/анкета / Всекидневната около Левски

Модератори: modor, kartago, rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, slavia_forever, Madridist

Докъде ще го докараме в Лига Европа?

Можете да изберете само 1 отговор

Виж резултатите

На линия
Warped
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Warped » 19 юни 2017 14:23

Мисля че имаме всички шансове да ги бием. Може да стигнем и до плейоф при късмет, а и това ще добре за финансите

kubrat
Контакти:

Мнениеот kubrat » 19 юни 2017 14:27

blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може и черногорците да имат 8-10 попълнения. Откъде знаеш???

Може да са в същия управленски батак, сигурно даже са и по-скъсани финансово от вас, но чак треньор като вашия не ми се вярва да имат :lol:

Потребителски аватар
Dachi
Контакти:

Мнениеот Dachi » 19 юни 2017 14:34

kubrat написа:
blue avalanche написа:
Dachi написа:Левски са много слаби в момента, с 8-10 нови попълнения и 2 изиграни мача в подготовката :( Хич не съм оптимист какво ни чака срещу тия диви черногорци.

Може да са в същия управленски батак, сигурно даже са и по-скъсани финансово от вас, но чак треньор като вашия не ми се вярва да имат :lol:

Цялата защита ще е нова, с нов вратар и сменена тактика, понеже изгониха "крила" и не взеха нито едно и това само с 2 мача обиграване. Как ви се струва. Оптимист ли да съм?
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

На линия
Потребителски аватар
blue avalanche
Контакти:

Мнениеот blue avalanche » 19 юни 2017 14:37

Dachi написа:
kubrat написа:
blue avalanche написа:

Цялата защита ще е нова, с нов вратар и сменена тактика, понеже изгониха "крила" и не взеха нито едно и това само с 2 мача обиграване. Как ви се струва. Оптимист ли да съм?

Кои "крила" сме "изгонили", че взе да става интересно?
Една любов, но без предел, една борба със свята цел... ЛЕВСКИ СОФИЯ ♥

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Мнениеот 1914.1902 » 19 юни 2017 14:42

С Хайдук Сплит .... ако бием . ;)

kiril.a.d
Контакти:

Мнениеот kiril.a.d » 19 юни 2017 14:45

rhaegar написа:
kiril.a.d написа:
rhaegar написа:Кирчо, не е Тодора. Искрено ще те помоля, да внимаваш какво как и къде честитиш. Благодаря ти предварително.

:) муцкa, съветвaм те дa мислиш по всяко време и никогa дa не си зaбрaвяш чувството зa xумор, в къщи, след кaто ти е тaкa необxодимо порaди...знaеш кaкво ;)...
И aз ти блгодaря предвaрително, aко дaй боже се вслушaш в съвет нa "бaщa си", пък aко не си муцкa...вземи че помисли и си смени aвaтaрa и никa!!! - aз не съм виновен и зa товa!!!

Ще те разочаровам, но не съм "муцка", даже изобщо не приличам. Аз пък те съветвам да си пренасочиш графоманията във форум "Литекс" и да не се занимаваш с неща, които не ти се отдават. Ако толкова ти се пише, можеш да съставиш жалбата към УЕФА, ФИФА и ФУФА, току виж върнали оранжевата сила в ЕКТ.
Колкото до аватара ми, ако не ти харесва, имам лоши новини за тебе. Ама то може и добре да ги приемеш, знам ли те.

:) съжaлявтaм "муцкa" но нищо не ми отговори!!!
Първо - виж си регистрaциятa тук...е aз я погледнax,чaк след кaто ми писa...
Второ - с Литекс, нямaм нищо общо!!!!!!!!!!!! - нито с ЦСКA-София!...зaщо не искaш дa мислиш по всяко време?....то и товa е xaрктерно зa муцките ;)...сори! - биолог съм ;)...
Трето - зaнимaвaм се сaмо с нещa които ми се отдaвaт - бил съм и футболист, но преди...30 години! - когaто Бългaрия беше силa във футбол ;)...Естествено в ЦСКA! - нямa при пaртийните долни ченгетa дa игрaя я! - aз съм точен и честен човек!
Четвърто - жaлбaтa, от юридическoто племе, вече е състaвенa и точно сегa ще влезе в силa, тaкa че моето учaстие не е необxодимо! - нямaм си рaботa с товa племе, дори и дa рaзбирaм от рaботaтa им ;)
Пето - "орнжевaтa силa" е необxодим нa Бългaрия, зaщото ги нямa "червенaтa и синя сили"!!! - вaс зaщо ви нямa...не знaм!
И шесто, бе я вземи си спомни че си бългaрaк бе!!! - и стигa срaми името нa Aпостолa и Бългaрия, дaвейки се в рaзни дори aзиaтски реки!!!!!!!!!!!!!!...утре и Сутиен ще ви сложaт...
....момиче/момченце, кaзax ти! - недей дa учиш бaщa си, кaк се прaвят децa! - по-добре питaй...

Потребителски аватар
popokutepetel
Контакти:

Мнениеот popokutepetel » 19 юни 2017 14:58

Черногорците са енигма. Клубният им футбол е много зле, така че вероятно ще ги отстраним.
Хайдук е стабилен отбор въпреки рецесията в Хърватия на клубния футбол.
Вярно, че сме ги отстранявали убедително, но тогава Левски беше Левски, а не сбирщина от случайно попаднали.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Контакти:

Мнениеот ЕМИЛ » 19 юни 2017 15:18

Сутиеска са напълно преодолими ...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Контакти:

Мнениеот Sinite ot Sofia » 19 юни 2017 15:28

Момчета, някой знае ли дали обявеният брифинг за жребия ще се състои ? Според сайта днес от 16:30 би трябвало да започне.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Kris_men2000

Мнениеот Kris_men2000 » 19 юни 2017 15:30

blue avalanche написа:
Dachi написа:
blue avalanche написа:

Това ми е мнението, към момента нямам никви аргументи да съм оптимист за мача.

Как може един човек да реши, че едно ядене не му харесва само като го гледа в чинията? Без да го е опитал? :o

А ми като гледаш в чинията каква помия има и ти мирише силно на лайна и видиш какъв скапаняк е готвача как няма да решиш ,че яденето не става за ядене и не ти харесва без да си го опитал.

Върни се в “Левски”