Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4251
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 23 апр 2024 09:31

WPWW написа:
LoveAndPeace написа:
WPWW написа:Почти всяко положение пред вратата е след неуспешно изнасяне на топката с къси пасове. Няколко дербита поред са проиграни с вратарски гол-подарък, това е без аналог. B групата има опитен вратар, който е забравен заради мача с малтийците, в който целият отбор не игра. По-изчистен и опростен футбол изглежда по-добро решение, има играчи със скорост за дълги подавания.

Имаш предвид , Кольо да зачеркне каквото се е опитвал да ги научи една година и да станеме Тирето по времето на сръбската пиянка - вратаря на единия ЦЗ той бооооц към нападателя и той гледа да я задържи докато притичат 2ма-3ма наши и на юруш :lol: :lol:

Футболът е игра на голове, а не на постепенно изнесени топки. Дори мачовете с Паок са доказателство, че срещу високопресиращ отбор, на първо място е принципа на чистотата и може да има успех с дълги подавания.

Не защитавам начина на изнасяне. Просто казвам , че с този треньор - това получаваме. Така вижда играта , така ги и учи да я играят. Лично за мен най-голяма вина за гола на Тирето има именно Костов , защото и в главата на Кордоба и в тази на Андонов кънти едно и също - Задръжте владеенето на топката. Не чистете напосоки.
И в мача в Тирето след първите грешки и в този във Варна играхме нещо средно и нормално получихме и средният.
Лично за мен главният проблем е припряните пасове , които се вдигат от земята. Нашите не са Ман Сити и момента в който топката им идва по въздух и бърза и овладяването е леле майко.
Дълги подавания към кого ? Куршумът пак срещу Тирето след техен корнер взе два пъти топката като пред него нямаше никой , припок тичаше зад него и пак припок идваше от към центъра да го затвори и той какво направи ? Спря атаката и потърси пас назад. Това ако го е гледал Уелтънов от някъде сигурно е търсил истински куршум , че да се гръмне.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21399
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 23 апр 2024 09:57

За тактиката на Кольо, коментара за жабата казва всичко. Да го оправдаваш, че това е някаква гениална тактика, и провалът му се дължи ЕДИНСТВЕНО на футболистите, демонстрира слабост на оправдаващите го. Едно е да искаш да налагаш една тактика, друго е да измислиш така че да е успешна, трето е да можеш яя комуникраш с играчите, четвърто е да сработи. Кольо се проваля още на второто. Той гледа Сити и си вика: "Ебаси, и аз мога така". Не можеш, Кольо.
Има един принцип, който идва май беше от софтуерната разработка, но той важи за всичко. K.I.S.S. се нарича. Keep It Simple, Stupid. Кольо не го е чувал.
Ако някой направи анализ на играта и тактика на Мъри срещу ПАОК, ще разбере колко по-сложжна е от тази. Но за разлика от на Кольо - успешна.

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 23 апр 2024 10:18

WPWW написа:Почти всяко положение пред вратата е след неуспешно изнасяне на топката с къси пасове. Няколко дербита поред са проиграни с вратарски гол-подарък, това е без аналог. B групата има опитен вратар, който е забравен заради мача с малтийците, в който целият отбор не игра. По-изчистен и опростен футбол изглежда по-добро решение, има играчи със скорост за дълги подавания.

Що да е без аналог - виж собственика, виж зависимостите и всичко става точно:

До идването на г.з., мачовете ни с ЦСКА-София (София) за първенство са 3-6-5, след идването Му - 1-5-5, като единствената победа е по времето на Мъри. Мисля, че коментарът е излишен
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32648
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 23 апр 2024 10:54

tmanolov написа:
WPWW написа:Почти всяко положение пред вратата е след неуспешно изнасяне на топката с къси пасове. Няколко дербита поред са проиграни с вратарски гол-подарък, това е без аналог. B групата има опитен вратар, който е забравен заради мача с малтийците, в който целият отбор не игра. По-изчистен и опростен футбол изглежда по-добро решение, има играчи със скорост за дълги подавания.

Що да е без аналог - виж собственика, виж зависимостите и всичко става точно:

До идването на г.з., мачовете ни с ЦСКА-София (София) за първенство са 3-6-5, след идването Му - 1-5-5, като единствената победа е по времето на Мъри. Мисля, че коментарът е излишен


То добре, че им отмениха гола при тази победа , защото можеше и нея да я няма. После имаха и греда.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3406
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 23 апр 2024 11:13

WPWW написа:Почти всяко положение пред вратата е след неуспешно изнасяне на топката с къси пасове. Няколко дербита поред са проиграни с вратарски гол-подарък, това е без аналог. B групата има опитен вратар, който е забравен заради мача с малтийците, в който целият отбор не игра. По-изчистен и опростен футбол изглежда по-добро решение, има играчи със скорост за дълги подавания.

Аз съм един от привържениците на този тип игра - с къси подавания и задържане на топката. Но се убеждавам, че това не работи с тези играчи срещу силни отбори. Срещу по-слаби отбори, които се опитват да играят футбол - да, но срещу силните с тези калпави играчи няма шанс. Та явно наистина 3-5-2 в мачовете с отборите от топ 3 е желателна схема. Лошото е, че без Уелтън не сме много бързи и остри и за другата схема. Маринчо е силен когато държим топката, Куршумът е енигма, Лима май е играч, но и той е мистерия към момента, Рики си е чики рики... Не се знае ще може ли да уцели топката днес. Или ще вкара гол бижу или ще изпусне от 2 метра в единствената ни атака. Изобщо не съм оптимист предвид идващите мачове. За мен селекцията ни е посредствена и мястото на което сме отговаря на възможностите на футболистите.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

realno
Мнения: 6477
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 23 апр 2024 11:29

TristaNNN написа:
realno написа:В началото плейофите не бяха ли с разменено гостуване?

На практика за последно бяха през сезон 2018/2019.
През сезон 2019/2020 бяха заложени в наредбата, но реваншите бяха отрязани в хода на сезона, заради пандемията.
През сезон 2020/2021 ги орязаха и от наредбата, заради ЕП 2020, с цел да сме като в Юропата и техните календари, и да приключим по-скоро първенството, че нали даваме по 50-100 национални състезатели на участниците на ЕП.
От сезон 2021/2022 нататък кумовете и сватовете на брака между Литекс и Чавдар се сетиха, че трябва отново да пренаписват наредбите, демек да се потят, и отсякоха - Така е по-добре, щот' отборите имали повече време за лятна почивка (демек негрите на Микре ще се приберат по-рано по палмите), ще се пестят разходи покрай организацията на мачовете и пътуванията (е*ем ти и професионалните отбори в Топ 6, щом от това ще пестят) и още някакви глупости за протокола.

Като намеря повече време ще се поразровя из интернет, за да видя какво са променили румънците, че наскоро забелязах нещо много любопитно: Отборите им в първата шестица не играят плейофите с точките, които са спечелили през редовния сезон, а явно започват шестицата с Точки през сезона МИНУС "Х", като искам да разбера какъв е тоя "Х" (коефициент или фиксирани брой точки, или сложна формула някаква и т.н. Ба ли го...). Така са направили първата шестица много интересна и на практика нищо не е решено, щото ако водачът, да речем, е влязъл в Топ 6 с голяма преднина, то след преизчисляването на точките не му е гарантирано абсолютно нищо, дори място в ЕКТ. Така мачовете са смислени и има заряд до последно.


Благодаря!
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

tmanolov
Мнения: 4062
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 23 апр 2024 11:54

groti написа:
WPWW написа:Почти всяко положение пред вратата е след неуспешно изнасяне на топката с къси пасове. Няколко дербита поред са проиграни с вратарски гол-подарък, това е без аналог. B групата има опитен вратар, който е забравен заради мача с малтийците, в който целият отбор не игра. По-изчистен и опростен футбол изглежда по-добро решение, има играчи със скорост за дълги подавания.

Аз съм един от привържениците на този тип игра - с къси подавания и задържане на топката. Но се убеждавам, че това не работи с тези играчи срещу силни отбори. Срещу по-слаби отбори, които се опитват да играят футбол - да, но срещу силните с тези калпави играчи няма шанс. Та явно наистина 3-5-2 в мачовете с отборите от топ 3 е желателна схема. Лошото е, че без Уелтън не сме много бързи и остри и за другата схема. Маринчо е силен когато държим топката, Куршумът е енигма, Лима май е играч, но и той е мистерия към момента, Рики си е чики рики... Не се знае ще може ли да уцели топката днес. Или ще вкара гол бижу или ще изпусне от 2 метра в единствената ни атака. Изобщо не съм оптимист предвид идващите мачове. За мен селекцията ни е посредствена и мястото на което сме отговаря на възможностите на футболистите.

споко, четвърти сме, Локото имат да връщат вересии на БХ за държаваната пара за ещадиото. Баражът за нас е чест, там най-вероятно ще сме с БотевЪ, които също имат да връщат вересии за държавната пара за ещадиото, или 1948, които също дължат много на БХ, така че всичко е точно - ЕКТ не са повод за притеснение, както каза наш Наско. И аз му вярвам - кога е лъгал :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9325
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 23 апр 2024 12:03

Не знам колко са сигурни евротурнирите,но на мача с Олимпик Сираков се беше насрал по едно време.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Киро Пора
Мнения: 327
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 23 апр 2024 12:11

До четвъртото място ще додрапаме, ще бием най-накрая Крумовград, ще бием и Черно Море на Герена, а в последния кръг Разград ще ни върнат за срамотията миналата година.
Въпросът е дали 4-тото място ще дава право на бараж. За съжаление изоставаме много от 3-тото място (8 точки), които няма как да стопим в 5 мача, плюс че и Черно море и тирето са с по-добри показатели в директните мачове, та значи имаме да наваксаме 9 точки, не 8...

WPWW
Мнения: 890
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот WPWW » 23 апр 2024 12:47

tmanolov написа:Що да е без аналог - виж собственика, виж зависимостите и всичко става точно:


Без аналог са вратарските голове, а те са вследствие на странната политика за титулярното място, която започна след мача със Спартанс. Идентични отигравания имаше и в ект. В статистиката е некоректно да се включват мачовете преди договора с палмите, когато играеха предимно футболисти на ниво Б група и не получаваха заплати.

Новите попълнения имат качества и ако включат на скорост според физическото състояние, могат да направят разликата и в плейофите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта