Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 27 юни 2017 17:38

metodito написа:... И сега, като се сетя си се хиля как блъсна оня съдия, кой беше? Тича, тича към него. Изведнъж явно се усети, че не може така и аха да го удари, аха да се спре и пльоооос. хахахахаха...

Колко прозаично си се изразил. Това си беше добре изпълнен хокеен прийом. Макар и не бодичек, както поради слаби познания го окачествиха привържениците на "Черно море".
Изяж една паста!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 28 юни 2017 00:03

JackPackage написа:Оранжевите и те поискали оставката на БФС - да видим докога ще оцелее този невероятен Боби Михайлов, след като и ние и онези сме на нож с тях... :roll:


Кога па сте били на нож с тях, написахте 2-3 декларации и всичко утихна, щом си взехте баража с Верея ..... мина ви мерака да събаряте перуките.

От вас, освен декларации, друго можем ли да очакваме ??!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 28 юни 2017 00:33

1982 написа:От вас, освен декларации, друго можем ли да очакваме ??!

[offtopic]Що? Вие да не правите нещо по-различно? А, да, веднъж щяхте да протестирате срещу Титан, но сбъркахте пътя и изпочупихте БФС-то. Зачита се :lol:[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 28 юни 2017 00:42

[offtopic]За "ние", ако визираш това нещо ЦСКА-София, мен не ме питай, аз нямам общо ....... и те ще направят на БФС нещо, колкото и вие, ще напишат 2-3 декларации и ще се кротнат.[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 28 юни 2017 00:47

1982 написа:[offtopic]За "ние", ако визираш това нещо ЦСКА-София, мен не ме питай, аз нямам общо ....... и те ще направят на БФС нещо, колкото и вие, ще напишат 2-3 декларации и ще се кротнат.[/offtopic]

[offtopic]Визирам феновете на ЦСКА, не на ЦСКА-София. И те питам теб, като фен на ЦСКА: вие какво точно направихте срещу БФС?[/offtopic]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 28 юни 2017 00:56

[offtopic]Аз лично съм участвал в един протест след побоя в Кюстендил над наши играчи по времето на Георги Илиев .... 1999-а или 2000-та беше .... може и 1998-а, вече не съм сигурен, одъртявам явно. :lol: :lol: :lol:[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 28 юни 2017 01:09

1982 написа:[offtopic]Аз лично съм участвал в един протест след побоя в Кюстендил над наши играчи по времето на Георги Илиев .... 1999-а или 2000-та беше .... може и 1998-а, вече не съм сигурен, одъртявам явно. :lol: :lol: :lol:[/offtopic]

[offtopic]OK, вярвам. Да обобщим: за 20 години вие, феновете на ЦСКА, имате един протест. Направо сте дали жега на БФС и имате пълно право да упреквате левскарите, че само пишат декларации :lol: 8-)[/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 28 юни 2017 08:09

Groucho написа:
1982 написа:[offtopic]Аз лично съм участвал в един протест след побоя в Кюстендил над наши играчи по времето на Георги Илиев .... 1999-а или 2000-та беше .... може и 1998-а, вече не съм сигурен, одъртявам явно. :lol: :lol: :lol:[/offtopic]

[offtopic]OK, вярвам. Да обобщим: за 20 години вие, феновете на ЦСКА, имате един протест. Направо сте дали жега на БФС и имате пълно право да упреквате левскарите, че само пишат декларации :lol: 8-)[/offtopic]

[offtopic]БФС-то може да се бутне/промени само по два начина - отвън (санкции от УЕФА) или с лоби. Вече доста години Киро контролира БФС финансово. С протести няма да стане, защото повечето са доказани гьонсурати![/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 28 юни 2017 08:15

НАЗДРАВЕ!
[offtopic]Изображение[/offtopic]
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: /анкета / Всекидневната около Левски

Мнениеот Живко6461 » 28 юни 2017 08:50

modor написа:НАЗДРАВЕ!
[offtopic]Изображение[/offtopic]

[offtopic]Modor, специални поздравления! Ти полагаш неимоверни усилия за да покажеш и докажеш, че българският футбол е жив, прогресира и е в ръцете и сърцата на възможно най-компетентните и загрижени ръководители! Гаранция за просперитет! Съвсем скоро ще бъдем там, където ни е мястото. Националният отбор - в челото на европейски и световни първенства, а клубовете - редовни участници поне в пролетните кръгове на ШЛ и ЛЕ. Съперниците ще треперят преди предстояща среща с нашите лъвове. А мачовете ще бъдат истински спортни празници на препълнените модерни и красиви стадиони!
Поклон пред вас, ръководители! Дори подложени на всякакви природни въздействия - горещина и студ, слънце, дъжд, сняг, вятър, без стени и покрив, без надеждно електрозахранване и осветление, вие отдавате всички сили и възможности, ваши и на близките ви, за светлото бъдеще на българския футбол, за светлото бъдеще на България!
Светлото бъдеще е съвсем близо - ей там на хоризонта, дори прониква през покрива, носено от слънчевите лъчи!
Хвала! Слава![/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 116 госта