Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 11:33

koisa написа:На мен няколко човека вчера ми казаха, че имали инфо за бойкот. Дали е вярно, не знам.
Но темпото на игра, липсата на желание и хъс в играчите ме карат да се съмнявам...
Според моите познати, играчите не се чувствали добре от натоварените тренировки.

За парите, които взимат какво са очаквали, да си почиват на плажа ли?


Човек, стига дивотии. С ръка на сърцето, смяташ ли, че се дължи на това?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 11:38

realno написа:С децата, Стоев ни класира за ЕКТ, а сега със скъпи чужденци в отбора това не е сигурно. С подобен състав Стоев имаше успехи с друг отбор в ЕКТ, а с скъпи чужденци не можем да победим слабак в нашата А лига, насред София. Футболистите ли са виновни или треньора? Убеден съм, че тези футболисти имат много по големи възможности, стига да има кой да ги направи отбор. Видимо е, че Роси не успява. Някои казват, че футболистите не могат да възприемат идеите му. Не мисля, че са прави. Ако защитниците могат да му възприемат идеите, защо нападателите и халфовете не могат? По глупавили са? Причината е, че Роси си няма идея какво да прави напред. За това и офазнзивните нападатели се лутат, опитвайки се да изпълнят наставленията му.

[offtopic]Какви деца, пич? И без присъствието на ЦСКА (RIP) и Литекс и с една абсолютно смешна група? Бедоя и Аниете, Джери, Мечката, Веско, Йорга, Нар, Роман... Единствените "деца" бяха Краев и близнаците. И те, последните колко пъти са играли и за по колко минути? А с Лудогорец, титлата му щеше да я вземе смешко Митов. В Лудогорец имат играчи де играят от 2012... Нали, хайде да сме честни.[/offtopic]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 20 ное 2017 12:01

metodito написа:
koisa написа:На мен няколко човека вчера ми казаха, че имали инфо за бойкот. Дали е вярно, не знам.
Но темпото на игра, липсата на желание и хъс в играчите ме карат да се съмнявам...
Според моите познати, играчите не се чувствали добре от натоварените тренировки.

За парите, които взимат какво са очаквали, да си почиват на плажа ли?


Човек, стига дивотии. С ръка на сърцето, смяташ ли, че се дължи на това?

Нищо не смятам. Казвам какво са ми казали. Дали е вярно само в отбора си знаят. Но имам право на леки съмнения!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 ное 2017 12:30

metodito написа:Още ли смятате, че си фантазирам, че нещата се правят не просто от некадърност, а има и нещо друго? И все още ли мислите, че т.нар. "легенди" само тролят?
Ами тия "легенди" не ги ли видяхме начело на други отбори, а и на Левски, к'во постигнаха ?
Ест, че плюят, защото не са на хранилката.
Разбирам да критикуват, ама да са постигнали нещо, като ръководители или треньори, пък то ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот balef » 20 ное 2017 13:31

Роси има само един правилен ход - Оставка ! За да може новия старши треньор да си направи зимна подготовка и да не се излагаме повече ! От както Роси е старши треньор на Левски ние играем анти футбол но мача с Бистрица беше капак на всичко просто няма нужда от думи !!!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14225
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 13:58

Добре де, нали Роси тръгнс ударно с убедителни победи над Пирин, Славия и кой беше още, какво стана изведнъж, че така обърна тактиката?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 20 ное 2017 14:13

damyanov1963 написа:Добре де, нали Роси тръгнс ударно с убедителни победи над Пирин, Славия и кой беше още, какво стана изведнъж, че така обърна тактиката?

Това беше ефекта на новия треньор. Всеки гледа да се докаже пред треньора.
Ако играеха с такова настроение и желание всеки мач, сега нямаше да сме на 10 точки зад Лудогорец.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 20 ное 2017 14:15

ПФК Левски стартира нова инициатива и ново партньорство. Имаме удоволствието да Ви поканим на пресконференция, на която ще дадем тяхното начало и ще бъдат разкрити повече детайли.
Очакваме Ви в сряда, 22.11.2017г., в залата на ДЮШ от 12:30 часа
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14225
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 14:25

koisa написа:
damyanov1963 написа:Добре де, нали Роси тръгнс ударно с убедителни победи над Пирин, Славия и кой беше още, какво стана изведнъж, че така обърна тактиката?

Това беше ефекта на новия треньор. Всеки гледа да се докаже пред треньора.
Ако играеха с такова настроение и желание всеки мач, сега нямаше да сме на 10 точки зад Лудогорец.

][quote=
Май се получава, като с Вячеслав Грозни преди години. Летящ старт в първенството и ЕКТ - победи над ЦСКА и Локомотив Витебск с 2:0 и 8:1, след което на играчите им писна от тежките тренировки, последва тотален срив и изгонване на Грозни.
Последна промяна от damyanov1963 на 20 ное 2017 14:30, променено общо 1 път.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 14:47

THE G.A.M.E написа:
metodito написа:Още ли смятате, че си фантазирам, че нещата се правят не просто от некадърност, а има и нещо друго? И все още ли мислите, че т.нар. "легенди" само тролят?
Ами тия "легенди" не ги ли видяхме начело на други отбори, а и на Левски, к'во постигнаха ?
Ест, че плюят, защото не са на хранилката.
Разбирам да критикуват, ама да са постигнали нещо, като ръководители или треньори, пък то ...


Интересно е, че един Наско например не троли вече...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 131 госта