Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 20 фев 2018 13:51

miro_rz написа:
Serafim написа:
miro_rz написа:
mikata написа:Има сериозно недоволство от звездите към Роси,може скоро да го сготвят :idea:

Гомес съм го гледам на живо в мач между Вила и Уиган , отборът му беше на 24 място в чемпиъншип . Той ако е звезда .... Прохазка е Вселена !


Това е много тъпо мнение. :) Значи ако Гомес, дето има поне 100 мача във ВЛ не е звезда, поне на хартия и по статистика, то въобще няма звезди в ППЛ. Свричоци, Горалски - тия никой не ги е чувал отпреди, така че...

Че кой е казвал , че тези двамата са звезди . Той свирчока ще чукне повече мачове от големия Гомес в Европа само за две седмици !

По какво определяш, че някой е звезда тогава? По опита му в ЕКТ, по опита в някое от силните първенства? Не са много играчите, идвали в България с над 100 срещи в някое от топ 5 първенствата на Европа. От друга страна Ивайло Ангелов каза, че играчите на Лудогорец имат два пъти повече опит от тези на Милан в ЕКТ, ама опита, сам по себе си не заменя класата, както се видя.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 фев 2018 13:57

От това, което видях в първия мач имаше разбира се неща, които не ми харесаха, но да продължа с това, което ми харесва и което смятам, че съм налучкал преди.

Роси отново говори за линиите - че не се движат достатъчно близко. Вижда се, че в повечето случаи халфове и защитата са заедно, което от една страна е хубаво - в дефанзивен план, защото противниковите халфове, които трябва да организират атака се блъскат в един вал, а нападателите/атакуващите им футболисти им биват изолирани сравнително лесно. Остава им да хвърлят топки в наказателното от фланга, което при наличието на Давид и Холмар е леко казано безсмислено. Лошото е, че в офанзивен план халфовете ни не се движат заедно много бързо и се отваря една дупка между тях и атакуващите ни футболисти.

Роси иска нещо от футболистите в халфовата линия, което не знам дали ще се получи - да участват еднакво добре в двете фази на играта. В дефанзивен план се получава, но в офанзивен...

Продължаваме да не играем с крила - нещо, което се страхувах, че може да стане на пролет. Играем по крилата, но не с крила - онези мънички черни машинки, които бягат по тъча и хвърлят топки в наказателното (- тактика, на която "Левски" робуваше дълго време). И друго не могат. Вероятно и това е причината Нар и Мапуку да не са част вече от "Левски". И двамата са еднопрофилни футболисти. Кабрал загатна в мача с "Ботев", че може да върши много работа в дефанзивен план и пребройте топките, които върна и ще разберете за какво говоря.

Очаквам Нашименто да се превърне в диригент на халфовата ни линия. Но не очаквайте да бъде освободен от дефанзивни функции.

И въобще, гледайте калчото и ще разберете какво иска Роси (особено аталантите или Ла Виола). Трудно е, но не е невъзможно. Дали ще се получи с толкова много нови играчи още този сезон? Надали. И това е притеснително, защото не съм убеден, че Срас е искрен, че няма да бута Роси. Ако отборът играе така, както иска Роси, не знам за победа, но със сигурност, в България не може да загубим от никой.

Може би най-важното нещо, което ни липсва е скоростта. Но дупките между отделните линии тогава ще станат по-големи. Просто не разполагаме с Пянич, Диба;ла, Алекс Сандро и Манджукич...
Последна промяна от metodito на 20 фев 2018 14:14, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 20 фев 2018 14:02

Serafim написа:
mikata написа:Има сериозно недоволство от звездите към Роси,може скоро да го сготвят :idea:


Дай повече инфо за това. И тия звезди да не би да са Обертан и Гомес?


Букарев призна,че има напрежение в отбора :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 20 фев 2018 14:06

Мен най-много ме изненада това, че нямаше помен от спокойната и изпълнена с много пасове игра. Ботев се бяха затворили и не излизаха да пресират особено високо, та дори и разигравайки топката Левски не можаха да накрат противника да се отвори. Предполагам и от там дойде това познато ни вече лутане и пращане на топката напред. Мен един ме нахрани, като казах, че трябва Буш да смени Костов, но истината бе, че Костов явно не вирее в сгъстена защита, където няма шанс да намери пространства. Може би само ако има много положения, па били те и половинчати, от които да вкара един гол. Но такива Левски не прави.
Гомес наистина канализира всичката негативна енергия на привържениците, щом дори и журналистите вече питаха Роси. В негова защита може би наистина останалите без топка около него не се откриват и не се движат правилно, обаче нямам намерение да търсия извинения за испанеца. Негова работа е организира играта и да е диригент, а той задава много бавен тон.
Все пак не можем да говорим, че това е лицето на отбора, защото с Паулиньо по лявото крило, Обертан в атака и със свободна роля, за сметка на Вутов, както и с Фигейредо в отбора ще изглеждаме със сигурност по-различно. Да не забравяме, че с Панайотов в халфовата линия сме далеч по-агресивни, а от малкия Ривалдо и Тиам тепърва ще градим впечатления.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 фев 2018 14:11

