Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 17 ное 2017 20:41

1982 написа:Абе, каква е тая измислена длъжност, която са спретнали на Букареску ??! :lol: :lol: "мениджър и координатор на спортно-техническата дейност на "Левски"" :lol: :lol: :lol: ...... явно ще ребрандирате длъжността спортен директор. :lol: Уж се закривала, ама това ми звучи баш като същото. :mrgreen: :mrgreen:

Иначе е ясно, че ще бъде клатикурец на заплата, но няма лошо, щом има пари за такива в Левски, нека си ги хрантутят.


А я ги виж онези от Ловеч - почетен президент си имат, изпълнителен директор, спортен директор, административен директор... Много директор, много нещо. А Стойкас какъв се води? Той най го раздава шеф, а го няма във сайта им. :lol:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 17 ное 2017 20:52

Не знам СР защо проспа една година,доста директори изгони досега :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 17 ное 2017 21:10

Serafim написа:
1982 написа:Абе, каква е тая измислена длъжност, която са спретнали на Букареску ??! :lol: :lol: "мениджър и координатор на спортно-техническата дейност на "Левски"" :lol: :lol: ...... явно ще ребрандирате длъжността спортен директор. :lol: Уж се закривала, ама това ми звучи баш като същото. :mrgreen:

Иначе е ясно, че ще бъде клатикурец на заплата, но няма лошо, щом има пари за такива в Левски, нека си ги хрантутят.


А я ги виж онези от Ловеч - почетен президент си имат, изпълнителен директор, спортен директор, административен директор... Много директор, много нещо. А Стойкас какъв се води? Той най го раздава шеф, а го няма във сайта им. :lol:


[offtopic]Мани, в Литекс е неспасяема работа, имат повече директори отколкото футболисти. :lol: :lol:[/offtopic]

Иначе цялата работа ми се струва, че е да `лъзнат БорИто, без той да се усети. Уж закриват длъжността му от 1-и януари, а не че го разкарват, но откриват някаква нова длъжност ..... дефакто тя ще е същата длъжност, ама нямало да се води директор, а ...... координатор. :mrgreen:

Но нищо чудно и да се върже БорИто ..... нали не е от най-умните.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 ное 2017 21:57

1982 написа:
Serafim написа:
1982 написа:Абе, каква е тая измислена длъжност, която са спретнали на Букареску ??! :lol: :lol: "мениджър и координатор на спортно-техническата дейност на "Левски"" :lol: :lol: ...... явно ще ребрандирате длъжността спортен директор. :lol: Уж се закривала, ама това ми звучи баш като същото. :mrgreen:

Иначе е ясно, че ще бъде клатикурец на заплата, но няма лошо, щом има пари за такива в Левски, нека си ги хрантутят.


А я ги виж онези от Ловеч - почетен президент си имат, изпълнителен директор, спортен директор, административен директор... Много директор, много нещо. А Стойкас какъв се води? Той най го раздава шеф, а го няма във сайта им. :lol:


[offtopic]Мани, в Литекс е неспасяема работа, имат повече директори отколкото футболисти.[/offtopic]

Иначе цялата работа ми се струва, че е да `лъзнат БорИто, без той да се усети. Уж закриват длъжността му от 1-и януари, а не че го разкарват, но откриват някаква нова длъжност ..... дефакто тя ще е същата длъжност, ама нямало да се води директор, а ...... координатор. :mrgreen:

Но нищо чудно и да се върже БорИто ..... нали не е от най-умните.


А на мен, като привърженик на теориите на конспирациите, по ми изглежда така сякаш Срас и тези зад него се гаврят с играчката си "Левски". Ъ? Може ли да има такова нещо? :? Стоев можеше и да направи нещо в Европа (и под "нещо", разбирай повече от достойно преставяне в ЛЕ). Никога няма да разберем. Петрович, като треньор на Литекс направи смешни и "Левски" и Лудогорец, барабар със съдиите му. Начело на "Левски" кой знае къде щееше да отиде. Назначаването на Митов означаваше само едно - потъване! Онзи отбор - на Гонзо и Стойчо, с читав тренер? Е, няма го вече "онзи" отбор. Следва продължение. Общо взето почва да се получава сякаш, те ни плюят, ние мислим дъжд вали. Конспирацийка, спекулацийка, ама...


Може. Може и да е просто последователна некадърност. А ако не е?
Последна промяна от metodito на 17 ное 2017 23:25, променено общо 1 път.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 17 ное 2017 22:17

Айде, стига вече с Петрович... За последния си период в Левски от 12 мача за първенство има 7 победи 3 равенства и 2 загуби... Тва ако броим последния мач с ЦСКА. Ако не, едно равенство по-малко. Има два равни и отпадане от Марибор. И една победа за купата. Имайте предвид, че е имал и лятна подготовка и селекция.Това е...
Делио Роси е поел отбора на 8.08.2017. За първенство има 7 победи , 3 равенства и 2 загуби . За купата само победи. Евротурнири не е водил. Подготовка и селекция не е водил.

Петрович е добър треньор, ама не виждам с какво е по-добър от Роси. Преди години, може би... но сега...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 17 ное 2017 22:39

Моторхед да си свърши работата и да накара хората си да си изписват правилно имената на противниците .
Наздраве и съжалявам , че изписах неще не по темата ! :x
Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 ное 2017 23:26

miro_rz написа:Моторхед да си свърши работата и да накара хората си да си изписват правилно имената на противниците .
Наздраве и съжалявам , че изписах неще не по темата ! :x


Уплаших сЪ. Оправих го. :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 ное 2017 23:28

Elliah написа:Айде, стига вече с Петрович... За последния си период в Левски от 12 мача за първенство има 7 победи 3 равенства и 2 загуби... Тва ако броим последния мач с ЦСКА. Ако не, едно равенство по-малко. Има два равни и отпадане от Марибор. И една победа за купата. Имайте предвид, че е имал и лятна подготовка и селекция.Това е...
Делио Роси е поел отбора на 8.08.2017. За първенство има 7 победи , 3 равенства и 2 загуби . За купата само победи. Евротурнири не е водил. Подготовка и селекция не е водил.

Петрович е добър треньор, ама не виждам с какво е по-добър от Роси. Преди години, може би... но сега...


Не става дума за Петрович само. Споменах и Стойчо. Човекът бе неправомерно махнат! В Лудогорец, той се провали, според мен в първенството - титлата ние му я връчихме, но в Европа? Какво щеше да стане с него в Европа? Случайно ли бе махнат баш преди Европа?? Вси1ки видяхме с Разград? Възможо ли е да е бил приет като заплаха за успех? В смисълнякой да си е казал: "Бе тоя ще вземе да направи нещо, я да го шкартираме..." Примерно. Конспирацийка....

[offtopic]
Петрович е добър треньор, ама не виждам с какво е по-добър от Роси. Преди години, може би... но сега...


Уау, верно ли го написахте това?

Преди години, може би... но сега...

Нещо или го можеш или не. Сега, тогава, когато и да е. Убеден съм, че или Пабло Ескобар или Божинката са го казали. :lol:
Айде, стига вече с Петрович
Според мен не осъзнавате какво пропуснахме. Лично мнение, не съм някакъв капацитет...[/offtopic]

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 18 ное 2017 01:32

Чак пък толкова... :)
Аз също бях на мнение, че Стоев трябва да си изиграе евротурнирите (все пак той си ги избута дотам). Проблемът в Левски винаги е бил същия, като в споминалия се гранд : твърде много хора цицат клуба, а при условие, че им спреш цицането, започват да бълват змии и гущери, да плетат интриги и мътят водата. Не един и двама треньори и директори, че и собственици си заминаха така...
Това, което се случва сега ми допада за момента. Концентрираме цялата спортно-техническа власт на едно място - в треньора. Той носи отговорност за резултатите, нормално е той да си поръчва музиката. В бюджет определен от собственика, разбира се.
Колкото до Букарев: Той ще е за това, да изпълнява каквото Роси иска. Не се заблуждавайте, че има нещо друго. Той има нова длъжност само, защото Роси го харесва и иска да работи с него. Нищо повече. Виж, ако завалят (дай боже) успехи с негово участие може и наистина да се издигне.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 18 ное 2017 09:12

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kSoT1zqxQQk[/youtube]
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 61 госта