Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 15 яну 2018 17:51

ФК Левски няма подготвена кандидатура и широк спектър от подкрепящи я.
Сините в политиката (Автентичната десница) последните 15 години все избират за свои кандидати добри хорица, но НЕизбираеми. Обратно - Червените в политиката - Българската комунистическа партия, използвала маркетингов трик да се преименува на БСП ТИРЕ лява/за България, припозната под това име от малограмотната си членска маса (по-образованите отидоха в Евролевицата без тире) и сменила членството си от Третия интернационал в Социалистическия, винаги си издига кандидат, който понякога и печели. Последния път уловиха един хвъркащ във въздуха, набързо го ожениха за любовницата му и човекът си управлява, като редовно се отчита пред издигналата го партия.
В този ред на мисли Аналогията между Проектите Герб и Лудогорец сами се набиват на очи - генезисът им е един и същ и с еднаква цел - "истинските сини" да ги няма. ТОВА ВЪВ ФУТБОЛА НЕ ТРЯБВА ДА ГО ДОПУСКАМЕ!
/Извинявам се на тия, на които не им съвпадат цветовете в политиката и футбола/

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2018 18:05

NOMER14 написа:ФК Левски няма подготвена кандидатура и широк спектър от подкрепящи я.


Не е важно. Въпросът е принципен и клубът да се беше разграничил от тоя фарс.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 15 яну 2018 18:05

Левски се включва в международен турнир в Малта, научи БЛИЦ СПОРТ. В надпреварата, която носи името "Валета Тур 2018" ще участват 14 отбора от 7 държави, сред които са и "сините". Именно липсата на ясна програма и разпределение на отборите попречи на Левски да обяви предварително точно с кои отбори ще проведе спаринги. Това пък накара фенове да негодуват срещу липсата на информация за проверките в Малта.

Вече стана ясно, че Левски излиза срещу Хибърниънс на 17 януари от 19:30 часа българско време.

БЛИЦ СПОРТ научи, че втората проверка на тима на Делио Роси е срещу австрийския ВАК на 21 януари. "Сините" ще имат двубои на 28 януари, 1 февруари и 4 февруари. Все още обаче няма яснота кои ще съперниците в тези двубои, тъй като всичко зависи от резултатите в надпреварата.

Сред участниците, с които Левски може да се срещне са Капфенберг и ФАК от Австрия, чешкия Яблонец, грузинския Локомотив (Тбилиси), Халадаш от Унгария, ФК Търнава от Словакия, швейцарските Ст.Гален и Винтертур, норвежкия Стабек, шведския Ньоркьопинг, както и малтийския Балзан.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Sisi 1914 » 15 яну 2018 18:33

JackPackage написа:
Sisi 1914 написа:Бях убедена, че ще подкрепите Михайлов и е очевидно, че не искате промяна.
:evil:

Ако ГГ подкрепи Перуката, кво правиш? :roll:

За тоя дето пита за кредитите на Супата - има кредите във ПИБ, Уникредит и ОББ със сигурност - инфо от ЧСИ :!:

Ако ГГ подкрепи Пенев, кво правиш?
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: /АНКЕТА/ Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 15 яну 2018 18:56

Балкански Орел написа:Що за малоумна декларация.Той Пенев даже сам пита как може ЦСКА все още да няма позиция.Малко повърхностно ми идва това.Да си бяха казали, подкрепяме перуката и толкова.
А от ръковдството какво ще кажат за това, че точно перуката направи ново първенство специално за микре ?


Това питане беше много жалък и нелеп опит да се покаже сякаш няма нищо общо с Литекс ...... само че до него седеше мазното адвокатче, деен участник в уродщината с "новото първенство" и схемата "Литекс ми е ЦСКА .... ама без дълговете" ......"случайност" просто ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 15 яну 2018 19:03

rhaegar написа:
NOMER14 написа:ФК Левски няма подготвена кандидатура и широк спектър от подкрепящи я.


Не е важно. Въпросът е принципен и клубът да се беше разграничил от тоя фарс.


Всички избори изобщо са някакъв фарс.
В нашия случай най-силният фарс е "независимата кандидатурата" на Любо като скрита такава на единия отбор, на който е бил треньор. Най-после нашите казват нещата с истинските им имена без да обиждат по запалянковски някого и без да говорят излишно. Не може отборът с най-много привърженици да е без позиция.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43888
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 15 яну 2018 19:08

NOMER14 написа:
rhaegar написа:
NOMER14 написа:ФК Левски няма подготвена кандидатура и широк спектър от подкрепящи я.


Не е важно. Въпросът е принципен и клубът да се беше разграничил от тоя фарс.


Всички избори изобщо са някакъв фарс.
В нашия случай най-силният фарс е "независимата кандидатурата" на Любо като скрита такава на единия отбор, на който е бил треньор. Най-после нашите казват нещата с истинските им имена без да обиждат по запалянковски някого и без да говорят излишно. Не може отборът с най-много привърженици да е без позиция.


Издигането на кандидат щеше да е позиция. Дори и да е неизбираем.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21360
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 яну 2018 19:13

mikata написа:
Левски се включва в международен турнир в Малта, научи БЛИЦ СПОРТ. В надпреварата, която носи името "Валета Тур 2018" ще участват 14 отбора от 7 държави, сред които са и "сините". Именно липсата на ясна програма и разпределение на отборите попречи на Левски да обяви предварително точно с кои отбори ще проведе спаринги. Това пък накара фенове да негодуват срещу липсата на информация за проверките в Малта.

Вече стана ясно, че Левски излиза срещу Хибърниънс на 17 януари от 19:30 часа българско време.

БЛИЦ СПОРТ научи, че втората проверка на тима на Делио Роси е срещу австрийския ВАК на 21 януари. "Сините" ще имат двубои на 28 януари, 1 февруари и 4 февруари. Все още обаче няма яснота кои ще съперниците в тези двубои, тъй като всичко зависи от резултатите в надпреварата.

Сред участниците, с които Левски може да се срещне са Капфенберг и ФАК от Австрия, чешкия Яблонец, грузинския Локомотив (Тбилиси), Халадаш от Унгария, ФК Търнава от Словакия, швейцарските Ст.Гален и Винтертур, норвежкия Стабек, шведския Ньоркьопинг, както и малтийския Балзан.



БРАВО!


Ма говорете, бе хора. Комуникацията в този клуб е наистина ужас. Не знам кой им е ПР, ма да се маха. И селекцията, уверен съм, ще ни хареса, когато я видим, но с мълчанието си само насъскват змиите, всяват раздор. Дева!

Иначе Костов и Белаид, както спомена някой, ще са за пейката, макар че Костов не смятам, че е по-слаб от един Буш. Показва го и този сезон. Той не е чиста девятка Костов, нали? Не само качество, но и количество ни трябва. Щом няма да използват малките, така или иначе.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 15 яну 2018 19:20

rhaegar написа:Издигането на кандидат щеше да е позиция. Дори и да е неизбираем.

Уф, това вече го писах - заради едната позиция демократите/сините са извън Парламента.

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21360
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 15 яну 2018 19:21

NOMER14 написа:
rhaegar написа:Издигането на кандидат щеше да е позиция. Дори и да е неизбираем.

Уф, това вече го писах - заради едната позиция демократите/сините са извън Парламента.


Че останаха ли такива?
Костов не им ли разказа играта? Не нашия Костов. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, vlong и 136 госта