Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 17 авг 2017 11:03

Според Novsport Сираков е пред завръщане. За къде ни е? На каква позиция? Няма ли да се препокриват с Боримиров? Самия Боримирова изглежда, че обича да има власт и да шефства. Не знам как ще мелят. Може би Спас ще сложи Сираков на пост главен мениджър или нещо такова, точно под него, но това не е добър вариант, защото има вероятност тогава Спас да не се вясва, а Сираков да му е връзката и "присъствието" на Герена. А не трябва така. Спас трябва да си е на почти всеки мач.
А и пак преоткриваме стари легенди и ги връщаме на хранилката. Стават прекалено много авторитарни личности и ще има конфликти, със сигурност.
Според мен Красимир Иванов трябва да е изпълнителен директор на Левски и да е директорското лице на клуба. Изглежда интелигентен и успява да се оправя с журналисти и с фенските въпроси. Дава съмвсем адекватни отговори и рядко си позволява да излиза извън юрисдикция си и да говори клишета. Когато прецени, че е правилно да насочи интереса на журналистите към спортно-техническата част, тогава да отклонява въпросите към спортно-техническия директор. И без това колко по-малко поле за изява има Боримиров, толкова по-добре. Речника му и държанието му пред журналистите въобще не подхожда на позицията и авторитета, който иска да има. И то за човек, който дълги години е бил в Германия и е имал възможност да види от първа ръка как се работи на запад, макар и в не особено голям и печеливш клуб.

Та и Сираков малко така... Да го гледам как отговря двусмислено пред журналистите, с явно раздразнение, когато започнат да му задават неудобни въпроси за траснфери, игрова форма и тн.
А и мисля доста вече поизгуби позициите си и авторитета си пред феновете, след като седя безучастно и позволи Петев да бъде съблечен. Боримиров също позволи нещо подобно да се случи, макар да нямаше пряк контрол. (Случи се на терена, след мача, а не в залата за пресконференции).

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Corwin » 17 авг 2017 23:31

Аз бях раздвоен като видях Сираков до Русев, защото помня какви успехи имахме при него, но и помня как остави магарето в калта на няколко пъти. Общо взето смятам, че засега трябва да оставим Боримиров да се докаже до Роси, пък ако не може - пътя.

[offtopic]Някой може ли да ми птовърди дали паркингът до националния стадион е все още безплатен? Налага ми се да пътувам утре и гледам да спестя 4-те лв от синя зона :D[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 18 авг 2017 00:25

Евертън изнасилиха Хайдук и само късметът покри хърватите от разгром. Много ме е яд, че не успяхме да отстраним тия некадърници, най-вече заради треньорска некомпетентност...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Ozzimozzi » 18 авг 2017 09:18

W84me написа:Евертън изнасилиха Хайдук и само късметът покри хърватите от разгром. Много ме е яд, че не успяхме да отстраним тия некадърници, най-вече заради треньорска некомпетентност...

Реално Хайдук изтърваха да ви разгромят в София и трябва да се радваш, че поне запазихте честта си.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 18 авг 2017 09:21

Яд ме е за Адениджи ако го разкарат .Мисля , че има потенциал да се развива...

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот way » 18 авг 2017 09:34

ЕМИЛ написа:Яд ме е за Адениджи ако го разкарат .Мисля , че има потенциал да се развива...

Да ги дават на Гонзо под наем

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 18 авг 2017 10:01

way написа:
ЕМИЛ написа:Яд ме е за Адениджи ако го разкарат .Мисля , че има потенциал да се развива...

Да ги дават на Гонзо под наем

И аз мисля ,че на тия цигани мястото им е под наем в малък отбор да се оттърсат психически и после ако са готови да идват на Герена ,ако не айде в Русия или Турция .

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 18 авг 2017 10:07

zap_lv написа:
way написа:
ЕМИЛ написа:Яд ме е за Адениджи ако го разкарат .Мисля , че има потенциал да се развива...

Да ги дават на Гонзо под наем

И аз мисля ,че на тия цигани мястото им е под наем в малък отбор да се оттърсат психически и после ако са готови да идват на Герена ,ако не айде в Русия или Турция .

Даже и да са под наем пак ще им плащаме заплатите. А именно в това е проблемът. Трябва ли или не трябва? Не можем да ги чакаме още една година, да се бъркаме в джоба, за да решим накрая, че не стават. Сега или никога.

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот way » 18 авг 2017 10:28

blue avalanche написа:
zap_lv написа:
way написа:
ЕМИЛ написа:Яд ме е за Адениджи ако го разкарат .Мисля , че има потенциал да се развива...

Да ги дават на Гонзо под наем

И аз мисля ,че на тия цигани мястото им е под наем в малък отбор да се оттърсат психически и после ако са готови да идват на Герена ,ако не айде в Русия или Турция .

Даже и да са под наем пак ще им плащаме заплатите. А именно в това е проблемът. Трябва ли или не трябва? Не можем да ги чакаме още една година, да се бъркаме в джоба, за да решим накрая, че не стават. Сега или никога.

Може да се договорят за споделяне на заплатата. Това си е между отборите

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43885
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 18 авг 2017 10:49

Изтрябвали са му на Гонзо, той си има достатъчно хора, на които боравенето с топката им е трудно. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 137 госта