Горанов се представи доста добре с "Ботев". Тоя Фигейредо, не знам дали се е сърдил наистина, но ако си мисли, е ще дойде тука при аборигените и ще има запазено място щото е цар, много се е излъгал. За самият Горанов беше важно, че Роси му гласува доверие и се надявам това да го мотивира допълнително. Постът на Горанов е много специфичен и е супер, че има конкуренция. Освен това има добра връзка между него и Кабрал. Или поне в мача с майните беше така. Може да се лъжа и просто "Ботев" да са трагични. Не знам...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15044
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот miro_rz » 20 фев 2018 14:13

Serafim написа:
miro_rz написа:
Serafim написа:
miro_rz написа:
mikata написа:Има сериозно недоволство от звездите към Роси,може скоро да го сготвят :idea:

Гомес съм го гледам на живо в мач между Вила и Уиган , отборът му беше на 24 място в чемпиъншип . Той ако е звезда .... Прохазка е Вселена !


Това е много тъпо мнение. :) Значи ако Гомес, дето има поне 100 мача във ВЛ не е звезда, поне на хартия и по статистика, то въобще няма звезди в ППЛ. Свричоци, Горалски - тия никой не ги е чувал отпреди, така че...

Че кой е казвал , че тези двамата са звезди . Той свирчока ще чукне повече мачове от големия Гомес в Европа само за две седмици !

По какво определяш, че някой е звезда тогава? По опита му в ЕКТ, по опита в някое от силните първенства? Не са много играчите, идвали в България с над 100 срещи в някое от топ 5 първенствата на Европа. От друга страна Ивайло Ангелов каза, че играчите на Лудогорец имат два пъти повече опит от тези на Милан в ЕКТ, ама опита, сам по себе си не заменя класата, както се видя.

Няма как да мислим еднакво , за мен в бг реално сега няма нито една звезда . Обертан и Гомес респектират като имена , но са далеко от това което трябва да бъдат. Класата е вечна , формата времена !
Лек ден спирам спама !
Изображение

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 20 фев 2018 14:22

metodito написа:Горанов се представи доста добре с "Ботев". Тоя Фигейредо, не знам дали се е сърдил наистина, но ако си мисли, е ще дойде тука при аборигените и ще има запазено място щото е цар, много се е излъгал. За самият Горанов беше важно, че Роси му гласува доверие и се надявам това да го мотивира допълнително. Постът на Горанов е много специфичен и е супер, че има конкуренция. Освен това има добра връзка между него и Кабрал. Или поне в мача с майните беше така. Може да се лъжа и просто "Ботев" да са трагични. Не знам...


Горанов толкова много гореше в мача, че на няколко пъти се скара на Гомес, за дето или не му подаде, като е свободен или генерално, че сбърка пасовете. Ето това е плюса на конкуренцията по постовете. Не, че горанов преди това не се е раздавал, ама друго си е, като има и още един, дето чака за твоето място. Иначе пак си бе основно нефективен. Да направи няколко пробива, на него това не му е проблем, има един-два невзрачни финта, по-скоро е бърз, но центриранията му са със затворени очи. Не помня да е намерил съотборник в наказателното.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 фев 2018 14:26

Serafim написа:
Горанов толкова много гореше в мача, че на няколко пъти се скара на Гомес, за дето или не му подаде, като е свободен или генерално, че сбърка пасовете. Ето това е плюса на конкуренцията по постовете. Не, че горанов преди това не се е раздавал, ама друго си е, като има и още един, дето чака за твоето място. Иначе пак си бе основно нефективен. Да направи няколко пробива, на него това не му е проблем, има един-два невзрачни финта, по-скоро е бърз, но центриранията му са със затворени очи. Не помня да е намерил съотборник в наказателното.

С Кабрал на няколко пъти размениха пасове добре. Неслучайно повече се опитваха да пробият откъм Милан. Определено в дефанзивен план е по-ефективен от сърбина.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 20 фев 2018 14:29

Кабрал май ще излезе по-зле и от Нар :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
rasputin_nk
Мнения: 648
Регистриран на: 14 дек 2016 11:46
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rasputin_nk » 20 фев 2018 14:35

Георги Марков е починал :cry:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта