Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 22 фев 2018 15:22

eelche написа:Проблеми няма в отбора,проблемите са,че такива като Киров,Митов,Илиан Илиев,Загорчич и компания играят анти-футбол,а когато излезнат в Европа първият добре научен отбор ги прави на пух и прах.


Само по това изречение имам две забележки.

1. Ние като излезем в Европа какво по-различно се случва от 8 години насам?
2. Защо не сме ние добре научените, които ги правим с лекота на пух и прах?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1863
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sstefanov » 22 фев 2018 15:44

eelche написа:
koisa написа:Хубаво е, че защитата недопуска много голове, но това е предимно, защото играем срещу отбори играещи с 11 в защита. Реално от 14 отбора поне 8-9 не смеят да минат центъра повече от 4-5 пъти на мач. Обаче когато играем срещу тези над нас в класирането допускаме поне по 2 гола. Изключвам хикса срещу Лудогорец с човек по-малко (този мач за мен е най-добрият ни отначалото на сезона). А фактът, че имаме само две победи срещу отборите от топ 6 и то дошли след спорен гол с рамо/ръка и автогол говори за проблеми.


Това сравнение е меко казано пресилено.Извън фк Ловеч-Етрополе и Лудогорец друг отбор не се е опитвал да се надиграва с нас.Мача на "Герена" срещу Лудогорец беше наистина най-силният за цялата 2017-та на "Левски".Срещу ловчанлии си беше троен мач,но там отборът показа характер,обърнахме мача и можеше да победим,ако оня далечен удар не беше влезнал.Срещу Ботев там на Любенов му я вкараха през ушите, а ако имаше футболна справедливост още първото трябваше да водим с 0-3...ПОНЕ! Срещу Лудогорец там при 1-0 можеше да бъде изравнен резултата от Буш и оттам 1-Х-2.

Като теглим чертата това прави всичко на всичко 7 допуснати гола: 2 срещу Ловеч-Етрополе,2 срещу Лудогорец,2 срещу Ботев и един срещу Славия под ръководството на Роси.7 допуснати гола като 6 са срещу най-добрите отбори в Лигата и един срещу един от най-непредвидимите отбори въобще."Герена" пък е крепост - изключая 3-те гола в предварителните кръгове на Лига Европа дошли под вещото ръководство на Келнера.

От това следва да заключим следното - оценки за Роси бива да бъдат правени едва след като започнат плейофите,когато всеки мач ще бъде оспорван и под напрежение срещу качествени отбори.Проблеми няма в отбора,проблемите са,че такива като Киров,Митов,Илиан Илиев,Загорчич и компания играят анти-футбол,а когато излезнат в Европа първият добре научен отбор ги прави на пух и прах.

Тая крепост е срещу отбори като Бистрица и Верея. Стига сме се залъгвали, нито играем някакъв интересен футбол, нито се постигат някакви добри резултати. Това какво е щяло да стане в даден мач и какво е станало са 2 различни неща. За това се броят точки и голове, а не греди и положения. Как да няма проблеми в отбора, тая работа с трансферите нещо намирисва точно на времето когато оранжевите умреха и фалираха. Не се знаят парите с които разполага отбора, общо взето нищо прозрачно няма в нашият клуб, отново. Имам бивш колега/приятел, който в момента работи за Кристъл Палас, в отдела им за финанси, мисля че е помощник счетодовител, като си дойде за 3-4 дена в България, ми показва как всичко се знае за клуба и няма скрито покрито, кога ли ще станем като тях?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43751
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 22 фев 2018 16:16

drvasko98 написа:
eelche написа:Проблеми няма в отбора,проблемите са,че такива като Киров,Митов,Илиан Илиев,Загорчич и компания играят анти-футбол,а когато излезнат в Европа първият добре научен отбор ги прави на пух и прах.


Само по това изречение имам две забележки.

1. Ние като излезем в Европа какво по-различно се случва от 8 години насам?
2. Защо не сме ние добре научените, които ги правим с лекота на пух и прах?


Е ти унищожи цялата теза с тия 2 забележки. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22990
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 22 фев 2018 16:32

drvasko98 написа:
eelche написа:Проблеми няма в отбора,проблемите са,че такива като Киров,Митов,Илиан Илиев,Загорчич и компания играят анти-футбол,а когато излезнат в Европа първият добре научен отбор ги прави на пух и прах.


Само по това изречение имам две забележки.

1. Ние като излезем в Европа какво по-различно се случва от 8 години насам?
2. Защо не сме ние добре научените, които ги правим с лекота на пух и прах?

Какъв по-различен треньор от Жадното сме имали в последните 8 години?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14017
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 22 фев 2018 16:34

Нов в Левски демонстрира отлична форма, готви се за дебют
Nov sport
Nov sport
9 минути назад
Най-новото попълнение на Левски - Хали Тиам се готви на пълни обороти за дебюта си със "синята" фланелка, който може да е още тази събота, когато 26-кратните шампиони на България се изправят срещу Септември (София).
Халфът се включи в днешното занимание на отбора, демонстрирайки отлична форма.
Оказа се, че Тиам е бил готов документално за игра още за изминалия мач с Ботев, но по решение на Делио Роси, футболистът е останал извън групата за двубоя.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 22 фев 2018 17:19

Според мен правилно Делио не искаше да пуска всичките нови, не само заради формата, в която са. Дори и да приемем, че Фигейредо и Паулиньо са готови на 100%, то един закучен мач (какъвто се оказа) веднага щеше ги брандира, като поредните ментета. Нашименто, поне за първите 2-3 срещи е "имунизиран", защото си личи отдалеч, че има качества и пипа добре топката, докато Гомез още от идването си, та до днес не е впечатлил с нищо особено. По някое и друго добро центриране, някой и друг добър пас, но като цяло нищо, което да му е постоянна запазена марка.
Сега срещу Септември има всички предпоставки да видим Паулиньо и да е играе освободено, катко и целия отбор. А дали другия португалец ще е титуляр, за сметка на Горанов не се наемам да кажа, но по-скоро не. Не вярвам и италианеца да прибегне до такаво грандиозно размества в центъра, та да махне Гомез за сметка на новия Тиам (предполагам, че Нашименто ще е титуляр). Най-много да видим Панайотов вместо испанеца, изхождайки от там, че той си е свикнал с отбора, за разлика от черния.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 22 фев 2018 17:44

Паулиньо на крилото,Обертан нападател,Нашименто зад Обертан,Гомез с Рошу вътрешни халфове,искам така да пробваме :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 22 фев 2018 17:48

Чудно! Нападател ще играе играч, който няма вкарани 10 гола в професионалната си кариера

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 22 фев 2018 17:51

След като нямаме качествен нападател,може да се пробва Обертан.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

drvasko98
Мнения: 6903
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 22 фев 2018 17:57

Вярно е, че може, но в ситуации, в които бихме играли на контри


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, LoveAndPeace и 41 госта