Всекидневната около Левски

Модератори: modor, kartago, rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, slavia_forever, Madridist

Bluelocks
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Bluelocks » 19 юни 2017 16:15

Две победи за Левски :!: ,
очакван резултат за Цска-София,
а "умниците" от Дунав да пращат още благодарствени писма на БФС, дето се опита да ги прецака :lol: :lol: Уникални злетаци.

Потребителски аватар
blue avalanche
Контакти:

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 16:18

Kris_men2000 написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o

А ми като гледаш в чинията каква помия има и ти мирише силно на лайна и видиш какъв скапаняк е готвача как няма да решиш ,че яденето не става за ядене и не ти харесва без да си го опитал.

Щом футболистите на Левски за теб са "помия" и ти "миришат силно на лайна", що не смениш отбора?
Виж каква вкусна манджа е сготвил "готвача" в Лудогорец! Пък са и с буквата "Л".
"АТАКАТА ПРОДАВА БИЛЕТИТЕ ЗА МАЧОВЕТЕ, ЗАЩИТАТА ПЕЧЕЛИ ПЪРВЕНСТВАТА." - ДЕЛИО РОСИ

Потребителски аватар
Dachi
Контакти:

Мнениеот Dachi » 19 юни 2017 16:25

blue avalanche написа:
Kris_men2000 написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o

А ми като гледаш в чинията каква помия има и ти мирише силно на лайна и видиш какъв скапаняк е готвача как няма да решиш ,че яденето не става за ядене и не ти харесва без да си го опитал.

Щом футболистите на Левски за теб са "помия" и ти "миришат силно на лайна", що не смениш отбора?
Виж каква вкусна манджа е сготвил "готвача" в Лудогорец! Пък са и с буквата "Л".

Много си прост Сайше, момчето е реалист ама понеже не е на твоето мнение и да си ходи. За това и хора като теб Сектор Б е празен. Защото не искате да чуете чуждото мнение и само Вие сте прави. Щом така ти харесва на Герена продължавай в същия дух.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
blue avalanche
Контакти:

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 16:31

Dachi написа:Много си прост Сайше, момчето е реалист ама понеже не е на твоето мнение и да си ходи. За това и хора като теб Сектор Б е празен. Защото не искате да чуете чуждото мнение и само Вие сте прави. Щом така ти харесва на Герена продължавай в същия дух.

В наши дни да наречеш футболистите и отбора си "лайна и помия" "реализъм" ли му викат??? Не знаех.
Нямам нищо общо със Сектор Б. Ама откъде ще го знаеш? Акъл се иска... То не е като да чаткаш по клавишчетата.
Не разбрах кои са "крилата", ето сме ги изгонили. Но нещо ми подсказва, че няма да ни осветлиш...
"АТАКАТА ПРОДАВА БИЛЕТИТЕ ЗА МАЧОВЕТЕ, ЗАЩИТАТА ПЕЧЕЛИ ПЪРВЕНСТВАТА." - ДЕЛИО РОСИ

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 19 юни 2017 16:33

ЕМИЛ написа:Сутиеска са напълно преодолими ...

Че се изтипосаш ли във форума с бра, ... чашка Д, ако стане зенлък? :)
Този пост няма за цел да Ви провокира!
Ако въпреки това сте почувствали душевен дискомфорт, моля приемете моите извинения!
Приятен ден.

Потребителски аватар
trokadero_
Контакти:

Мнениеот trokadero_ » 19 юни 2017 17:15

С тази селекция дето прави Николайчо Жадното едва ли ще преодолеете и тях :) ;)

THE G.A.M.E

Мнениеот THE G.A.M.E » 19 юни 2017 19:25

Балканските тимове са коварни. А в нашето положение, тези черногорци хич не са добър жребий.
Последно мисля Лудогорец играха с черногорци, срещу Шампионът им Будучност, като тези оставиха впечатление на подреден и борбен тим.
Принципно всички отбори от страните на бивша Югославия, имат характерен почерк.
Играят стегнато, отборно и добре тактически, което им дава и възможност да вкарват и малкото си ситуации.
Едвали Сутиеска ще се различават особено от този стил. Вероятно повечето им играчи ще са здрави и високи, което ме навява на неприятни мисли, като се сетя как сме със статичните положения пред нашата врата.
Но... Никой от нас не е гледал съперника ни.
Не бива да ги надценяване.
Но подценяването би било по опасно.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

Image Image

Потребителски аватар
tevez
Контакти:

Мнениеот tevez » 19 юни 2017 19:31

Мен повече ме е страх какво ще покажат Васил Панайотов, Горанов, Георги Ангелов и т.н., отколкото Сутиеска, които до днес не бях ги чувал.

Потребителски аватар
W84me
Контакти:

Мнениеот W84me » 19 юни 2017 19:33

THE G.A.M.E написа:Балканските тимове са коварни. А в нашето положение, тези черногорци хич не са добър жребий.
Последно мисля Лудогорец играха с черногорци, срещу Шампионът им Будучност, като тези оставиха впечатление на подреден и борбен тим.
Принципно всички отбори от страните на бивша Югославия, имат характерен почерк.
Играят стегнато, отборно и добре тактически, което им дава и възможност да вкарват и малкото си ситуации.
Едвали Сутиеска ще се различават особено от този стил. Вероятно повечето им играчи ще са здрави и високи, което ме навява на неприятни мисли, като се сетя как сме със статичните положения пред нашата врата.
Но... Никой от нас не е гледал съперника ни.
Не бива да ги надценяване.
Но подценяването би било по опасно.

Шампионът тогава беше Младост Подгорица, а Лудогорец ги отстраниха с общ резултат от 5:0.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
groti
Контакти:

Мнениеот groti » 19 юни 2017 20:13

Аз предлагам някои ултраси да издигнат про-тито и про-югославски лозунги, та да ги надъхат хубаво. Като със Сараево, че наказания за празен стадион и бягащи футболисти са ни малко.

Върни се в “Левски”