Всекидневната около Левски

Модератори: modor, kartago, rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gzagorov
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот gzagorov » 12 ное 2017 21:35

Интересно тези, които твърдят, че "Левски" играел най-слабият футбол в историята едва ли не на целия свят, дали са гледали баража с "Верея" през юни, в който "Левски" беше на гребена на вълната от нападателен и свръхрезултатен футбол. Мачове като онзи повече ли ви харесват?
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
sin4ec
Контакти:

Мнениеот sin4ec » 12 ное 2017 21:39

Betchualeng Arnaikem написа:Не стават тия дето си ги изредил. Мисля, че е крайно време АЗ да поема Левски.

След всеки мач ще обяснявам как Киро Гела и Жужето са купили шампионата и затова нищо не печелим. Ще хваля феновете колко са истински и ще им благодаря, че са най-великите. Ще "доказвам убедително" с "обективни примери" как съдията и тоя мач ни е резнал по поръчка на ония 2мата дето ги споменах вече.
Мисля, че така бързо ще спечеля феновете. А понеже футбола е заради тях това е достатъчно.

Закъснял си. Аз отдавна съм обявил номинацията си за треньор. С помощници Тристан и Лавината. Теб ще сложим в отдел " комуникации с медиите", ще имаш бюро, компютър и секретарка. Ще правиш страшни и неразгадаеми от никого графики и схеми и ще громиш врага с перо и мишка в ръка. Понеже си много над нивото на Милко Елека и селянина в костум Петричев, ще трябва да те научим на аграрни лафове и псувни, да станат нещата по-изравнени.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 21:43

sin4ec написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Не стават тия дето си ги изредил. Мисля, че е крайно време АЗ да поема Левски.

След всеки мач ще обяснявам как Киро Гела и Жужето са купили шампионата и затова нищо не печелим. Ще хваля феновете колко са истински и ще им благодаря, че са най-великите. Ще "доказвам убедително" с "обективни примери" как съдията и тоя мач ни е резнал по поръчка на ония 2мата дето ги споменах вече.
Мисля, че така бързо ще спечеля феновете. А понеже футбола е заради тях това е достатъчно.

Закъснял си. Аз отдавна съм обявил номинацията си за треньор. С помощници Тристан и Лавината. Теб ще сложим в отдел " комуникации с медиите", ще имаш бюро, компютър и секретарка. Ще правиш страшни и неразгадаеми от никого графики и схеми и ще громиш врага с перо и мишка в ръка. Понеже си много над нивото на Милко Елека и селянина в костум Петричев, ще трябва да те научим на аграрни лафове и псувни, да станат нещата по-изравнени.

Абе ставам, да. В момента съм брадясал, очите ми понякога се зачервяват. Когато ми скимне мога да ръся големи простотии. Трябва обаче да се науча да се преструвам, че компютъра ми е слабо познат, да си качвам краката на бюрото .. със секретарката ще се справя :D

Обаче мисля, че не трябва да падаме по-долу от Лудогорец. Значи трябва да обяснявам чат-пат на някой какъв е олигофрен и дебил.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 21:45

gzagorov написа:Интересно тези, които твърдят, че "Левски" играел най-слабият футбол в историята едва ли не на целия свят, дали са гледали баража с "Верея" през юни, в който "Левски" беше на гребена на вълната от нападателен и свръхрезултатен футбол. Мачове като онзи повече ли ви харесват?

По-рано уж нападахме и всъщност вкарвахме най-вече ако нечия защита се оака. За сметка на това на нас ни вкарваше гол всеки футбалер, който не го е домързяло да се разходи до наказателното ни поле.

Ако не беше заздравената ни (малко или много) защита с тия невероятни реализатори дето имаме кой знае къде щяхме да сме и като класиране и като резултати.

Мрънкаха тогава, защото защитата ни я нямаше никаква. Мрънкат сега, защото се играе доста в защита. Извод: Роси е недоразумение, щом досега не е сглобил отбор, който хем да не спира да атакува, хем да има стоманена защита.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
sin4ec
Контакти:

Мнениеот sin4ec » 12 ное 2017 21:48

Ставаш, разбира се. Само Хондата се чудя къде да го вместим, без него не бива...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 23:07

sin4ec написа:Ставаш, разбира се. Само Хондата се чудя къде да го вместим, без него не бива...

ИЗлагаш се... Толкоз ли не може да измислим 141 директорски поста, 500 скаутски топли местенца и 400 длъжности в щаба на тренера, на връзките с обществеността (се някой трябва да ми мие чашата за кафе, друг да ми прави кафе трети да ми носи и не викай секретарката, за нея имам др работа..). Въобще ето виж, феновете се затъжиха за тия времена вече, писна им от сегашния почти минимален брой тунеядци.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
W84me
Контакти:

Мнениеот W84me » 12 ное 2017 23:14

Роси не бил доказан, майко мила! Левски колко е доказан в последните 12 години?!?!?!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 12 ное 2017 23:17

W84me написа:Роси не бил доказан, майко мила! Левски колко е доказан в последните 12 години?!?!?!

Еми има една почти титла, докато Роси никога не е играл даже бараж за влизане в А група. Туйто.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
W84me
Контакти:

Мнениеот W84me » 12 ное 2017 23:24

Betchualeng Arnaikem написа:
W84me написа:Роси не бил доказан, майко мила! Левски колко е доказан в последните 12 години?!?!?!

Еми има една почти титла, докато Роси никога не е играл даже бараж за влизане в А група. Туйто.

Прав си, колосите Гонзо, Жадното, Топчо, Сухия и още нам си брой футболни капацитети отговарят на условията.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 12 ное 2017 23:58

Ебаа го, като сте тръгнали да раздавате длъжности, дайте и на мене нещо? Аз искам да съм скаут като Чиликов и Донев, ще обикалям Европа и Бразилия на клубни разноски и ще водя некадърници на кило.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

https://media.giphy.com/media/l378ah7JQ ... /giphy.gif

Върни се в “Левски”