Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2665
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Der Schmarotzer » 16 ное 2017 22:57

Букарев няма работа в Левски, трябва да си ходи с Боримиров. Парашутист. Не беше кой знае какво нито като футболист, още по-малко като треньор, хеле пък за управленец, айде стига учащи се. А пропо, може да го питате, какво прави честичко в италианската пицария на пресечката на Оборище с Евлоги Георгиев в компанията на Топузаков и сие.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 16 ное 2017 23:01

шивача написа:аз не казвам че е бил пъргав, просто за мен не беше бавен или по-бавен от Бербо. Бавен беше Мето Деянов, бавен беше Здравко Радев(Бог да го прости), Косьо Мирчев също, както и много други. За посредствен съм с две ръце ЗА.

Като каза за Мето-този беше голям талант. И ако някой на 13-14 години беше му набил канчето да ходи на ЛА, щеше да е голям играч. Когато не тичаш правилно-няма как да си бърз. Ако те научат да тичаш правилно-ще си бърз. Просто е, но преди 20 години на кой му е пукало за това?
На кой му пука за това и сега?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 16 ное 2017 23:27

sin4ec написа:
шивача написа:аз не казвам че е бил пъргав, просто за мен не беше бавен или по-бавен от Бербо. Бавен беше Мето Деянов, бавен беше Здравко Радев(Бог да го прости), Косьо Мирчев също, както и много други. За посредствен съм с две ръце ЗА.

Като каза за Мето-този беше голям талант. И ако някой на 13-14 години беше му набил канчето да ходи на ЛА, щеше да е голям играч. Когато не тичаш правилно-няма как да си бърз. Ако те научат да тичаш правилно-ще си бърз. Просто е, но преди 20 години на кой му е пукало за това?
На кой му пука за това и сега?

На два пъти го контузиха тежко, иначе я мачкаше топката, както аз мачкам цици :mrgreen: Но циганчето Румен Христов от Маричката ме кефеше повече, ама мангала си е мангал-дай му да яде лой и да пие спирт за горене, и да играе кючек....и чак тогава може да мисли за футбол, евентуално...
Лека вечер!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот PFC Litex » 17 ное 2017 00:25

Мето Деянов, като се сетя, как му счупиха крака в Тетевен и какво реване беше от болки, как въобще заигра футбол след това един Господ знае.
Изображение

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Elliah » 17 ное 2017 01:51

Много се надявам Боримиров да излезе мъжки от ситуацията и да не прави кал на отбора/собственика/треньора. Да си гледа школата и да мисли преди да говори пред медии...
Мисля, че тръгваме към модел на управление на клуба, в който треньора ще има много повече мениджърски функции за селекция и цялостна визия. Крайно време беше...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21306
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 17 ное 2017 05:53

Аз пък не знам да се радвам ли или не. Борката си тръгва - това добре. Между другото, той е един от малкото, на които няма да благодаря за работата му на поста, който заемаше. Може и да не е нарочно, но той саботира Роси, в качеството му на бъдещ треньор на "Левски", като натири футболисти, които щяха да му свършат работа. Заедно с това той носи вина за пропуснати ползи на клуба под формата на трансферни суми за напусналите. Пелето и той.

Букарев. Страшно подозрителен ми е този пич. Не знам дали съм си го нарочил или не. Нямам вътрешно инфо. Много нечиста ми изглежда работата му. Вероятно бъркам. Надявам се, че бъркам за него. Факт е обаче, че той близко до Пелето и близко до Дани - двама човека, навредили на клуба адски много! Изглежда ми един натегач такъв, но пак казвам, може би бъркам. Това как имал магистърска степен, ала-бала... Става дума за същата институция, от която имат тапия и Гонзо и Митов, нали?

Абе, айде да не тръгвам с рогата. Желая му успех. Ще го съдя по делата му. Поне вече излезе от сенките. ;)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 17 ное 2017 11:30

[center]Изображение[/center]

Днес се навършват 49 години от знаменитата победа на Левски със 7:2 над ЦСКА във Вечното дерби. На 17 ноември 1968 г. ЦСКА "Червено знаме" излиза като фаворит на Националния стадион "Васил Левски" пред 55 000 зрители, но хеттрик на Георги Аспарухов-Гунди, два гола на Янко Кирилов и по един на Сашо Костов и Борислав Богданов носят паметната победа на "сините".

А всичко започва толкова добре за "армейците"... Петър Жеков открива резултата в тяхна полза още във 2-ата минута. Вторият гол за "червените" обаче идва чак в 89-ата минута, когато Цецо Атанасов вкарва оформя крайния резултат.

И до ден-днешен от онзи спектакъл се разказват истории, вече добили статут на легенди. Може би най-любопитната е, че при резултат 5:1 Сашо Костов питал младия Цецо Атанасов дали е най-бързият в тима на ЦСКА и след като чул утвърдителния му отговор, го посъветвал: "Тичай тогава до "Армията" да донесеш вашето табло, защото вече няма къде да пишем головете".

https://www.sportal.bg/news.php?news=694648

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wXXOk5_blX8[/youtube]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 17 ное 2017 12:06

modor написа:Петър Жеков открива резултата в тяхна полза още във 2-ата минута. Вторият гол за "червените" обаче идва чак в 89-ата минута, когато Цецо Атанасов вкарва оформя крайния резултат.


И за това си има лаф - първия са го пуснали, за да видят колко цесекари са дошли на стадиона, а втория - да видят колко са останали.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 17 ное 2017 18:25

От нкп пуснаха за един месец над 20 артикули,а от клуба една тениска на Обертан две химикалки и една запалка :evil:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 17 ное 2017 19:25

Абе, каква е тая измислена длъжност, която са спретнали на Букареску ??! :lol: :lol: "мениджър и координатор на спортно-техническата дейност на "Левски"" :lol: :lol: :lol: ...... явно ще ребрандирате длъжността спортен директор. :lol: Уж се закривала, ама това ми звучи баш като същото. :mrgreen: :mrgreen:

Иначе е ясно, че ще бъде клатикурец на заплата, но няма лошо, щом има пари за такива в Левски, нека си ги хрантутят.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kolokolo, Martinez1948, W84me и 49 госта