Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Serafim » 21 ное 2017 14:28

Причината, поради която Роси трябва да остане до края на сезона е, както той го каза, че Левски е години назад. Цяло десетилетие единственото професионално нещо в отбора бе статута му. Отбора се превърна в пристан за играчи, като тези от трансферите на Гонзо. Играли тук там за 1000-1500 долара и идват тук, сякаш са някакви звезди. Роси има опита и уменията да изгради добри структури в Левски. Не знам дали той ще е човека, който в близките години ще донесе трофеи и участия в групата фаза на ЕКТ, но спокойно може да положи основите.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 21 ное 2017 17:02

Тъй като това реално е партньорство между Левски и Ракутен, утре ще има пресконференция от 12,30 часа https://levski.bg/news/details/176414, на която официално ще се обявят всички детайли по договора, който е подписан между двете страни. Стикерите са само част от всичките услуги, които ще се предоставят на клуба. Иначе конкурсът е активен от вчера в платформата freelancer.com, като утре след пресконференцията ще започне и рекламна кампания за популяризирането му


https://forum.levski.com/viewtopic.php?f=1&t=15394
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 21 ное 2017 17:48

Силният човек в Левски Асен Букарев в ексклузивно интервю за БЛИЦ и БЛИЦ TV: Делио Роси е изправен пред сериозно изпитание, от него зависи дали ще му отговори положително
https://www.blitz.bg/sport/intervyu/sil ... 84389.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот eelche » 21 ное 2017 18:33

metodito написа:
eelche написа:..


Странно, защото, когато се сипеше помия по Майстора, беше логично, тъй като той застраши хегемонията на Лудогорец. Едно неучастие в ШЛ ще им коства 20-ина милиона. Наистина ли има някой болен, който мисли, че ще се позволи на някой друг да стане първи? И в тази връзка... може би е добре така - да сме по-ниски от тревата и да тънем в посредственост, защото ще ни се случи случка. Пример: Литекс, ЦСКА (RIP).

Ами, аз нали съм форумния Мунчо, си ме гложди спекулацийката, че не говорим за "последователна некадърност", а за нещо друго.

Според мен, Срас е бил наясно или даже е дал директива на Пелето Майстора да се маха. Първо, това е гаден червен комунист. Но пряката връзка, която правя е как "не искал да се връща към нещо старо". По повод на Мъри го каза. Майстора беше наследство на Гонзо. Знам, че звучи супер малоумно как всичко случващо се откак Срас дойде е всъщност нарочно, а не поради некадърността на шофьорчето от УБО и един от съсипителите на България, но...

Ако мога да направя паралел с България и съдбата ѝ след 90... Управляват ни същите преди 90-та. Какво да е? Тук, в този случай, говорим и за посредственост и некадърност, и за постоянен грабеж, но не мисля, че е някакъв пъклен замисъл. Просто всичко краде като за последно. Може би... може би и в "Левски" е така. Не е вярна конспирацийката ми, а просто е съвкупност от фактори - "Левски" се управлява от еничари (Срас, Иво, Батков), некадърници и крадци. Де да знам...


Ако ти и всички останали сте слушали и чели какво каза дон Роси,когато беше на гости в спортно шоу "Гонг" по Дарик може би ще си обесним защо Левски играе по този начин.Италианеца сам си го каза:

"Аз съм дошъл да уча играчите на футбол,тактика и това не е лесен процес - това е дългосрочна стратегия.Ако се искаше от треньора победи с директен футбол не съм аз човека."


Точно поради тази причина аз продължавам да вярвам,че е нужно адски много време за да заприличаме на отбор от ранга на Лудогорец,Лацио,Фиорентина.Знаейки тези факти,Роси реши да ограничи доколкото е възможно щетите и заложи на контра-атакуващ футбол с подчертан вкус към защитната игра - възможно най-мъдрото решение към този етап.Преди 2 месеца прогнозирах,че тази идея рано или късно ще бъде разкрита и ще претърпим спад в представянето някъде в края на октомври.Тезата ми бе подкрепена и от факта,че резервната скамейка е къса като паметта на повечето от журналистите - ибрикчии и подгласящите им фенове от нашият отбор,искащи смяната на Роси.

Не искам да казвам голяма дума, но ако италианеца си направи подготовката през зимата и му привлекат исканите играчи,напролет ще е много,много, много интересно не само в първенството,но и в турнира за Купата (това е реалната цел и дано да продължим!). Ако поне малко разбирам от футбол, с ръка на сърцето ще заявя,че освен Лудогорец едва ли ще има друг отбор,който да може да се надиграва с нас и то само ако бразилците им имат ден.За последните 15 години съм забелязъл,че италианските треньори имат по-добър пролетен сезон отколкото есенен и клубовете им бележат футболен подем именно през пролетта.

Последно завършвам с една дуплика от вчерашният ден - Левски бил ялов срещу старият познайник Ботев, имал късмет срещу ФК Ловеч-Етрополе и бил надигран срещу Лудогорец. Срещу Ботев на вратата беше Любенов,който допусна да му я вкарат през ушите,а ако от глупост не бяхме пропиляли няколко 100% чисти положения можехме да водим с 0-3 още на полувремето. Срещу ФК Ловеч-Етрополе стана красив и оспорван мач,тук нито треньора,нито играчите имат вина дори пост-фактум. За Разград показахме двулик характер и донякъде разочаровахме.Донякъде защото макар да ни победиха с 2-0,Буш изпусна две доста чисти положения,които можеха да пратят мача в друга светлина.След 60-тата минута си беше "митовщина" и дори спрях да го гледам.Мача срещу Бистрица си беше най-слабият под ръководството на Роси,това е истината и дори враговете на Левски ще го признаят! Факт е,че нито футболистите играха добре, нито треньора беше заложил на успешна схема срещу опашкаря и точно заради този факт отговорността е поделена.След мач доста често казват, трябва да го забравим и да продължим напред.Този мач обаче не бива да се забравя, той трябва да служи като обица на ухото за всички в клуба, за да не се повтарят грешките от миналото.

Само Левски!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

settopbox
Мнения: 35
Регистриран на: 07 окт 2017 10:05

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот settopbox » 21 ное 2017 19:26

eelche написа:
metodito написа:
eelche написа:..


Странно, защото, когато се сипеше помия по Майстора, беше логично, тъй като той застраши хегемонията на Лудогорец. Едно неучастие в ШЛ ще им коства 20-ина милиона. Наистина ли има някой болен, който мисли, че ще се позволи на някой друг да стане първи? И в тази връзка... може би е добре така - да сме по-ниски от тревата и да тънем в посредственост, защото ще ни се случи случка. Пример: Литекс, ЦСКА (RIP).


Не искам да казвам голяма дума, но ако италианеца си направи подготовката през зимата и му привлекат исканите играчи,напролет ще е много,много, много интересно не само в първенството,но и в турнира за Купата (това е реалната цел и дано да продължим!). Ако поне малко разбирам от футбол, с ръка на сърцето ще заявя,че освен Лудогорец едва ли ще има друг отбор,който да може да се надиграва с нас и то само ако бразилците им имат ден.За последните 15 години съм забелязъл,че италианските треньори имат по-добър пролетен сезон отколкото есенен и клубовете им бележат футболен подем именно през пролетта.

Последно завършвам с една дуплика от вчерашният ден - Левски бил ялов срещу старият познайник Ботев, имал късмет срещу ФК Ловеч-Етрополе и бил надигран срещу Лудогорец. Срещу Ботев на вратата беше Любенов,който допусна да му я вкарат през ушите,а ако от глупост не бяхме пропиляли няколко 100% чисти положения можехме да водим с 0-3 още на полувремето. Срещу ФК Ловеч-Етрополе стана красив и оспорван мач,тук нито треньора,нито играчите имат вина дори пост-фактум. За Разград показахме двулик характер и донякъде разочаровахме.Донякъде защото макар да ни победиха с 2-0,Буш изпусна две доста чисти положения,които можеха да пратят мача в друга светлина.След 60-тата минута си беше "митовщина" и дори спрях да го гледам.Мача срещу Бистрица си беше най-слабият под ръководството на Роси,това е истината и дори враговете на Левски ще го признаят! Факт е,че нито футболистите играха добре, нито треньора беше заложил на успешна схема срещу опашкаря и точно заради този факт отговорността е поделена.След мач доста често казват, трябва да го забравим и да продължим напред.Този мач обаче не бива да се забравя, той трябва да служи като обица на ухото за всички в клуба, за да не се повтарят грешките от миналото.

Само Левски!


Сега свали сините очила.Ако....Ако...Ако .... Пропускаш , обаче обратните акота! Ако Гълъбово не бяха тръгнали да решават мача в 110 минута а се бяха затворили? Ако бяха свирили дузпа в последната минута на мача с Локо(ПД). Ако Лудогорец не беше спрял да играе след 50-та минута. Ако мача за купата бе в Монтана? Ако Г.Илиев беше вкарал дузпата с ЧМ? Ако на мача с Пирин бе пуснал Мапуко пак в 87-та минута?

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 ное 2017 19:28

Kris_men2000 написа:100-те неприкосновени дни за Делио Роси в Левски изминаха. В първия мач след тях италианецът показа доколко е подходящ за треньор на сините. Този докога ще упражнява дефанзивните си схеми в отбор, чието призвание е да атакува и да играе атрактивно? Ако не в дербитата, то поне срещу Гълъбово и Бистрица. Да не можеш да създадеш чисто положение срещу Витоша, който в 15 мача бе инкасирал 37 попадения, си е сериозен показател за неможене. И е изцяло по вина на Роси. Под негово ръководство Левски няма никаква идея как да действа в офанзивен план. Разчита единствено на статични ситуации и контри, с които да излъже съперника. Докога с тази отчайваща безпомощност? С такава игра ли ще връща феновете на стадиона?

Нищо и половина в мачовете за купата срещу втородивизионните Ботев Гълъбово и Монтана? Голяма нула срещу Витоша Бистрица! Нападателите му не са вкарвали гол от времето, когато живакът в термометрите показваше 30 градуса (б.а. - 26 август), мачовете вече са над 10. За парите, които взима, и визитката, която има, стореното от Роси е много, много малко. И май само визитката му го крепи на "Герена". Защото на всеки друг треньор, при този футбол, отдавна да му е поискана оставката.

Поглеждаме само към три мача и всичко става ясно - 0:0 в редовното време срещу средняка във Втора лига Ботев Гълъбово, победа с 1:0 след автогол срещу друг средняк във Втора лига - Монтана, и 0:0 с твърдо последния в елита Витоша Бистрица. Колко гола вкараха играчите на Левски в тези три мача? 0! На толкова може да се оцени работата на Роси с отбора в офанзивен план.

Когато фактите говорят и БОВЕТЕ мълчат

Няма "призван да атакува отбор". Отбора играе със защитна или атакуваща тактика според противника и най-вече според наличните футболисти и съчетанието от личните им качества във физически план и тактическата им грамотност.

Аз лично нямам нищо против защита, която трудно пуска гол. Но съм напълно съгласен, че е редно да се помисли и над вкарването на голове. Да се потърсят ако трябва играчи, с които може според противника да се играе и по атакуващо, няма смисъл срещу отбори като Витоша да се чака момента за 1 гол. Да се потърсят и играчи, способни срещу равностоен или по-силен противник да тормозят опонента, да организират контри, да създават с тях положения и да вкарват дори когато играем защитно.

Колкото до стоте дни на Роси.. и на мен ми се вижда, че прекалява с налагането на едно и също, но предпочитам да изчакам да видя какво ще поиска през зимната пауза.. и ако го получи - какво ще ни донесе то след нея. Тогава няма да има оправдания, а резултати. Добри или лоши.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 21 ное 2017 19:31

Serafim написа:Причината, поради която Роси трябва да остане до края на сезона е, както той го каза, че Левски е години назад. Цяло десетилетие единственото професионално нещо в отбора бе статута му. Отбора се превърна в пристан за играчи, като тези от трансферите на Гонзо. Играли тук там за 1000-1500 долара и идват тук, сякаш са някакви звезди. Роси има опита и уменията да изгради добри структури в Левски. Не знам дали той ще е човека, който в близките години ще донесе трофеи и участия в групата фаза на ЕКТ, но спокойно може да положи основите.

За мен лично изпитанието на Роси трябва да е зимната пауза: да си подбере играчите, да си води подготовката.. да няма оправдания после. Не е много редно изцяло да ни е виновен човек, който прави или се опитва да прави нещо в движение и без подготовка. И въобще предпочитам Роси до лятото пред още един нов треньор, който на свой ред разбираш ли да чака да си избере той играчи и да прави своя подготовка и понеже никой не го чака и него да сменяме и те така.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 21 ное 2017 21:28

Уважаеми привърженици, от утре в продажба в магазина на ПФК ЛЕВСКИ ще бъдат пуснати календарите за новата 2018-а. Тази година ще можете да избирате между три вида от артикула, както следва:
1. Многолистен – 5лв.
2. Работен – 7лв.
3. Еднолистен – 2лв.
Очаквайте календарите и в онлайн продажба, която също ще стартира утре!
Само ЛЕВСКИ!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот 1982 » 21 ное 2017 21:36

Betchualeng Arnaikem написа:Да се потърсят и играчи, способни срещу равностоен или по-силен противник да тормозят опонента, да организират контри, да създават с тях положения и да вкарват дори когато играем защитно.


Ама вие на всеки 6 месеца точно това правите, влачите купища нови играчи, явно и тази зима продължавате с това малоумие ...... искаш ли да ти кажа какво ще стане ??! То ще е същото, като досега - ще смените отново половината отбор поне, резултатите пак ще са трагедия, треньорът няма да доизкара сезона, ще дойде нов, той също ще иска нови играчи и на лято циркът се завърта наново ..... за 8 765-и пореден път.

Защо поне веднъж не пробвате 2 години да изкарате с едни и същи играчи ....... белким може да ви се получи най-сетне нещо. Че така се видя, че една и съща грешка я превъртате на всеки 6 месеца .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21361
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 ное 2017 12:05

Хм, Буки изненадва приятно и запушва устите на медиите: https://topsport.bg/levski/asen-bukarae ... tosha.html
И не се крие зад недомлъвки, наричайки мини-кризата "мини-криза".


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта