Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 20 авг 2017 20:16

Къде мога да видя клоунските умения на Тити и какво конкретно е направил ? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 20 авг 2017 20:20

miro_rz написа:Къде мога да видя клоунските умения на Тити и какво конкретно е направил ? :lol:

Изображение
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 20 авг 2017 20:34

modor написа:
miro_rz написа:Къде мога да видя клоунските умения на Тити и какво конкретно е направил ? :lol:

Изображение

Може би е прочел книгата за произхода на човека ! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32578
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 20 авг 2017 20:43

[center]Изображение[/center]

jipart
Мнения: 7
Регистриран на: 16 авг 2017 00:01

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот jipart » 20 авг 2017 21:02

браво , този футбол искаме да гледаме , от години български отбор не е играл така силно и качествено ,само Левски

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 20 авг 2017 21:23

Eminem написа:Не знам каква е длъжността на тити в Левски, но длъжността му в живота е клоун. В лошия смисъл на думата.
Както казах, ако от Левски искат да ги приемат на сериозно, да НЕ седят до него.

Голям левскар бил, ама първо трябваше да го изритат от ЦСКА, че да се сети, че е левскар.
Преди беше цскар. Такива са ясни колко големи фенове са.


Никакъв левскар не е, а жалък духач на мутри - Георги Илиев, Цветан Василев и т.н. ..... с лека ръка затри баскетболния Левски, за да не му плаща дълговете и си основа нов Левски, чист и "свят" ...... тези дългове той ги натрупа, не съм аз, харчи със широки пръсти и после ...... един Сашо Попов години наред се бори и върна дълговете на ВК ЦСКА, това е истински предан на клуба си човек, такива като Тити не заслужават и да се изхрачиш върху тях.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 20 авг 2017 22:04

1982 написа:Никакъв левскар не е, а жалък духач на мутри - Георги Илиев, Цветан Василев и т.н. ..... с лека ръка затри баскетболния Левски, за да не му плаща дълговете и си основа нов Левски, чист и "свят" ...... тези дългове той ги натрупа, не съм аз, харчи със широки пръсти и после ...... един Сашо Попов години наред се бори и върна дълговете на ВК ЦСКА, това е истински предан на клуба си човек, такива като Тити не заслужават и да се изхрачиш върху тях.

Факт. Жалък е и е срамно, че се нарича левскар и, че го пускат на стадиона.

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот tiamat » 21 авг 2017 05:42

rhaegar написа:Важното е, че човекът за момента показва и много желание, нещо, което не очаквах от него, признавам си. Дано не се отпусне, когато разбере, че в нашето първенство може да си добър, дори и без да се напъваш кой знае колко.


Това е много вярно, и аз от това се страхувах... Пу-пу-пу, да не му е уроки :)

Потребителски аватар
Лимонадения Джо
Мнения: 591
Регистриран на: 05 яну 2013 09:42
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Лимонадения Джо » 21 авг 2017 09:33

1982 написа:
Eminem написа:Не знам каква е длъжността на тити в Левски, но длъжността му в живота е клоун. В лошия смисъл на думата.
Както казах, ако от Левски искат да ги приемат на сериозно, да НЕ седят до него.

Голям левскар бил, ама първо трябваше да го изритат от ЦСКА, че да се сети, че е левскар.
Преди беше цскар. Такива са ясни колко големи фенове са.


Никакъв левскар не е, а жалък духач на мутри - Георги Илиев, Цветан Василев и т.н. ..... с лека ръка затри баскетболния Левски, за да не му плаща дълговете и си основа нов Левски, чист и "свят" ...... тези дългове той ги натрупа, не съм аз, харчи със широки пръсти и после ...... един Сашо Попов години наред се бори и върна дълговете на ВК ЦСКА, това е истински предан на клуба си човек, такива като Тити не заслужават и да се изхрачиш върху тях.

Скрит зад името 1982, Еminem или Секси Лолитка можеш да обиждаш на воля и хич да не ти е за истината. БК Левски си има собственик, изп.директор, счетоводител и т.н. Отговорностите по ръководенето на едно дружество са регламентирани, не е нужно да ги преоткриваш. По сила на кой закон или логика старши треньор ще връща дългове? И още нещо, има Дакси, има фирмен регистър. Информацията е съвсем публична. Хайде да провериш кога е основан волейболният клуб, на който начело е Сашо Попов и какво се е случва(случило) с неговия предшественик.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 21 авг 2017 11:09

Аз искам да отдам заслуженото на едно име, което малко се споменава в тази тема: Вутов. Огромно израстване в Италия е претърпял този младеж.По-рано сякаш гледаше повече вратата, докато сега е отборен играч, притежава сериозна техника и покрива доста широк периметър. Липсата му в Европа се усещаше. Задължително трябва да си го вземем от Удинезе. На тях и без това не им трябва. :lol: А и физически определено не е за Италия. Единствено там виждам пропуск, но той е малък, де.... Макар че вчера, гледайки Кротоне - Милан и един Кутроне, който е на 19, лелеле. Тоя изглежда така все едно може да му е баща. :mrgreen: Надявам се Дельо да поработи още с Антонио. За последните 10 и повече години сме имали едва двама плеймейкъра - Бедоя и Дарко. Дали може и Вутов да стане такъв.

Между другото последните новини - около Малкия мокет - са повече от идиотски. Да се откажем от безспорен талант, като Кръстев, да зачеркнем Йорга, за да вземем... Ники Татковото. Е, нема такива идиоти явно в "Левски".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E и 165 госта