Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6525
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 30 апр 2024 11:54

drvasko98 написа:
realno написа:
futbolqga написа:Айдееее, наркосите вече и кинтите от DMS кампанията присвоиха. Щели паметници да строят, ама някой друг път :lol:

Тръст Синя България написа:С оглед на скорошните послания излезли от клуба за очакваната победа в мача с НАП, Управителният съвет на тръста взе решение да промени целта на DMS кампанията.

Всички получени от DMS суми от 01.05.2024г. насетне вече ще бъдат пренасочвани към различни каузи и проекти касаещи съхраняването и развитието на материалното и духовно наследство на 110-годишния ни клуб.


Наркомани ще развиват духовно наследство. Такава ирония и в творба на Тери Пратчет не можеш да срещнеш.

Нормално. Банкянската мутра пък щял да се бори с мутризацията и корупцията в страната. Когато народа е прост мафията е силна.


1 млн души минимум ги устройва съзнателно сегашното положение. Не е до простотия само

Няма спор, че много хора са на Банкянската хранилката, но има много хора, който не са, но са с промити мозъци от 20 хилядниците на мафията, които денонощно омаскаряват ПП-ДБ.
Освен това много народ вярва, че копейките и чалгарите от ИТН са борци срещу Банкянската мутра, но реално са техни проекции за да отклоняват гласове от истинската промяна, която може да вкара шайката зад решетките и същевременно да направи страната по - добро място за живеене. Впрегнат е целия ресурс на мафията. Прост народ силна мафия.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

vvessel
Мнения: 4369
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 30 апр 2024 12:03

ikar написа:
vvessel написа:Генчев треньор е напълно приемлив и би бил успешен донякъде, ако му позволят да си прави селекция. Има опит, грамотен е, малко скучен, но един нелош вариант за стабилизиране на отбора.
Аз съм по-скоро ЗА.
Особено в сравнение с предишните треньори в лицето на Костов и Хубчев, които за мен бяха катастрофа и бях против тях още преди да започнат, за Генчев имам по-скоро добро усещане. Дано не е така защото не го познавам много добре. Защото и Костов и Хубчев ми бяха напълно ясни и катастрофата рано или късно беше неизбежна. При Костов се случи късно.

Хубчев два кръга преди да си тръгне Божков бе на 2т от лидера Лудогорец, когато си тръгна останахме на 5т от същите. Сега сме на 22. Дай боже следващият треньор да ни доближи до лидера.
Старите хора са казали - "от кал стомна не става"! За повечето от нас най-добрият и ковертируем футболист от Левски е Кордоба, но преди две седмици след първият мач с тирето, не друг , а самият Херо каза "Кордоба е силно надценен футболист" . Какво повече да очакваме ? Свършваме първият сезон разделяме се с 50% от титулярете и очакваме надграждане. И което е най - парадоксално никой не знае кой прави селекцията в Левски. Не отговаря на истината че Херо е сърдит на Сираков заради раздялата на сина му с клуба. Истинската причина е че той не желае друг да прави селекцията, а той да носи отговорност. Никой освен Стоилов не имал пълната автономия като треньор в Левски, а Херо не може да бъде послушник, такъв какъвто е Костов.
Не съм в никакъв случай апологет на Костов, но дори да го сменим, не очаквам промяна. С това ръководство промяна няма да има.

За ръководството съм съгласен. Но за Хубчев, ще ме извиняваш, но това е посредствен треньор за посредствен отбор. Какво като е бил на 5 точки от Лудогорец. С този състав трябваше да е пред него. Стойчо Стоев без парите на Божков и с футболисти не получавали заплати няколко месеца беше на първо място в края на годината, но тогава Литекс извъртяха номера с изваждането на отбора и преименуването му , отнеха ни точки и отидохме 5 точки зад Лц. Та Хубчев не е направил кой знае какво, освен една много срамна загуба в евротурнирите с общ резултат 0:7. То и Костов преди 5 кръга имаше всички шансове за второ място, ама виж какви ги надроби.
Това за Кордоба и Херо не знам как да го коментирам. За мен Херо е силно надценен треньор, на който последните успехи са преди 15-20 години. Не ми се търси сега кога последно е постигнал нещо с някой отбор. Последно знам че отпадна от А група със Спартак Варна.
Та моето мнение е, че трябва да дойде треньор с визия който има дума в селекцията. Иначе тоя филм сме го гледали много пъти.

ikar
Мнения: 1297
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 30 апр 2024 12:31

vvessel - Когато ставаше въпрос за Костов всички казваха, че не може треньор който няма никакво отличие не може да бъде треньор на Левски. Не сам съгласен за мнението за Хубчев по една проста причина - финалист за купата с Поморие/ това е все едно с Вихър Айтос/ купа и супер купа с Берое , победа на Холандия, Швеция и Норвегия с националният отбор ????? Аз съм фен на Левски от 1966г вие сигурно сте много млад ,поне аз не вярвам да доживея да видя националният ни отбор да победи отбор като Холандия?
За Херо също не съм съгласен , поне като селекционер се е доказал че от трици може да ти омеси хляб.
За Левски трябва треньор ДИКТАТОР ! В България такива са Херо и Любо Пенев - първият не иска вторият не може да бъде по обясними причини.
Ако може да изразя лично мнение, силно желая отбора да има чужд собственик ,който да държи всички легенди на разтояние от клуба, защото ще се докаже че отбора страда повече от собствени от колкото от чужди кадри.

vvessel
Мнения: 4369
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 30 апр 2024 13:02

ikar написа: vvessel - Когато ставаше въпрос за Костов всички казваха, че не може треньор който няма никакво отличие не може да бъде треньор на Левски. Не сам съгласен за мнението за Хубчев по една проста причина - финалист за купата с Поморие/ това е все едно с Вихър Айтос/ купа и супер купа с Берое , победа на Холандия, Швеция и Норвегия с националният отбор ????? Аз съм фен на Левски от 1966г вие сигурно сте много млад ,поне аз не вярвам да доживея да видя националният ни отбор да победи отбор като Холандия?
За Херо също не съм съгласен , поне като селекционер се е доказал че от трици може да ти омеси хляб.
За Левски трябва треньор ДИКТАТОР ! В България такива са Херо и Любо Пенев - първият не иска вторият не може да бъде по обясними причини.
Ако може да изразя лично мнение, силно желая отбора да има чужд собственик ,който да държи всички легенди на разтояние от клуба, защото ще се докаже че отбора страда повече от собствени от колкото от чужди кадри.

Малко съм по-млад от теб и много добре си спомням как Хубчев спечели купата срещу Левски с дузпи. В редовното време водеха с 3:1 и бяха с човек повече. Успяхме да направим 3:3 и в продълженията ги изпуснахме. Дузпите бяха пълен фарс. Това е Хубчев - страхлив треньор за малък отбор.
Холандия ги бихме в приятелски мач, а Швеция в мач без значение. В мача със значение паднахме от Грузия, ако не ме лъже паметта. Хубчев е късметлия като Костов и постига епизодични успехи, но никога трайни. Печели битката, но губи войната. Отстрани Лц за купата с дузпи, но загуби безславно от Локо Пловдив като в два мача вкарахме 0 гола.
За Херо бях на същото мнение като теб преди години, но това беше доста отдавна. Сега съм по-скоро скептичен. Иначе определено има нюх за футболисти , може да окомплектова отбор, но не е предишния Херо. В Спартак Варна беше фиаско. Преди години като беше в Лц също беше абсолютно незабележим. Мисля че Дерменджиев е много по-добър треньор от него в момента , но от зор да сложим Хубчев го изпуснахме.
Изглежда наистина като спасение в момента отборът да има чужденец собственик, който да си назначи мениджър разбираш от работата си, но това ми се струва че не е възможно и то по политически причини . Да не навлизаме в подробности по тая тема.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3441
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 30 апр 2024 13:12

Гледам как едни мафиоти си прехвърлят акциите на един отбор от Ловеч и се чудя защо точно сега.. И дали не ни се гласи и на нас нещо?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Киро Пора
Мнения: 338
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 30 апр 2024 13:15

1914.1902 написа:Стефчо и Томето казаха, че треньорите в България не са свършили и веднага може някой да се навие да поеме клуба.


А, 100% от онези, най-готините - дето са пълни с клишета - "На Левски не се отказва", "Стиснахме си ръцете за 5 минути с ръководството", "Целипте пред Левски са ясни - титла и купа" - ВилиВуц, Сухия, Жадното, Гошо Тодоров, Живко Миланов, Топчо, Кокала...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12843
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Eminem » 30 апр 2024 13:58

realno написа:Няма спор, че много хора са на Банкянската хранилката, но има много хора, който не са, но са с промити мозъци от 20 хилядниците на мафията, които денонощно омаскаряват ПП-ДБ.
Освен това много народ вярва, че копейките и чалгарите от ИТН са борци срещу Банкянската мутра, но реално са техни проекции за да отклоняват гласове от истинската промяна, която може да вкара шайката зад решетките и същевременно да направи страната по - добро място за живеене. Впрегнат е целия ресурс на мафията. Прост народ силна мафия.

Привърженик на ппдб да нарича другите
промити мозъци и прости е много меко казано нелепо и неадекватно!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 30 апр 2024 14:21

groti написа:Гледам как едни мафиоти си прехвърлят акциите на един отбор от Ловеч и се чудя защо точно сега.. И дали не ни се гласи и на нас нещо?

Империалци бая народ заровиха през 90-те. по северозапада.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1406
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот olimpi » 30 апр 2024 14:24

Май почти всички сме съгласни, че проблемът е ръководството и мажоритаринот...а алтернатива....бащица с много пари чужденец...ами он бега не с 200, а с 500. Докато имаме дългове към намагнетизиран (апропо, вместо Народа да е на площада, когато влезна в Парламента намагнетизиранияt шишондер, си трайкаше, шиши даже кадруваше, разни швондери му седяха в скута и пиха мазно кайве, а друг пинокио уж принципен каза къв велик политик е. Сега друг намагнетизиран вместо да е при бай Ставри, ще е депутат). Затова чужд читав инвеститор таратанци.

Оправия не знам дали има, цялата уйдурма фасадна демокрация се отразява на всчико друго. Дано не сложим тире или запетайка.
Жалко, защото нашият клуб има огромен шпотенциал като фенска маса, локация на стадиона (Раковски не го броя, там апетитите са много), традиции.
Последна промяна от olimpi на 30 апр 2024 15:58, променено общо 1 път.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9357
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 30 апр 2024 14:39

Костов май е махнат.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, krumeto, TristaNNN и 47 госта