Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4597
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 26 апр 2024 21:23

Волейболния Левски истинския Левски ли е ,или като баскетболния?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22747
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 26 апр 2024 21:51

Честито на Насо!
Това е футболистът, чиито голове в Левски и националния са ми носили най-голяма радост.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22747
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 26 апр 2024 21:54

vlong написа:Волейболния Левски истинския Левски ли е ,или като баскетболния?

Ако Владо Николов не е Левски, кой да е? ГъГъ ли?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12349
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 26 апр 2024 22:53

И докато стадото е заето с обичайните си малки страсти, а БГЛ бди над ореола на днешния рожденик, копирайки някои похвати на Гьобелс, народните безсрамници са приели на първо четене нещо мноооого интересно, но в никакъв случай изненадващо, макар че аз лично очаквах да се случи най-рано след изборите.

... Законопроектът забранява реклама във всички видове медии - телевизия, радио, печатни издания, включително и сайтове. Разрешава се реклама само върху билбордове и то далеч от училища и други обществени заведения. Забранява се реклама върху обществени сгради. Остава върху спортна екипировка и то такава, която не е предназначена за малолетни и непълнолетни, в спортни зали. Завишават се и инвестициите, които трябва да правят бъдещите лицензополучатели за хазартна дейност. Там, където е спортът, може да има реклама....
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22747
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 26 апр 2024 23:14

Затова палмичките ги няма на детските фанелки. Нашето ръководство изпреварва с година родните законотворци.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12349
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 26 апр 2024 23:32

Много би ми била любопитна ситуация, в която...
... Остава върху спортна екипировка и то такава, която не е предназначена за малолетни и непълнолетни..

...., а в същото време на скамейката има някой юношка на 17 години, за пълнеж.
Майка му и баба му ще чегъртат палмата от фланелката с бръснарското ножче вкъщи преди мача ли, как ще се спази закона? :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22747
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 26 апр 2024 23:34

И трите му гола на Наско срещу Франция, Италия, Аржентина са с глава.
https://www.youtube.com/watch?v=nukW3ZYHqYY
Честито!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21423
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 26 апр 2024 23:36

vlong написа:Ами огледай се наоколо,какви са ти колегите ,съседите ,познатите?
Каквато държавата такъв и футбола.
Прост народ,слаба държава.
Калпав материал.
Келепира,келепира!!!!!
Булгааар,булгаар

Да ти кажа ли една тайна? Каквито ги виждаш, такива и ти се струват. Въпрос на гледна точка.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21423
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 26 апр 2024 23:40

vvessel написа:
metodito написа:Вярно ли е това, не е ли...
https://www.youtube.com/watch?v=TdaZPZl ... 12&t=1185s

За пръв път го слушам, казва интересни неща , за много неща съм съгласен с него, но винаги трябва да се слуша с едно на ум, че като че ли тегли на една страна.
Но колкото повече го слушам толкова повече се отчайвам, защото нещата са май по-зле отколкото изглеждат.

Да, определено е пристрастен. Но някои от нещата са мале-мале. Иначе как нареди "трибунката". Евала. Само един от тея пичове, евала, си каза "Аз съм костовист". В ерата на подкастите и липсата на журналистика е така. Аз имам много критики към Мъри (фундаменталната ми е за деветката), но неговата фигура е огромна за клуба. Особено беше в момент като този. А помним първия му престой. От него може спокойно да кажем, че се възползваха двама, даже трима треньора: Кокала, Яската и Вили. Ако бяха назначили тренер със сходни виждания и стил, умения на Мъри, нямаше да съжалявам за него. Щях само да му благодаря.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1398
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 27 апр 2024 09:06

NOMER14 написа:И трите му гола на Наско срещу Франция, Италия, Аржентина са с глава.
https://www.youtube.com/watch?v=nukW3ZYHqYY
Честито!



Помня ги трите, на първият бях на стадиона, никога не съм го виьдал толмова пълен, може би донякъде на нашите мачове с Рейнджърс и Вердер.

Помня му и гола красавец с глава срещу ония слее центриране на Кременлиев.

Много радост ми е носил като футболист.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта