Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 11 дек 2017 03:29

Чета тука някакви чекиджийски коментари на хора,които не са дали една стотинка за Левски и са телевизионни фенове,но като същият Овчеглав освен да плюят работата на един човек,който пое разбит отбор, без да е правил селекцията, без да е правил подготовката, в чужда страна, в корумпирано първенство с корумпирани съдии, където видиш ли някак си се получава така,че всички други отбори се хвърлят на живот и смърт срещу Левски, а срещу Лудогорец и Ловеч-Етрополе им правят шпалири. Е,нека седнем и да разсъждаваме трезво - нужно ли е да сменяме Роси когато всички фактори са против него?

Левски играе смея да твърдя не грозен, а достатъчен футбол.Достатъчен за да побеждава и да се намира там,където му е мястото - в подножието на върха.Не мога да разбера всички форумни и телевизионни фенове какво искат - един мач да бием с по 5-6 гола и после загуба след равенство след загуба като по времето на Ники Келнера,Топчо,Сухия, Виторио Павлов :mrgreen: Инжа от ТУ-Габрово или Иво Трибуната? След пародийните мачове на Тирето в Пловдив срещу Локо и шпалирите които Ботев и особено днес Берое направи има ли изобщо смисъл да се напъваме в лигата на Перуките? Защо пък от Левски винаги трябва да се очаква да играе нападателно и да е винаги шампион? Можем ли да се борим срещу Лудогрец? Можем ли да направим поне един европробив и да влезем в някакви групи на УЕФА,където и да играем успешно?

Мисля и че разбирам,защо всички са против Роси. В България сме вечно свикнали да критикуваме, плюем и сипем омраза.Ако нещата не се получават както искаме, започваме да търсим причините навсякъде другаде,но не и у себе си.Съдията ни е виновен,терена,имаше един абдал дето Директиви виждаше навсякъде,слънцето,снега, неравният терен...и така нататъка и така нататъка и така нататъка!Роси направи 2-3 учебни игри и видя,че не сме подготвени нито физически нито тактически и реши да почне от А-то и Б-то на футбола.Докъде сме стигнали не знам...поне стигнахме до някъде! Роси реши да работи без извинения и упорито и както един колега каза този човек е единствената ни надежда да превърне отбора ни в западно-европейски клуб,а не в умрял футболен мастодонт от миналото на социалистическият Изток.Ако това беше Вуцов или Митов щяха след всеки неуспешен мач да валят оправдания безброй.Това няма да го чуете от Роси,защото е пич,тарикат и разбира играта,философията и психологията на футбола.За него Левски е авантюра,но той е италианец и както неведнъж съм прогнозирал е стар,турнирен боец и визионер.Ще отнеме време и усилия, нека хейтърите сега хейтят,но когато започнем да газим,да не стъпват на "Герена" и да не пишат в този форум!

Някои хора са много далече от играта и от отбора и освен да плюят нямат друга работа.Вместо да плюят обаче могат да се завърнат на стадиона и да подкрепят отбора.Аз не съм изпуснал домакинство откакто Роси пое отбора,а за гостуването на Дунав даже мисля и да пътувам с отбора.

Четейки коментари на разни дърводелци си мисля,че и ние като общност си носим вината да сме на това ниво.За някои няма спасение.

Лека вечер!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 11 дек 2017 03:53

За Топчо - Левски не е училище, за Дельо - нека гледа, нека се учи, за това му плащаме.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 дек 2017 08:26

Смятам, че е добре и едните и другите крайни да си седнат на зад*иците, за да не се окажат с насрани д-та на пролет. И с подвити опашки да обясняват как било, що било.

За Роси ще си кажа мнението на пролет. Ще видим. Но мнението ми е,че той трябва да остане до края на сезона. Пиците се броят на пролет. Пилците. Добър-лош, няма значение. Засега работата е трагична, но това не значи, че на пролет няма да видим "друг "Левски", както казва Гонзо. Както ни го казва няколко години. Теглим чертата накрая и гледаме.

Лично аз се радвам на лапетата на Венци и това, че ни вкара гол бивш юноша на "Левски" е многозначително. Добре, че се оттървахме от друг юноша - Галин Иванов. Добре, че беше той, че резила щеше да е пълен.

П.С. Лично аз дадох шанс за себе си на Стоев и след финала. Човъркаше ме нещо, но си викам бъркам. Не бърках... Сега пак ме човърка нещо. Надявам се този път да бъркам. Нито Стоев, нито Ясен бяха лоши треньори. Просто не бяха за "Левски". Понякога нещата не се получават. За мен самият Роси май нещо почна да охладнява към авантюрата си.
Последна промяна от metodito на 11 дек 2017 08:53, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 дек 2017 08:37

Betchualeng Arnaikem написа:
metodito написа:Тази мантра с "парите в Казахстан" отдавна се разбра, че е фейк нюз. И 100 пъти да го повтаряте, все тая. Мъри на няяколко пъти каза, че не може да прави трансферите, които иска, бонуси не са им плащали и тъ нъ.

Зависи какви трансфери е искал Мъри. Забавянето на премии не значи, че отбора не може да ги плати. И въобще относно ПАРИТЕ в Астана - ходи им провери бюджета и тогава говори глупости.

Ако Мъри поиска същия бюджет в България даже и Домусчиев ще се замисли дали да го вземе хаха


Ако всичко беше цветя и рози, не виждам защо Мъри говори с уговорки всяка година за оставането си там. И цифри не съм виждал. Там е различно, защото държавата участва. Реално, бюджетът им може да се надува до безкрай. В трансфермаркт цените на футболистите им лъжат. Играят с няколко преотстъпени - от Рапид (Виена), Вердер и Риека. С тях цената на отбора се надува с няколко милиона. Да не говорим, че и на другите им са надути цените. Реално, поне за мен, единствените ценности на този отбор са стадиона и Мъри. Ако бях ръководител в "Астана" отдавна да съм направил Мъри доживотен треньор на "Астана".
Последна промяна от metodito на 11 дек 2017 10:13, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 11 дек 2017 08:39

Аз продължавам да твърдя,че нападателите ни не са толкова зле,нямаме крила и плеймейкър,а и играем бавно противника се връща и се затваря.Обертан нищо не показва,Гомес и той слабо за визитките които имат!Буш ако играше при Тирето да е вкарвал поне 10-12 гола досега!
Срещу славия се видя,че и физическата подготовка не е добра!
Последна промяна от mikata на 11 дек 2017 08:51, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 дек 2017 08:45

kolokolo написа:Трябва да е луд да акостира в Подуене , където ще си затрие кариерата . 8-)

И аз не му го пожелавам. :roll:

Потребителски аватар
kolokolo
Мнения: 1562
Регистриран на: 24 май 2009 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот kolokolo » 11 дек 2017 10:13

eelche написа:Левски ... да се намира там,където му е мястото - в подножието на върха.

:lol: Абсолютно там му е мястото !!!
realno написа:
ЦСКА се шегуват на една наша нормална загуба...

Евроидиот Подуене - Хамрун Спартанс(Малта) 2:6
Нормално .

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 11 дек 2017 10:19

Serafim написа:Всъщност много хора не могат да прозрат едно нещо - че Спас държи на Роси, защото с него има шанс да се изгради някакъв европейски манталитет и структури в Левски. Човека може да няма шампионски манталитет, ама е бил в страна, където 15 годишните са тактически по-грамотни и подготвени от Мики Орачев, Ивайло Найденов, Ст.Иванов и тн. За това и съм против такива, като малката Вуца да дават оценки, защото знаем какво могат и правят - освен да се оправдават с реферите, малшанса и да обещават, че работят, друго от БГ треньорите, с много малки изключения, не можем да очакваме.
Дали Роси ще се превърне в треньор, печелил титла с Левски или купа - не знам. Нито дали отбора ще заиграе супер резултатен футбол също, но италианеца ще постави основи, за година-две, каквито Стоев, Петрович, Митов, Илиян Илиев и тн. няма да могат.



Основи с 32-годишен и банда легионери? Ако на пролет се привлекат хора под 25 години, то това значи е така, гради се нещо. Ако бъде интегриран Найденов, също. Но ако докарат няколко 30-годишни ментака, не благодаря. Зимната подготовка ще каже много за бъдещето на този отбор. Не знаем и какви са точно поставените цели. Не знаем и дали няма хора, които мътят водата.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 11 дек 2017 10:39

Обертан , Гомез,Мапуку и Буш са играчите които трябваха да ни вдигнат класата и да ни направт шампиони .....

Обертан - класен играч .Много съм доволен от него

Гомез - пълно разочарование според мен .Но нека да остане в отбора .

Мапуку - харесвам го като играч .Дано се напъне още и да покаже , че му се играе в Левски

Буш - когато го привлякохме не го одобрявах заради това че е цесекар . Не го харесвам , но не мога да си кривя душата ,че за Левски прави каквото може . Има място в отбора

Цветкович , Панайотов и Ейлофсон - екзотика в нашия отбор .Доволен съм от тях .

Делио Раси - 100% подкрепа за него и лятото ще правим равносметка на работата му



Прогноза : няма да сме шампиони . Дано успеем да се класираме пред тирето . Купата е задължителен трофей .


Само Левски оле .

Весели празници , левскари .

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4549
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот terata » 11 дек 2017 11:01

1982 написа:
terata написа: :lol: :lol: :lol:
Както казах КАПАЦИТЕТ си нема спор :)


Ама не ми обяснявай аз какъв съм, отречи че играете мега слаб и безидеен футбол ..... щом не разбирам нищо, значи би трябвало с лекота да обориш "глупостите", които пиша. ;) ;) .... защо се затрудняваш толкова ??!


Какво точно да оборвам? И на кого? На човек, който не е изгледал и един мач на Левски, но е с твърдо мнение как са играли във всеки един двубой понеже бил чел коментари? Няма как да оборя такъв "капацитет" признавам си. :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта