Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 ное 2017 09:12

Каква е тая изсмукана от пръстите конспирация? Левски на Стоев бе предимно посредствен. Показаха ви статистиката. Резултатите му се доближават до тези на Митов. Да правят саботаж, сменяйки го с Петрович е смешно. Да бе директно със Жадното добре, ама... :)
Плюс това сърбина имаше два мача още до края на сезона, подготовка и селекция. Не е като да са го назначили точно преди мачовете с Марибор.
Пишем, колкото да не заспим.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21337
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 ное 2017 10:14

Serafim написа:Каква е тая изсмукана от пръстите конспирация? Левски на Стоев бе предимно посредствен. Показаха ви статистиката. Резултатите му се доближават до тези на Митов. Да правят саботаж, сменяйки го с Петрович е смешно. Да бе директно със Жадното добре, ама... :)
Плюс това сърбина имаше два мача още до края на сезона, подготовка и селекция. Не е като да са го назначили точно преди мачовете с Марибор.
Пишем, колкото да не заспим.

Е, аз заради това подчертавам конспиративния характер на написаното. Иначе цифрите са важни, но не са най-важното. Унай Емери има три Лиги Европи и нито една титла. Примерно. Еми, нека тогава го наречем "приемствена некадърност на управлението".


П.С. Спомни си Ясен: какво направи в първенството и какво в Европа?

....
Треньорът на Левски Делио Роси няма намерение да разчита на защитника Димитър Пиргов. Италианският специалист обявил пред ръководството, че централният бранител няма класа дори да бъде резерва на "Герена", пише "Меридиа мач".

Наставникът не желае да бъде предлаган нов договор на Пиргов. Настоящият му контракт изтича в края на сезона. Роси е настоял защитникът да бъде разкаран още през зимната пауза, а на негово място да бъде привлечен друг.

Ръководството на "сините" обаче е на мнение, че бранителят има качества да играе в Левски и желае да поднови контракта му. Още повече, че Пиргов е българин, а такива вече има малко в състава.

Димитър Пиргов започна сезона като твърд титуляр, но след привличането на Холмар Ейолфсон загуби мястото си сред стартовите единадесет.

https://topsport.bg/levski/delio-rosi-s ... irgov.html
Според мен, поредната медийна спекулация. Нали? :roll: Пирго си е супер.

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 ное 2017 22:17

Пиргов определено се понрави при Петрович. При Топузаков и Митов всичко бе под всякаква критика. Договорът му изтича, нищо чудно и Роси да не го иска, ако се очакват играчи от нивото поне на Холмар и оня швед, дето така и не дойде.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21337
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 ное 2017 22:31

Дано не е вярно. Ако не за титуляр (в конкуренцията на Яблонеца и Ейло), си мисля, че за резерва си е супер.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3156
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 19 ное 2017 08:36

metodito написа:Дано не е вярно. Ако не за титуляр (в конкуренцията на Яблонеца и Ейло), си мисля, че за резерва си е супер.

За резерва ще си върнат Дидо от Враца. По- млад, по- висок, по- здрав, с по- добро чувство за пласиране...просто по- добър. И не на последно място- наше момче.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21337
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 ное 2017 10:41

wilge написа:
metodito написа:Дано не е вярно. Ако не за титуляр (в конкуренцията на Яблонеца и Ейло), си мисля, че за резерва си е супер.

За резерва ще си върнат Дидо от Враца. По- млад, по- висок, по- здрав, с по- добро чувство за пласиране...просто по- добър. И не на последно място- наше момче.

Дано, аз много харесвах и Дидо, но и Пирго харесвам. Според мен е ценен и попадането му в "Левски" и в национала, беше едно позакъсняло, но заслужено признание за качествата му. Да не забравяме как излезе на терена заедно с брат си, ден след смъртта на баща им. Много силно беше. Това беше демонстрация на характер и професионализъм.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Jordan1914 » 19 ное 2017 12:04

Едва ли Пиргов взема много голяма заплата,че да не можем да си позволим да го задържим??Дори и да вземем някой на негово място,не мисля,че Роси ще разбие Яблонски и Холмард...ако си върнем и Дидо спокойно в по-леки мачове могат да играят двамата с Митко Пиргов като двойка ЦЗ!

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот сини шампиони » 19 ное 2017 12:54

Jordan1914 написа:Едва ли Пиргов взема много голяма заплата,че да не можем да си позволим да го задържим??Дори и да вземем някой на негово място,не мисля,че Роси ще разбие Яблонски и Холмард...ако си върнем и Дидо спокойно в по-леки мачове могат да играят двамата с Митко Пиргов като двойка ЦЗ!

Незнам, но след като човек, който практикува защитен футбол се отказва от него, значи наистина не вижда никаква периспектива в него. :?
И само Левски оле

drvasko98
Мнения: 6936
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 19 ное 2017 12:55

Методи, каква Европа с отбора на Стоев, какви бълнувания, бе братче. Вие Европата много лесна я мислите. За Европа трябват 3-ма поне по-добри от Обертан и Гомес (не казвам по-известни, а по-добри), във всяка линия по един и задължително стабилен вратар (пак казвам може да не е извънземен, но да не пуска през мач тъпи голове). А такива се намират или с пари или с изключително удачно скаутване или с приятелски отношения с клубове, на които просто не им трябват и е по-добре да играят някъде.
Иначе съм съгласен, че в онзи отбор, за който говориш имаше поставени някакви основи и гръбнак, върху който да се гради, но трябваше ум и търпение. А в момента от онзи отбор има само Прохаска ...
Пиргов е изключително посредствен играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21337
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 ное 2017 20:01

drvasko98 написа:Методи, каква Европа с отбора на Стоев, какви бълнувания, бе братче. Вие Европата много лесна я мислите. За Европа трябват 3-ма поне по-добри от Обертан и Гомес (не казвам по-известни, а по-добри), във всяка линия по един и задължително стабилен вратар (пак казвам може да не е извънземен, но да не пуска през мач тъпи голове). А такива се намират или с пари или с изключително удачно скаутване или с приятелски отношения с клубове, на които просто не им трябват и е по-добре да играят някъде.
Иначе съм съгласен, че в онзи отбор, за който говориш имаше поставени някакви основи и гръбнак, върху който да се гради, но трябваше ум и търпение. А в момента от онзи отбор има само Прохаска ...
Пиргов е изключително посредствен играч

...понеже Коприваров, Мечо, Урсулата, Йово, Домо, Веско, Бабагинда и другите бяха по-добри от Обертан и Гомес? Странно, но никой от тях не видях в Премиършип...

Не знам кой бълнува, но Мъри с лаjна, дъга нарисува. Казах го и преди на един колега, дето не знам защо не участва вече: футболът не се развива на готови сценарии. Примери ли? Колкото искаш. Един Йостерзунд вземи, ако искаш. Не говоря за Шампионска лига.

Това за Пирго... по-добре да го оставя без коментар.


А между другото, доверието ми към Роси вече се смъкна доста надолу и клони към нулата. Отново конспирацийка: както Стойчо беше безобидна муха спрямо хегемонията на Разград и бе оставен година и половина да си развява коня, очаквайте Роси начело на "Левски" в следващите две години. ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace, W84me и 68 госта