Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот OGI1914RZ » 19 яну 2018 16:31

Имам едно притеснение.То не е свързано с работата и компетентността на Росси. Свързано е с професионализма и отдадеността на наличните играчи. Притеснява ме, че недоволството на играчите от натоварванията в тренировъчния процес, могат да се отразят на представянето им в контролите и мачовете. Точната дума е бойкот. Нямам съмнения, че е наложително да надграждаме физически. Това е задължително! Но колко от играчите желаят да се "раздават" до край за Левски, не съм сигурен. За жалост в момента не е нито престижно,нито доходоносно да си играч на Левски. Не помня кога последно видях искра в очите на играч на Левски. Кога последно усетих в играчите непримиримост,спортна злоба,хъс.... Дано по бързо станат екип, да станат отбор.... Дано! Иначе никой не може да ни помогне. Нито треньор, нито Спас! Един отбор е силен, когато играчите милеят за отбора и се забавляват докато играят заедно. Не бързайте да обвинявате треньора. Ако тези играчи са бездушници и Гуардиола не може да ги оправи. Който и да е следващия,резултата ще е пак такъв. Оценка за труда на Росси ще бъде развитието в бъдеще на Найденов,Белмонт,Кабрал,Ст.Костов... които със сигурност могат повече. До тук според мен Цветкович, Яблонски, Панайотов, Холмар, показват напредък в представянето си. Ако Делио Росси е успешен в това да развива играчите, трябва да го задържим на всяка цена.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 яну 2018 16:33

Относно Стаси... искам да поздравя ръководството на клуба! Става-не става, ще го даваш или няма, вържи си гащите с едно договорче, пък каквото има да става с момчето. Та, браво.

Само че... хора, може ли някой да ми каже защо тези младежи са с физиката на 14-годишни. Не ги ли хранят в школата, на фитнес не ги ли водят? Да не би да попадат по втория начин в първия тим? И Вутов, и Стаси, и Краев преди, с вид на деца... Те са си деца, нали, но все пак са и спортисти, и се предполага, че един спортист, малко от малко...

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 19 яну 2018 16:36

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот alexdb » 19 яну 2018 17:57

damyanov1963 написа:Когато Витлачил си тръгнал от България казал - В България от 8 млн. души 9 млн. Разбират от футбол!
За тези, които не го познават - Рудолф Витлачил е чехословашки треньор,вице световен шампион с Чехословакия през 1962г., като пом.треньор. С Левски е шампион през 1965-а и 70г. и носител на КСА пак през 70-а. Тогава е треньор и на нац. ни отбор, като го класира на СП в Мексико през 70-а г.


От футбол не знам дали разбирам, но от резултати все нещо вдявам ;) . И между другото загуби с по 3:0 от полу-аматьорски отбори и титанични равенства със подобни на официални мачове, както и да не можеш да побеждаваш отбори около твоята черга са доста ясен показател, че има доста сериозно разминаване между претенции и реалност. А реалността е, че към момента с отборите от първата шестица имаме една единствена победа, която е с гол в последната минута с огромно съмнение за игра с ръка на Яблонски. Това никак не е нито радващо, нито оптимистично.
Последна промяна от alexdb на 19 яну 2018 18:05, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3224
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот alexdb » 19 яну 2018 18:01

metodito написа:Относно Стаси... искам да поздравя ръководството на клуба! Става-не става, ще го даваш или няма, вържи си гащите с едно договорче, пък каквото има да става с момчето. Та, браво.

Само че... хора, може ли някой да ми каже защо тези младежи са с физиката на 14-годишни. Не ги ли хранят в школата, на фитнес не ги ли водят? Да не би да попадат по втория начин в първия тим? И Вутов, и Стаси, и Краев преди, с вид на деца... Те са си деца, нали, но все пак са и спортисти, и се предполага, че един спортист, малко от малко...


На 19 г. да кажеш деца е доста несериозно ;) . Талантите в белите страни на 18-19 вече са се доказали и са титуляри в отборите си.
Но при нас открай време футболисти дори на 23-24 г. се квалифицират като млади.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот damyanov1963 » 19 яну 2018 18:29

alexdb написа:
damyanov1963 написа:Когато Витлачил си тръгнал от България казал - В България от 8 млн. души 9 млн. Разбират от футбол!
За тези, които не го познават - Рудолф Витлачил е чехословашки треньор,вице световен шампион с Чехословакия през 1962г., като пом.треньор. С Левски е шампион през 1965-а и 70г. и носител на КСА пак през 70-а. Тогава е треньор и на нац. ни отбор, като го класира на СП в Мексико през 70-а г.


От футбол не знам дали разбирам, но от резултати все нещо вдявам ;) . И между другото загуби с по 3:0 от полу-аматьорски отбори и титанични равенства със подобни на официални мачове, както и да не можеш да побеждаваш отбори около твоята черга са доста ясен показател, че има доста сериозно разминаване между претенции и реалност. А реалността е, че към момента с отборите от първата шестица имаме една единствена победа, която е с гол в последната минута с огромно съмнение за игра с ръка на Яблонски. Това никак не е нито радващо, нито оптимистично.

На мен даже ми действа и изнервящо, но за съжаление това е реалността, а ние освен да я коментираме нищо друго не можем да направим.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 яну 2018 18:31

alexdb написа:На 19 г. да кажеш деца е доста несериозно ;) . Талантите в белите страни на 18-19 вече са се доказали и са титуляри в отборите си.
Но при нас открай време футболисти дори на 23-24 г. се квалифицират като млади.


Аз имах предвид под "деца" спрямо моите години. Общо казано.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот blue avalanche » 19 яну 2018 19:38

Който чувства юноши на по 20-21 години като "деца" може да отиде в БГ мама и да поплаче.
Тук те са футболисти на Левски във възраст, на която вече трябва да са показали нещо повече от това да ритат и да гонят топката.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21313
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 19 яну 2018 20:58

blue avalanche написа:Който чувства юноши на по 20-21 години като "деца" може да отиде в БГ мама и да поплаче.
Тук те са футболисти на Левски във възраст, на която вече трябва да са показали нещо повече от това да ритат и да гонят топката.


И като не ги пускат в истински мачове как да заиграят като мъже? Иначе не знам на колко си години, но спрямо мята възраст са си деца, а и като такива изглеждат. Виж обаче Кутроне - от Милан - никога нямаше да му позная годините. И той е на 19 обаче прилича на 30 и нещо. На него не бих му казал "дете".

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 19 яну 2018 21:46

Относно " славизацията", бих искал да посоча някои факти. Този сезон с всичките му салтанати, пинизи и подкани отборът на ГГ събра 7 000 и 9 000 съответно в двата мача с Лц, а на срещата с нас - 11 000. В същото време ние събрахме 16 000 с Лц, 14 000 с ГГ и пак пълен стадион срещу Сутиеска( щеше да е съвсем пълен с/у Хайдук Сплит). Или грубо/средно: 10 000 срещу 15 000.
Смешно за двумилионна София. Но такива са реалностите.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 84 госта