Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 18 дек 2017 15:47

И спинерите ги пуснаха

https://fanshop.levski.bg/
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 дек 2017 16:06

https://topsport.bg/levski/s-belaid-li- ... otbor.html

Жельо, Жельо, лекенце мазно...

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот doktora25 » 18 дек 2017 16:21

Това със схемата с 3-ма в защита в статията ми изглежда доста правдоподобно всъщност. Имахме един несполучлив опит направен в движение, но с треньор италианец и с достатъчно време за усвояване нещата могат да придобият съвсем различни измерения. В тази схема обаче най-важни за бековете (халф-бековете), защото те трябва да са в основата на всичко по-интересно. Цветкович за мен е подходящ. С Горанов може да се работи, но към момента ми изглежда по-полезен в дефанзивен план, а това няма да е достатъчно. Прохазка е интересна опция, но не знам дали ще може да издържа всеки мач по 90 минути на най-високите обороти, а и не е достатъчно полезен вляво. Така че трябва още един нов да бъде взет на всяка цена, който най-добре да е играл като халф-бек. И поне още един офанзивен футболист.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2017 16:47

Около подписването с Белаидов има нещо наистина странно и непонятно за обикновените привърженици. Надявам се скоро да разберем какво стои зад привличането на тунизиеца - дали се разделяме с някой от сегашните бранители, дали сменяме схемата на игра, или пък Белаидов е достигнал нивото на Джон Тери и ние все още не го знаем. :? Каквато и да е причината, вярвам, че тя си има своето разумно и логично обяснение.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 18 дек 2017 17:06

Надяват се да го викнат на световното, където някой да го забележи. Освен това, мисля че ФИФА изплащаше някакви бонуси на отборите, чиито играчи са повикани.

FIFA has set aside $70 million to distribute at a rate of $2,800 per player per day that each was on World Cup duty. The money is shared between each player's current club and any other he played for in the two previous years during qualification matches.


Това е за СП2014, предполагам сега ще са повече.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12294
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 18 дек 2017 17:33

Да, вече са доста повече - цели USD 8,530, като броячът започва да цъка 2 седмици преди първия мач, тоест откриването на турнира, и спира след последния мач на отбора на дадения състезател, следователно имаме:
1) Сигурни 2 седмици: $119 420
2) Сигурни десетина дни, в които Тунис ще цъка в групата си: $85 300
= $ 204 720

Баси сладката работа, май намерихме причината за странното привличане. :lol:
P.S. И от Холмар още толкова, живот и здраве.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 18 дек 2017 18:44

Тъкмо щях да пиша и аз за тъпата статия в тъпспорт, но вече сте се осведомили. Глупав и изсмукан от пръстите анализ. Защо нямаше такива коментари за Бодуров или Барт. Или за незнайните колумбийци или каквито там бяха, дето ще акостират на Армията.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 дек 2017 20:01

rhaegar написа:Надяват се да го викнат на световното, където някой да го забележи. Освен това, мисля че ФИФА изплащаше някакви бонуси на отборите, чиито играчи са повикани.

FIFA has set aside $70 million to distribute at a rate of $2,800 per player per day that each was on World Cup duty. The money is shared between each player's current club and any other he played for in the two previous years during qualification matches.


Това е за СП2014, предполагам сега ще са повече.


;) Това трябва да е или просто си има вътрешен човек и му е казал: "Айде, бате, вземи мъ да ходя в Русия, чъ почерпим".Предполагам, че договорът му няма да е дългосрочен. А иначе схема с трима в защита... досега Дельо доказа, че обича двойното подсигуряване, а това би било обратното...

Не е за нас това. Иначе, както и doktora25 посочи Цветкович би се справил вероятно. Вижда се, че много в защита не обича да стои.
Последна промяна от metodito на 18 дек 2017 20:04, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 18 дек 2017 20:02

Serafim написа:Тъкмо щях да пиша и аз за тъпата статия в тъпспорт, но вече сте се осведомили. Глупав и изсмукан от пръстите анализ. Защо нямаше такива коментари за Бодуров или Барт. Или за незнайните колумбийци или каквито там бяха, дето ще акостират на Армията.


Представяш ли си темаспирт да напишат нещо такова? Нали ще ги качват после на Белмекен в багажник.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 18 дек 2017 20:25

TristaNNN написа:Около подписването с Белаидов има нещо наистина странно и непонятно за обикновените привърженици. Надявам се скоро да разберем какво стои зад привличането на тунизиеца - дали се разделяме с някой от сегашните бранители, дали сменяме схемата на игра, или пък Белаидов е достигнал нивото на Джон Тери и ние все още не го знаем. :? Каквато и да е причината, вярвам, че тя си има своето разумно и логично обяснение.

За мен вероятно ще играем с 3-ма в защита в определени мачове. Но има и друго: Белаид играе успешно вляво. Роси е настоял да бъде привлечен, след като го гледа на Герена, не някой друг.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 122 госта