Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 16 ное 2017 22:04

шивача написа:Нещо си в грешка-Букарев имаше физическите данни на Бербатов, но нямаше техника и усет за нападател. Не случайно този бикоборец беше преквалифициран в дефанзивен халф, какъвто навремето играеше и Гонзо навън 8-) Разбира се, че не му чак толкова нужен футболен талант за професорските наУки на Герена, затова съм написал и "виждане за играта". Но както и очаквах от теб лично, отново скачаш на амразурата да браниш "вашите". Няма лошо, но пък така истината хептен ти убягва...
Да ви е честит и да иляди!

Това е изцяло неверно твърдение. Букарев никога не е имал нито скоростта, нито отскока, нито пъргавината на Бербатов. Нито пък чувството му за пласиране. Техниката и усета вече си я коментирал. Колкото до Захари-сложих го като пример. Не защитавам Букарев, трябва да се докаже на поста си.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 16 ное 2017 22:11

Бе вие тия директори за интервюта ли ги назначавате? И Пелето заради едно интервю го махнахте. Кой да коментира треньора, ако не спортния директор? И футболистите, и треньорът са си много добри, за бюджета, който имаше. Може да е малко груб и нетактичен, ама работата си я вършеше.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 16 ное 2017 22:13

Боримиров сам си подля вода със слабите трансфери и с подкрепата за Митов (макар, че до известна степен си мисля, че бе използван. Спас готвеше треньорска смяна, но разбира се няма как да го обяви, преди да е намерил треньор. Съответно Боримиров излизаше да обяснява, че Митов е треньор и тн). Иначе - слаб речник, оправдания, в стил Стойкас... Минаха тия години вече.
Букарев изненадващо има голяма подкрепа от Русев. Не знам с какво се е доказал, за да е толкова години в Левски. Имам подозрения, че когато Петрович се махна Букарев леко се дръпна назад и остави Топузаков, който може би наивно реши, че ще му се получи, да обере пешкира.
Щеше да е супер, ако Спас бе довел някой италианец/немец/холандец/французин за спортен директор/мениджър/координатор/администратор и тн.

Serafim
Мнения: 5217
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 16 ное 2017 22:15

защо написа:Бе вие тия директори за интервюта ли ги назначавате? И Пелето заради едно интервю го махнахте. Кой да коментира треньора, ако не спортния директор? И футболистите, и треньорът са си много добри, за бюджета, който имаше. Може да е малко груб и нетактичен, ама работата си я вършеше.


Селекцията на Боримров е Буш, Мапуку, Рошу, Горанов, Ангелов, Панайотов и върнатите Орачев и Любенов. Първите двама са тотал щета, до тук. Рошу бе с контузия, Горанов е безличен, Ангелов няма да го коментирам, Панайотов определено се нрави. Другите трансфери са на Спас/Роси.
Нищо чудно, ако зависеше от Боримиров, да бяхме взели оня сърбин или пък босненеца с кистата в коляното...

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 16 ное 2017 22:16

sin4ec написа:
шивача написа:Нещо си в грешка-Букарев имаше физическите данни на Бербатов, но нямаше техника и усет за нападател. Не случайно този бикоборец беше преквалифициран в дефанзивен халф, какъвто навремето играеше и Гонзо навън 8-) Разбира се, че не му чак толкова нужен футболен талант за професорските наУки на Герена, затова съм написал и "виждане за играта". Но както и очаквах от теб лично, отново скачаш на амразурата да браниш "вашите". Няма лошо, но пък така истината хептен ти убягва...
Да ви е честит и да иляди!

Това е изцяло неверно твърдение. Букарев никога не е имал нито скоростта, нито отскока, нито пъргавината на Бербатов. Нито пък чувството му за пласиране. Техниката и усета вече си я коментирал. Колкото до Захари-сложих го като пример. Не защитавам Букарев, трябва да се докаже на поста си.

Е точно, де, беше тромав, дървен и леко глупав, иначе си имаше фигура за централен нападател.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

vvessel
Мнения: 4297
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 16 ное 2017 22:24

Нали знаете, че на малко прасенце и на нов шеф не трябва да се радваме, че не се знае каква свиня ще излезе.
Букарев като футболист беше посредствен, чак пък конкуренция на Бербатов да е бил, не си спомням. Като треньор беше по-зле.
Като шеф определено съм скептично настроен. Дано покаже някакъв нюх поне по отношение на футболисти, които трябва да привличаме. По дефолт в оперативната работа би трябвало да върши повече работа от Боримиров, но като човек вдъхващ респект го няма никъде. Явно е по-удобен, дано се окаже и по-удачен.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 16 ное 2017 22:33

sin4ec написа:
шивача написа:Нещо си в грешка-Букарев имаше физическите данни на Бербатов, но нямаше техника и усет за нападател. Не случайно този бикоборец беше преквалифициран в дефанзивен халф, какъвто навремето играеше и Гонзо навън 8-) Разбира се, че не му чак толкова нужен футболен талант за професорските наУки на Герена, затова съм написал и "виждане за играта". Но както и очаквах от теб лично, отново скачаш на амразурата да браниш "вашите". Няма лошо, но пък така истината хептен ти убягва...
Да ви е честит и да иляди!

Това е изцяло неверно твърдение. Букарев никога не е имал нито скоростта, нито отскока, нито пъргавината на Бербатов. Нито пък чувството му за пласиране. Техниката и усета вече си я коментирал. Колкото до Захари-сложих го като пример. Не защитавам Букарев, трябва да се докаже на поста си.

Започваш да навлизаш в непозната за теб материя. Първо, двамата, в ЦСКА, съм ги гледал поне тройно на теб, като имаше мачове , в които двамата бяха заедно на терена, като Букарев играеше и КРИЛО! За мен като бързина Букарев е един косъм напред. За отскок, и двамата не са ме впечатлявали с някакъв отскок. Бербатов в никакъв случай не е пъргав, а има крачка и разчита на по-добро пласиране.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 16 ное 2017 22:39

Serafim написа:
защо написа:Бе вие тия директори за интервюта ли ги назначавате? И Пелето заради едно интервю го махнахте. Кой да коментира треньора, ако не спортния директор? И футболистите, и треньорът са си много добри, за бюджета, който имаше. Може да е малко груб и нетактичен, ама работата си я вършеше.


Селекцията на Боримров е Буш, Мапуку, Рошу, Горанов, Ангелов, Панайотов и върнатите Орачев и Любенов. Първите двама са тотал щета, до тук. Рошу бе с контузия, Горанов е безличен, Ангелов няма да го коментирам, Панайотов определено се нрави. Другите трансфери са на Спас/Роси.
Нищо чудно, ако зависеше от Боримиров, да бяхме взели оня сърбин или пък босненеца с кистата в коляното...

А за Роси Спас се е сетил сам и Борето не го е бил чувал ли? Или Обертан, Жорди, и за тях имаше някакви такива легенди. Исландецът отзад, Ейолфсон, май така се пише, ама не съм много сигурен, не са малко добрите трансфери, ама някак целенасочено му приписвате участие само в неудачните, а предполагам, той е подготвил и другите, само дето Спас е имал последната дума, щото става въпрос за повече пари. А и Буш и Мапуку изглеждаха добре в началото, за Рошу не може да се каже още, Панайотов също става, както казваш. Ми то в Реал и Ман Юн грешките са в пъти повече, да не говорим, когато става дума за евтини футболисти.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 16 ное 2017 22:46

шивача написа:Започваш да навлизаш в непозната за теб материя. Първо, двамата, в ЦСКА, съм ги гледал поне тройно на теб, като имаше мачове , в които двамата бяха заедно на терена, като Букарев играеше и КРИЛО! За мен като бързина Букарев е един косъм напред. За отскок, и двамата не са ме впечатлявали с някакъв отскок. Бербатов в никакъв случай не е пъргав, а има крачка и разчита на по-добро пласиране.

Напротив. Щом си ги гледал, естествено имаш повече впечатления, но за пъргавината не съм съгласен. То и Тунде игра крило, и Вутов и Прохазка са крила, това не може да е аргумент. За мен Букарев бе посредствен играч и толкоз.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 16 ное 2017 22:50

sin4ec написа:
шивача написа:Започваш да навлизаш в непозната за теб материя. Първо, двамата, в ЦСКА, съм ги гледал поне тройно на теб, като имаше мачове , в които двамата бяха заедно на терена, като Букарев играеше и КРИЛО! За мен като бързина Букарев е един косъм напред. За отскок, и двамата не са ме впечатлявали с някакъв отскок. Бербатов в никакъв случай не е пъргав, а има крачка и разчита на по-добро пласиране.

Напротив. Щом си ги гледал, естествено имаш повече впечатления, но за пъргавината не съм съгласен. То и Тунде игра крило, и Вутов и Прохазка са крила, това не може да е аргумент. За мен Букарев бе посредствен играч и толкоз.

аз не казвам че е бил пъргав, просто за мен не беше бавен или по-бавен от Бербо. Бавен беше Мето Деянов, бавен беше Здравко Радев(Бог да го прости), Косьо Мирчев също, както и много други. За посредствен съм с две ръце ЗА.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, skitnik32, TristaNNN и 58 госта