Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14220
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 23 ное 2017 12:46

Знаете ли, че Левски е рекордьор от българските отбори по отбелязани голове за една година в ЕКТ? През 1976-та за 6 мача(общо от пролетта и есента) отбелязва 27 гола, или по 4,5 гола на мач!!! 5 с/у Барселона с Кройф и Неескенс, 19 с/у Рейпас и 3 с/у Боависта. И това с български треньори и играчи!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 ное 2017 19:07

drvasko98 написа:
"Стабилност и защита". Срещу кого, бе, срещу Витоша, Етър и Монтана ли показваме стабилност и защита? Не знам да се смея ли да плача ли на това. Ми нека ги бием с 5-3 и да нямаме стабилност в защита.
Настоящият ни отбор ще вкара 5 гола, ама кога цъфнат налъмите. :lol:
Па ако ще да ни води треньорско дуо от калибъра на Гуардиола и Хитцфелд.

След С.С. мачовете, в които сме вкарали повече от 2 гола вероятно се броят на пръстите на двете ръце.
Тоест, вкарването на много голове е по-скоро инцидентно, и очевидно не зависи от схема и стил, защото след Стоев имахме 4-ма треньори, всеки от който изповядваше различен стил.

Значи излиза, че проблемът не е в схемите и стиловете, а в изпълнителите.
Всяко друго твърдение е лишено от каквато и да е логика.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 23 ное 2017 20:14

Така е, но сега играем на ниска скорост. Умишлено, по треньорско указание. Вдигнем ли скоростта, ще дойдат и положенията, и головете.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот kubrat » 23 ное 2017 20:18

sin4ec написа:Така е, но сега играем на ниска скорост. Умишлено, по треньорско указание. Вдигнем ли скоростта, ще дойдат и положенията, и головете.


Човекът явно е преценил, че ако го направите головете ще са предимно във вашата врата :)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 23 ное 2017 20:27

kubrat написа:
sin4ec написа:Така е, но сега играем на ниска скорост. Умишлено, по треньорско указание. Вдигнем ли скоростта, ще дойдат и положенията, и головете.


Човекът явно е преценил, че ако го направите головете ще са предимно във вашата врата :)

Дали е това или друго-той си знае. Но е факт, че указанията му са да се играе на ниска скорост.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 23 ное 2017 20:41

sin4ec написа:
kubrat написа:
sin4ec написа:Така е, но сега играем на ниска скорост. Умишлено, по треньорско указание. Вдигнем ли скоростта, ще дойдат и положенията, и головете.


Човекът явно е преценил, че ако го направите головете ще са предимно във вашата врата :)

Дали е това или друго-той си знае. Но е факт, че указанията му са да се играе на ниска скорост.


Вероятно, защото няма как да се играе на задна :roll: Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 23 ное 2017 20:57

Кашчей написа:Вероятно, защото няма как да се играе на задна :roll: Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.

Футболът ( и въобще спортът) са сложна материя и малко хора я разбират, макар че всички я коментират. Цял живот съм бил близо до спорта-баща ми беше спортист и треньор, аз бях спортист , сега съм баща на спортист. Имам свой поглед над нещата и той често се различава от фона.
Споменатите колеги имат правото да говорят и за кола, и за ракета. Доколко разбират нещата е друг въпрос. Имам подозрението, че ги разбират толкова, колкото разбират какво представлява y"+y=ctg x и как се решава. Даже и Ойлер няма да им помогне...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 23 ное 2017 21:07

sin4ec написа:
Кашчей написа:Вероятно, защото няма как да се играе на задна :roll: Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.

Футболът ( и въобще спортът) са сложна материя и малко хора я разбират, макар че всички я коментират. Цял живот съм бил близо до спорта-баща ми беше спортист и треньор, аз бях спортист , сега съм баща на спортист. Имам свой поглед над нещата и той често се различава от фона.
Споменатите колеги имат правото да говорят и за кола, и за ракета. Доколко разбират нещата е друг въпрос. Имам подозрението, че ги разбират толкова, колкото разбират какво представлява y"+y=ctg x и как се решава. Даже и Ойлер няма да им помогне...


Имам подозрението, че грозният футбол на Рехагел през 2004-а беше по-ефективен от подобният на Роси сега. Вярно, че онова беше турнир, но и Гърция беше грозното пате в него, докато "Левски", особено феновете му, са с претенции.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 23 ное 2017 21:11

sin4ec написа:
Кашчей написа:Вероятно, защото няма как да се играе на задна :roll: Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.

Футболът ( и въобще спортът) са сложна материя и малко хора я разбират, макар че всички я коментират. Цял живот съм бил близо до спорта-баща ми беше спортист и треньор, аз бях спортист , сега съм баща на спортист. Имам свой поглед над нещата и той често се различава от фона.
Споменатите колеги имат правото да говорят и за кола, и за ракета. Доколко разбират нещата е друг въпрос. Имам подозрението, че ги разбират толкова, колкото разбират какво представлява y"+y=ctg x и как се решава. Даже и Ойлер няма да им помогне...

[offtopic]Скритите козове на Синчеца - диференциалните уравнения. :mrgreen: (Нехомогенно диференциално уравнение от втори ред.Аз съм натегач,та реших да го напиша. :lol: )[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 23 ное 2017 21:28

delqnski47 написа:[offtopic]Скритите козове на Синчеца - диференциалните уравнения. :mrgreen: (Нехомогенно диференциално уравнение от втори ред.Аз съм натегач,та реших да го напиша. :lol: )[/offtopic]

[offtopic]Всъщност решаването на такива чрез Ойлер ми беше интересно. Още по-интересни ми бяха числените методи за решаване на всякакви неща. Но така или инак в живота няма диференциални уравнения. В спорта е по-сложно от тях, защото има не едно-две, а 20 начални условия. :) .[/offtopic]
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта