Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот k_oleto » 19 яну 2018 22:02

sin4ec написа:Относно " славизацията", бих искал да посоча някои факти. Този сезон с всичките му салтанати, пинизи и подкани отборът на ГГ събра 7 000 и 9 000 съответно в двата мача с Лц, а на срещата с нас - 11 000. В същото време ние събрахме 16 000 с Лц, 14 000 с ГГ и пак пълен стадион срещу Сутиеска( щеше да е съвсем пълен с/у Хайдук Сплит). Или грубо/средно: 10 000 срещу 15 000.
Смешно за двумилионна София. Но такива са реалностите.


Синчец, днес съм на кеф да ви влизам във форума. Не можеш да сравняваш мач в ЕКТ и такъв в България и ще те коригирам. Срещу Лудогрец за КБ по статистика бехме 15 000, а реално между 12 000 и 13 000

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 19 яну 2018 23:11

k_oleto написа:
Синчец, днес съм на кеф да ви влизам във форума. Не можеш да сравняваш мач в ЕКТ и такъв в България и ще те коригирам. Срещу Лудогрец за КБ по статистика бехме 15 000, а реално между 12 000 и 13 000

От теб винаги и навсякъде с удоволствие приемам мнения. Нз дали знаеш, но по време на протестите в този форум им набивах канчетата как били 20 000, пък се оказва, че били много по-малко. Десетилетия ходя по стадионите и знам колко хора има с един поглед, с грешка 10%... :)
За КБ бяхте около 9 000, статистиките ги пишат НА, ВГ и подобни пристрастни журналя. Аз съм много против това, никому не е нужна подобна лъжа-да си раздуваме бройката. А тя е ясна-25 000 при екстремни ситуации. Общо и двата отбора. Инак на мачове с .... и с .... ( да не обиждам отбори)-по 756 човека барабар с ушев и чистачките, дето да заметат семките и хартиите. Факт.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот k_oleto » 20 яну 2018 00:04

sin4ec написа:
k_oleto написа:
Синчец, днес съм на кеф да ви влизам във форума. Не можеш да сравняваш мач в ЕКТ и такъв в България и ще те коригирам. Срещу Лудогрец за КБ по статистика бехме 15 000, а реално между 12 000 и 13 000

От теб винаги и навсякъде с удоволствие приемам мнения. Нз дали знаеш, но по време на протестите в този форум им набивах канчетата как били 20 000, пък се оказва, че били много по-малко. Десетилетия ходя по стадионите и знам колко хора има с един поглед, с грешка 10%... :)
За КБ бяхте около 9 000, статистиките ги пишат НА, ВГ и подобни пристрастни журналя. Аз съм много против това, никому не е нужна подобна лъжа-да си раздуваме бройката. А тя е ясна-25 000 при екстремни ситуации. Общо и двата отбора. Инак на мачове с .... и с .... ( да не обиждам отбори)-по 756 човека барабар с ушев и чистачките, дето да заметат семките и хартиите. Факт.


Съгласен, но....освен ако не си бил на Армията, няма как да спориш за числото.......аз също смея да кажа, че долу-горе успявам да преценя..няма да изпадам в подробности.

Ще ти напиша друго.......не можеш да сравняваш публиките. Ние правихме 100 неща от рязане на греди, до плакети по мостовете. Никой не е седял така като вас. Наистина сте адски кротки. Не подстрекавам (да не ме разбереш грешно), но нашия катарзис го изживяхме........ще мине още време, докато всички фенове се върнат на стадиона, но това време не е далече и не зависи от купи и титли. От много години, аз си мисля за футбол, не за лицензи, не за заеми и кредити и т.н. При вас, това време предстои и.....не се заяждам.....

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Балкански Орел » 20 яну 2018 00:20

Гледам, че сте се отдали на носталгия в тази петък вечер.
За мен истината е че БФС и властта, особено властта в частност Демографията съсипаха българската футболна общественост и като цяло българската нация.
Няма как безлююдието в България да не се отрази и по стадионите.Гледам, че тука сте по опитни.В провинцията, селата са пълни само с пенсионери и цигани.


Искам да попитам къде са Шумен, Варна (Спартак), Търговище, Плевен, Добрич, Видин, Сандански, БУРГАС, Хасково. може и да пропусна някого, който преди е бил истински български клуб с фенска маса.За тези се сетих сега.За Шумен ми става най-жалко, защото до колкото знам в ден днешен дори нямат някакъв отбор.Пловдив много скоро така като гледам ще остане само с Ботев, защото фенската маса на Локо ПД я няма, а клубът е в ръцете на един психопат.

И аз не случайно писах, че съм против перуката.Няма как да си бил президент на БФС толкова години и по твое време такива емблематични центрове да останат на сухо за сметка на Верея, Септември, Любимец, Бистрица и да не ги изреждам докрай тия нещастници.Знам, че Перуков няма как да каже на кой какво и защо, но всички знаем че си има начини изкуственяците да бъдат затрити завинаги !

Колкото до Столицата.
Тези 2млн са силно фалшиви, защото поне 30% от тях са новодошли през последните 15-20 години само и единствено за пари.И въпреки това, доста от знамената на фракциите са от провинцията.Тоест статистиката на Синчеца за София е още по нереална за съжаление.

И преди съм писал (повтарям се) агитките на футболните ни отбори винаги са били една от най-активаната и действаща част от българското общество.И точно тези агитки са една от последните пречки пред пълното завладяване на България.В България има много общности, но само футболните и националистическите могат да предизвикат някакви реални действия и безредици.

Всичко е замислено по план.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот k_oleto » 20 яну 2018 00:34

Балкански Орел написа:Гледам, че сте се отдали на носталгия в тази петък вечер.
За мен истината е че БФС и властта, особено властта в частност Демографията съсипаха българската футболна общественост и като цяло българската нация.
Няма как безлююдието в България да не се отрази и по стадионите.Гледам, че тука сте по опитни.В провинцията, селата са пълни само с пенсионери и цигани.


Искам да попитам къде са Шумен, Варна (Спартак), Търговище, Плевен, Добрич, Видин, Сандански, БУРГАС, Хасково. може и да пропусна някого, който преди е бил истински български клуб с фенска маса.За тези се сетих сега.За Шумен ми става най-жалко, защото до колкото знам в ден днешен дори нямат някакъв отбор.Пловдив много скоро така като гледам ще остане само с Ботев, защото фенската маса на Локо ПД я няма, а клубът е в ръцете на един психопат.

И аз не случайно писах, че съм против перуката.Няма как да си бил президент на БФС толкова години и по твое време такива емблематични центрове да останат на сухо за сметка на Верея, Септември, Любимец, Бистрица и да не ги изреждам докрай тия нещастници.Знам, че Перуков няма как да каже на кой какво и защо, но всички знаем че си има начини изкуственяците да бъдат затрити завинаги !

Колкото до Столицата.
Тези 2млн са силно фалшиви, защото поне 30% от тях са новодошли през последните 15-20 години само и единствено за пари.И въпреки това, доста от знамената на фракциите са от провинцията.Тоест статистиката на Синчеца за София е още по нереална за съжаление.

И преди съм писал (повтарям се) агитките на футболните ни отбори винаги са били една от най-активаната и действаща част от българското общество.И точно тези агитки са една от последните пречки пред пълното завладяване на България.В България има много общности, но само футболните и националистическите могат да предизвикат някакви реални действия и безредици.

Всичко е замислено по план.


не е съвсем така с бългрските пенсионери :) Ще ти дам и малко реални факти.
Шумен - нямам мнение и наблюдение
Варна - там няма един нормален стадион ! Ходил ли си на Тича ? Това не е стадион. Аз съм ходил два пъти на мач на ЦСКА и то защото ми съвпадна (бях в града) Но........ако живея във Варна........бих ходил на мач - два пъти годишно и то ако нямам друга работа.
Плевен и Видин.......същите причини (със сигурност знам) + там няма отбори, няма футбол, няма интерес; няма реклама и т.н, но ти гарантирам, че ако имаше и половината от тия неща, щеше да има фенове. Добрич......освен всичките тия неща, там няма и кой въобще да се интересува от това да се направи отбор...А феновете в добричко са адски много !
Сандански - това пък..........от къде ти дойде. Там футбол никога не е имало.
Бургас..........футбола в Бургас се разби от Порточанов и Дражев, покрай тия две особи хората се отказаха въобще от футбола. А и това е най-не футболния град (след Сандански)
Като извод: Лампите не са достатъчни, пейките също......Няма продукция и условия, които да върнат феновете. Пример: Дунав Русе. В началото имаше повече публика на домакинствата на отбора, които бяха в Разград, сравнено със сега, но тази публика се изпусна.......Дунав влезе в посредствеността. Ако се задържи в А група = ще има феновете на Верея следващият сезон

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Балкански Орел » 20 яну 2018 00:45

Нали точно това се опитвам да кажа.Че някой има интерес да прави всякакви глупости и да пръска шибаните пари на данъкоплатеца за всичко, но не и за футбол и стадиони.

Тоя стадион в Пловдив, можеше да стане един от най-красивите на Балканите между другото.И Пловдив, щеше да е истински щастлив град, ако се беше вложило в него ! Обаче никой не го ...
[center]Levski & Lazio[/center]


Потребителски аватар
twize
Мнения: 256
Регистриран на: 03 мар 2010 12:16
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот twize » 20 яну 2018 10:59

gihuelo написа:http://www.calcioweb.eu/2018/01/hervin-ongenda-levski-sofia-psg/10176024/

Това, ако се окаже вярно, ще е поредно доказателство за работата, която тече в отбора :evil:

от гугъл транслейт:
But reality is another. At the age of 15 years Ongenda was in fact operated on by the doctor of the Psg, Laurent Aumont, with the intervention that was perfectly successful. From the resonance then the Levski has seen an apparent anomaly, since those who are operated on the meniscus will have a "different" knee for life. The French attacker is then sent back to the sender. Back in Paris, however, his agent Daniele Pinna decides to make a new visit to him again by Dr. Amount who after careful investigations lasted 4 hours found that the player is very healthy, as evidenced by the photo below. Ongenda is therefore healthy and could represent an opportunity for Italian clubs, since it is a boy of only 22 who has shown to have important qualities.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 яну 2018 11:04

Ужасно. И типично за нас. :evil: За мен това е сходно със случая с Рисп.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 20 яну 2018 11:26

То понеже Ларс Рисп беше много здрав, затова изигра няма и 20 мача след Левски и се пенсионира на 32.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта