Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 14 дек 2017 21:20

drvasko98 написа:
Eminem написа:А тоя пък овцо го видяхме що за треньор е, тръгнал анализи да прави.

[offtopic]Роси или смърт! Той е Светлината! Пътят! Спасението![/offtopic]


И как го видяхме? Колко мача води отборът? С това не му защитавам треньорските качества, ама значи него го видяхме за 2 мача, но Дельо за 4 месеца не го виждаме :lol:

Той само Левски ли е водил ?
След Левски какво е направил ?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 дек 2017 11:12

Ъъъъ... поглеждали ли сте в трнсфермаркт, че Гомес го пишат атакуващ халф?

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 дек 2017 11:21

metodito написа:Ъъъъ... поглеждали ли сте в трнсфермаркт, че Гомес го пишат атакуващ халф?
Ами той си е такъв. Винаги си е бил такъв ...
Обаче при нас няма кой да изнася топката, та си мисля, че за това италианеца го мъчи. Не че испанеца се справя перфектно, ама това говори, че другите опции в тая насока са "майко-мила".
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 дек 2017 11:30

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Ъъъъ... поглеждали ли сте в трнсфермаркт, че Гомес го пишат атакуващ халф?
Ами той си е такъв. Винаги си е бил такъв ...
Обаче при нас няма кой да изнася топката, та си мисля,


А определено. И аз не виждам кой би се справил. Ако имахме един Костадинов или Джери, щеше да е друго...

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот JackPackage » 15 дек 2017 11:51

Днес като нищо да ни отрежат главата още в Русе след вчерашния спектакъл от куклите в черно на Дришата е ясно че е решен на всичко за да вземе тенекията и да се легитимира пред зомбираните припознавачи....щом и Домуса успя да надцака при съдиите, положението е страшно... :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 15 дек 2017 14:17

metodito написа:
THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Ъъъъ... поглеждали ли сте в трнсфермаркт, че Гомес го пишат атакуващ халф?
Ами той си е такъв. Винаги си е бил такъв ...
Обаче при нас няма кой да изнася топката, та си мисля,


А определено. И аз не виждам кой би се справил. Ако имахме един Костадинов или Джери, щеше да е друго...

Да, определено щеше да е друго, но не в по-добра посока, за жалост, понеже любимецът ти Джери умееше да "изнася" с пасове назад към бранителите или успоредни такива - на човек, който се намира на 4-5 метра до него, не повече. Дотам му стигаха уменията при изнасяне.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 дек 2017 14:40

TristaNNN написа:
metodito написа:
THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Ъъъъ... поглеждали ли сте в трнсфермаркт, че Гомес го пишат атакуващ халф?
Ами той си е такъв. Винаги си е бил такъв ...
Обаче при нас няма кой да изнася топката, та си мисля,


А определено. И аз не виждам кой би се справил. Ако имахме един Костадинов или Джери, щеше да е друго...

Да, определено щеше да е друго, но не в по-добра посока, за жалост, понеже любимецът ти Джери умееше да "изнася" с пасове назад към бранителите или успоредни такива - на човек, който се намира на 4-5 метра до него, не повече. Дотам му стигаха уменията при изнасяне.


"Любимецът ми Джери", както го наричаш беше железен при 4-1-4-1 и Люпко и топка не минаваше покрай него. А целта на дефанзивния полузащитник е точно такава, каквато я описваш - отнема топката и подава пасове на къси разстояния към някой, който стартира атака или успокоява нещата при започнала такава на противника. Точно това и прави и Жорди. Просто понякога се бави с освобождаването от топката, но според мен това се дължи и на това, че съотборниците му от време на време се крият и вместо да ходят да си искат топката, седят с "ръце в джобовете" и го гледат.
Последна промяна от metodito на 15 дек 2017 14:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12291
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 15 дек 2017 14:44

metodito написа:
TristaNNN написа:
metodito написа:
THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Ъъъъ... поглеждали ли сте в трнсфермаркт, че Гомес го пишат атакуващ халф?
Ами той си е такъв. Винаги си е бил такъв ...
Обаче при нас няма кой да изнася топката, та си мисля,


А определено. И аз не виждам кой би се справил. Ако имахме един Костадинов или Джери, щеше да е друго...

Да, определено щеше да е друго, но не в по-добра посока, за жалост, понеже любимецът ти Джери умееше да "изнася" с пасове назад към бранителите или успоредни такива - на човек, който се намира на 4-5 метра до него, не повече. Дотам му стигаха уменията при изнасяне.


"Любимецът ми Джери", както го наричаш беше железен при 4-1-4-1 и Люпко и топка не минаваше покрай него. А целта на дефанзивния полузащитник е точно такава, каквато я описваш - отнема топката и подава пасове на къси разстояния към някой, който стартира атака или успокоява нещата при започнала такава на противника.


Точно така, няма спор. Само че по-горе иде реч за изнасяне на топката и градене на играта, което е малко по-различно умение.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21354
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 дек 2017 14:46

Е, за изграждането - Габи и Антонио...

На Гомес му е трудно сам просто, според мен. Ако до него е Панайот или Роман е друго.
Последна промяна от metodito на 15 дек 2017 14:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 15 дек 2017 14:46

Един играч като Де Нойер би свалил доста от дефанзивните функции, с които в момента се нагърбва Гомез, от немай къде. Нито Панайотов, нито Белмонт до него, могат да му осигурят подобен комфорт. Не казвам да е точно Де Нойер, но такъв тип играч би помогнал.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 162 госта