Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 23 апр 2024 18:05

vvessel написа:......
Предполагам ще се гради нов отбор с нова концепция от нов треньор, но няма да е Ники Митов, както някои се опасяваха. Той се връща в Септември.

Работата още не е опечена, дотогава не мога да съм спокоен. :|

.... ръководството на Септември преговаря с познато име – Николай Митов, който в понеделник напусна Монтана. Ако се стигне до споразумение между двете страни, то това ще бъде четвърти престой за Митов начело на столичани....
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3160
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот wilge » 23 апр 2024 18:12

Още когато дойде, Делио Роси го каза: "Всички искаме да сме шампиони в спринта, но първо трябва да проходим". Само малоумниците не разбраха, че това което играе Левски е всичко друго, но не и футбол. Мъри, не съм му фен, започна да гради силен отбор в защита и Цанко Цветанов си вършеше работата отлично, затова Левски беше трудно пробиваем. Тъкмо започна да шлифова играта в средата на терена и нещо се случи и той напусна. Сега не знам кой работи със защитниците, но е специалист колкото Митрев. Затова вратарите и бранителите не знаят къде се намират. По-слабите отбори се респектират от името на Левски, иначе допуснатите голове щяха да са много повече. Даже Кордоба и Цунами свалиха нивото си. Останалите не ги броя. От днес се спрягат имената на Йоканович и Акрапович (няма дим без огън) за треньорския пост. Но ако и двамата не започнат да градят от защитата, по-добре да не идват. Не ми се коментира качеството на настоящите играчи, това е друга тема. Надявам се тези които ще бъдат новопривлечени да се одобряват от старшията и доколкото знам въпросните треньори не търпят някой да им се меша. Все пак лъжливото овчарче обеща селекция за 1 (един) милион. Блажени са верующите!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21405
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 23 апр 2024 18:17

Според мен чичо Кольо направо срина психически този колектив. Не знам как може да бъде вдигнат на крака. А и за следващия сезон няколко човека са аут. Почваме да "градим" ПАК. При положение, че на едни 11 човека им трябва поне сезон, за да станат колектив, то не чакайте нищо особено от "Левски" поне до сезон 26/27 и то при положение, че не се бута новият колектив. А имахме готов колектив. Дали беше разбит нарочно? Всеки знае за себе си. Но без колектив и 11 месита да имаш, нищо няма да направиш.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9326
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 23 апр 2024 18:30

Отбор в близките 2-3 години няма да се направи.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2719
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 23 апр 2024 19:35

metodito написа:Според мен чичо Кольо направо срина психически този колектив. Не знам как може да бъде вдигнат на крака. А и за следващия сезон няколко човека са аут. Почваме да "градим" ПАК. При положение, че на едни 11 човека им трябва поне сезон, за да станат колектив, то не чакайте нищо особено от "Левски" поне до сезон 26/27 и то при положение, че не се бута новият колектив. А имахме готов колектив. Дали беше разбит нарочно? Всеки знае за себе си. Но без колектив и 11 месита да имаш, нищо няма да направиш.

Прави впечатление, че веднага щом като Левски почне да гради качествен отбор и заплаши нечии резедави (не)футболни интереси, веднага изпада в криза, сменят треньора, почват проблеми с лиценза, НАП и прочие.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 23 апр 2024 19:38

Полузащитникът на Левски – Илиян Стефанов, публикува видео в социалните мрежи, на което показа как върви възстановяването му.

Нани пусна кадри от рехабилитацията си след операцията, както и че вече е захвърлил патериците, с които се придвижваше известно време.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 23 апр 2024 21:28

Der Schmarotzer написа:
metodito написа:Според мен чичо Кольо направо срина психически този колектив. Не знам как може да бъде вдигнат на крака. А и за следващия сезон няколко човека са аут. Почваме да "градим" ПАК. При положение, че на едни 11 човека им трябва поне сезон, за да станат колектив, то не чакайте нищо особено от "Левски" поне до сезон 26/27 и то при положение, че не се бута новият колектив. А имахме готов колектив. Дали беше разбит нарочно? Всеки знае за себе си. Но без колектив и 11 месита да имаш, нищо няма да направиш.

Прави впечатление, че веднага щом като Левски почне да гради качествен отбор и заплаши нечии резедави (не)футболни интереси, веднага изпада в криза, сменят треньора, почват проблеми с лиценза, НАП и прочие.

Зашо ли ;) а г.з. се шмингя в дансинг старс - заеби и кризисен пр, и чудо
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Serafim
Мнения: 5234
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 23 апр 2024 22:38

Der Schmarotzer написа:Прави впечатление, че веднага щом като Левски почне да гради качествен отбор и заплаши нечии резедави (не)футболни интереси, веднага изпада в криза, сменят треньора, почват проблеми с лиценза, НАП и прочие.


Това пак е от серията "сами срещу всички, бааа..."
Левски няма постоянство. Дори и при предния престой на Стоилов нямаше постоянство. Без постоянство - резултати (почти) нула. Може да влезеш в добра серия, да спечелиш мачове, да вземеш турнир (купа), но на базата на силно раздаване, индивидуални качества, възползване от грешки на противника и тн. Обаче без постоянство резултати няма как да постигнеш. Това го имаше и тогава (при Мъри), има и го сега. Нито Уелтън, нито Роналдо, нито Краев, нито Петри бяха някакви постоянни играчи, а това бе почти половината отбор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21405
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 23 апр 2024 22:44

Der Schmarotzer написа:
metodito написа:Според мен чичо Кольо направо срина психически този колектив. Не знам как може да бъде вдигнат на крака. А и за следващия сезон няколко човека са аут. Почваме да "градим" ПАК. При положение, че на едни 11 човека им трябва поне сезон, за да станат колектив, то не чакайте нищо особено от "Левски" поне до сезон 26/27 и то при положение, че не се бута новият колектив. А имахме готов колектив. Дали беше разбит нарочно? Всеки знае за себе си. Но без колектив и 11 месита да имаш, нищо няма да направиш.

Прави впечатление, че веднага щом като Левски почне да гради качествен отбор и заплаши нечии резедави (не)футболни интереси, веднага изпада в криза, сменят треньора, почват проблеми с лиценза, НАП и прочие.

Аз не правя внушение, че това е нарочно, но е много съмнително. Това го няма при отбора на Ганчев, но там пък е подозрително какви треньори се назначават. Но там може би работата е там, че Жуже е инстанция номер едно и нефутболен човек решава всичко. При тях например Любо и Тройчо са тема забранена. Сакън да не стане фал. При нас изборът на чичо Ники също е много подозрителен. Аз не харесвам Стоев като треньор, но... 1-во, той изпълнява изискванията за треньор на "Левски" - шампион с успехи в Европа. И не иска много. 2-ро. Когато първия път беше на "Герена" имаше синергия между него и публиката.

Потребителски аватар
Der Schmarotzer
Мнения: 2719
Регистриран на: 16 юни 2012 11:07
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Der Schmarotzer » 24 апр 2024 07:13

Serafim написа:
Der Schmarotzer написа:Прави впечатление, че веднага щом като Левски почне да гради качествен отбор и заплаши нечии резедави (не)футболни интереси, веднага изпада в криза, сменят треньора, почват проблеми с лиценза, НАП и прочие.


Това пак е от серията "сами срещу всички, бааа..."
Левски няма постоянство. Дори и при предния престой на Стоилов нямаше постоянство. Без постоянство - резултати (почти) нула. Може да влезеш в добра серия, да спечелиш мачове, да вземеш турнир (купа), но на базата на силно раздаване, индивидуални качества, възползване от грешки на противника и тн. Обаче без постоянство резултати няма как да постигнеш. Това го имаше и тогава (при Мъри), има и го сега. Нито Уелтън, нито Роналдо, нито Краев, нито Петри бяха някакви постоянни играчи, а това бе почти половината отбор.

Това е от серията мислете с главите си, по възможност горните.
Ние сме Левски, Левски (София)!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта