори съм изразявал мнение за анализ на всеки трансфер и персонална отговорност при провали. За реални превантивни мерки и коригиращи действия.
С "няма да е последен" имах предвид, че подобни случаи са част от играта.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 13:51

Бе на нас си ни е практика... Що сърби и хървати не си изпускат без пари юношите? Учудвам се, че и Дидо Иванов не е забегнал. Това момче показа страхотен потенциал за годините си. Уверен, снажен, изнася топката все едно е старо куче. Дано не го забравят. Или го преотстъпят в някакъв треторазряден отбор, в който няма да търпи никакво развитие.

Всъщност, това за сърбите не е съвсем вярно. Мисля, че Бенфика не платиха и евро за Андрия Живкович. Но не съм сигурен...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот sin4ec » 14 юли 2017 20:07

Никой не може да спре дете под 18 години да отиде в който клуб пожелае. Такива са правилата. Славия и ЦС, както споменах, отдавна се въртят около нашите и гледат да гепят нещо. Нещата опират до лоялност и мислене на родителите. Аз лично наскоро получих трета оферта за моя. Благодарих за вниманието, но им казах, че детето си има отбор и треньор и е щастливо там. Другото не ме интересува.
Но ако един ден треньор или отбор се отнесе несправедливо с него, ако играта и ходенето там не му доставят удоволствие-реакцията ми ще е друга. Нищо лично.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ДЮШ-Левски!!!!!

Мнениеот metodito » 15 юли 2017 02:57

Не било Дженоа, а Фиорентина. "Славия продава футболист във Фиорентина". Ай, честито!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: W84me и 34 госта