Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот шивача » 19 сеп 2017 07:54

Виваком Арена е поредният опит, или поредната кражба в България!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

vvessel
Мнения: 4317
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот vvessel » 19 сеп 2017 08:58

k20dan4o написа:
zap_lv написа:Кирчо гледа да си върже много милионния бюджет и затова мачка всичко футболно в България само и само да има шанс за групите на ШЛ ,че да припечели нещо . Първите 2-3 години бяха по-симпатичен отбор ,защото са малки ,но се бореха с големите , сега откакто взета тв правата никой не смее да им каже копче ,за да не се намръщи оня и да резне парата за скъпото уиски на Боби Михайлов . Дори Литекс ми бяха симпатичен отбор и ми бяха втори любим след Левски по времето на Стоичков ,защото до голяма степен успяха да създадат бъдещи национали . Сега с това потъпкване на всякакви морални и правни закони и гонене на титла въпреки всичко ми станаха антипатични . Славия миналия сезон ми бяха симпатични с максимата "юноши до дупка" , но почнаха с някви циганета и пенсионери и там и се сляха с блатото средняци ,съществуващи с мисълта да спъват големите ,срещу финансови стимули от Разград .

От коментара ти може да се заключи следното...Киро плаща на съдиите, както на собствените си мачове, така и на тези на конкурентите. Плаща финансови стимули на други отбори да играят извънземно срещу противниците. Плаща за тв правата на първенството, плаща и огромни заплати и трансферни суми на играчите на Лудогорец и на целия треньорски щаб. А отделно не си споменал че в момента строи стадион на който ходят платените фенове на Делиормана.

Горе-долу си разбрал какво е казал колегата. С други думи който плаща, поръчва музиката. Само че Киро го рабира твърде буквално и иска всички да играят по неговата свирка. Е няма кой да го търпи толкова дълго да си разиграва коня. Лудогорец е добър отбор с добри играчи и без откровени аванти може да се справи. Но, лаком гъз глава затрива. Другия схемаджия от Микре вече му скочи доста остро. Ще има и други драми в бъдеще. :) :)

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот Warped » 19 сеп 2017 09:00

onegavon написа:Просто беше повдигнат един прикриван с години проблем и сините се разпищяха.Споко,бе нищо няма да ви вземат нито ще плащате. Стадиото ще ви го вземат едни други, ама ще трябва да минат няколко години. Това при условие ,че няма да платите за сектор А. Така като ви гледам не сте се засилили да плащате и всичко си върви по план.
Тогава наистина ще ви се наложи да плащате наем, ама на частни лица.

Ех много ги знаете нещата... :) Колкото познавате и "американската система на спорта" за която обяснявате в червения форум, толкова и тука. Кръгла 0 сте. :mrgreen: :| :lol:
Колкото до стадиона.....FU Пехливанов
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32580
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1914.1902 » 19 сеп 2017 09:06

[center]Румънският халф на Левски Нелуц Рошу започна тренировки. Полузащитникът преди десетина дни претърпя операция от херния. Интервенцията бе извършена в Англия.

Вчера той се готвеше самостоятелно по специална програма. Той тичаше и правеше упражнения на специално изграден пясъчник до изкуствения терен на "Герена".

Очаква се техничарят да бъде готов да тренира със съотборниците си до десетина дни. Левски привлече Рошу през лятото срещу 100 хил. евро от румънския шампион Виторул Констанца .


[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_6Xcj4cCWLU[/youtube][/center]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот boabbb » 19 сеп 2017 09:34

У-у, докъде стига наглостта :lol: :lol: Били и "влагали" пари ... Влагали са, ама Главболгарстрой и ония от Сливен, които сега чакат да им се изплати трибуната с парите от продажбата на семки :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот filo_123 » 19 сеп 2017 09:39

popokutepetel написа:Гледам, че поръковото протеже на Сидеров - лицето Пехливанов, номинален Областен управител на София решил, че стадиона бил негов.
Не знам подобна провокирана новина да ме радва ли или да ме забавлява. Щял да давал стадиона на дългосрочен наем.
Браво Пехливанино, обаче щом твърдиш, че този спортен комплекс е твой (т.е. на Столична община) значи преди да правите каквото и да е ще е необходимо да заплатите на Левски направените разходи за поддръжка и подобрения на вашата собственост - т.е. за направените две реконструкции на стадиона от 1992 - 1998 г. и новия сектор А. Съберете парите, върнете ги и може да го наемем стадиона като ваша собственост. Стига да докажете, че е такава :lol:


Нямаш право да ремонтираш чужда собственост. За това деяние подлежиш на глоба, а не на възмездие, освен ако нямаш разрешение на собственика. Разбира се, че разходите са за твоя сметка. В крайна сметка никой не е карал клуба да строи нов сектор. По-скоро това ми прилича на схема за източване на дружеството.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот DrAvalanche » 19 сеп 2017 09:41

"Журналистчето" защо не разследва как е уредено ползването на стадионите в Русе, Варна, Горна Оряховица, Велико Търново, Ловеч, Луковит, Благоевград, Стара Загора, Монтана... Или поръчката на полуръста не покрива това?
А припознавачите като са такива радетели на честността и справедливостта, защо не настояват тирето да започне от селските групи, откъдето трябва да започнат всички новосъздадени отбори?
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 19 сеп 2017 10:32

k20dan4o написа:
zap_lv написа:Кирчо гледа да си върже много милионния бюджет и затова мачка всичко футболно в България само и само да има шанс за групите на ШЛ ,че да припечели нещо . Първите 2-3 години бяха по-симпатичен отбор ,защото са малки ,но се бореха с големите , сега откакто взета тв правата никой не смее да им каже копче ,за да не се намръщи оня и да резне парата за скъпото уиски на Боби Михайлов . Дори Литекс ми бяха симпатичен отбор и ми бяха втори любим след Левски по времето на Стоичков ,защото до голяма степен успяха да създадат бъдещи национали . Сега с това потъпкване на всякакви морални и правни закони и гонене на титла въпреки всичко ми станаха антипатични . Славия миналия сезон ми бяха симпатични с максимата "юноши до дупка" , но почнаха с някви циганета и пенсионери и там и се сляха с блатото средняци ,съществуващи с мисълта да спъват големите ,срещу финансови стимули от Разград .

От коментара ти може да се заключи следното...Киро плаща на съдиите, както на собствените си мачове, така и на тези на конкурентите. Плаща финансови стимули на други отбори да играят извънземно срещу противниците. Плаща за тв правата на първенството, плаща и огромни заплати и трансферни суми на играчите на Лудогорец и на целия треньорски щаб. А отделно не си споменал че в момента строи стадион на който ходят платените фенове на Делиормана.

На Киро не му е нужно да плаща на съдиите ,там е страх какво ще каже човека ,който връзва бюджета на БФС ,ако случайно бъде порязан 1-2 мача подред . Когато Славия ни откраднаха титлава във ваша полза не можеш да ме убедиш ,че не са получили финансов стимул от Разград ,дори в едно интервю пред Сашо Диков се изпуска като казва ,че няма нищо в това ,така правели и испанците ,кажи ми официалната заплата на Кешеру ,дали се подписва срещу 18 000 евро ,или срещу 50-100 000 евро ? Евала му правя за стадиона ,ще го направи приличен за Първа Лига .Като имате фен клубове в цяла България ,защо на дербито с Левски на Герена бяхте тъжна гледка -2 автобуса народ ,защо не пълните гостуващия сектор на Армията ,защо на финала за Купата на България на националния стадион нямаше много фенове на отбора ви -защото сте същите като Литекс ,колкото и да сте добри няма да имате фенове извън населеното ви място .
Продължавайте да се развивате ,защото дори застоя е равен на деградация за мен ,пробвайте в някой решен мач голобради момчета ,да усетят тръпката от мъжкия футбол и след време дори и вие да имате собствени кадри в националния отбор .
За тези ,които викат ,че Левски е на Бойко и Пеевски ,да погледнат по време на последната ни титла ,кой е бил на власт -Станишефффф,дойде Бойко и почнаха титлите в Литекс и в Лудогорец .

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Чия собственост е стадион "Георги Аспарухов"

Мнениеот bilyaletdinov » 19 сеп 2017 11:21

Ще изчакам Дърпатката да се произнесе по темата и тогава ще направя коментар :lol:
Тоя Тасев колко парички гушна да плюе по Левски? еВем ти и журналистическите разкрия :lol: Иначе в Разград съм сигурен, че Парахода плаща данъците :mrgreen:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Soulen » 19 сеп 2017 11:32

Кой още се съмнява, че така наречените легенди са боклуци. След оня плужек Ангелов, няма ли да изкарат нещо и за НСПП, зетя на Таки и т.н. Казвал съм го и преди, отбора ще върви когато в ръководството няма нито един левскар, а професионалисти като Делио Роси ;)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 157 госта