Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 15 окт 2017 14:29

Въпрос към Спас Русев.

- Оправдава ли очакванията ви Делио Роси? Върви ли в правилната посока?

- Опазил ме Господ да бъда поредният български „специалист“, който разбира от футбол и да давам оценки. Нямам това самочувствие и тази компетентност. А и е прекалено рано, само от един месец е тук. Но мога да кажа, че атмосферата в клуба, имам предвид в съблекалнята, защото обикновено проблемите започват оттам, е изключително добра. Всички са изключително ентусиазирани, работят в една много добра обстановка и аз съм оптимист, защото това е първата предпоставка за постигане на някакви успехи и да се върви напред.

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ran-453908
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9298
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 15 окт 2017 14:33

Според Спас за първи път от десет години тази ще бъдем на печалба!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот way » 15 окт 2017 15:10

mikata написа:Според Спас за първи път от десет години тази ще бъдем на печалба!

"Не на загуба " :mrgreen:

"Дали ще има козирка или не – веднъж направих грешката да правя коментар. Следващият коментар ще бъде под козирката."

Демек ще има ? :twisted:

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32328
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот modor » 15 окт 2017 15:15

way написа:"Дали ще има козирка или не – веднъж направих грешката да правя коментар. Следващият коментар ще бъде под козирката."

Демек ще има ? :twisted:

А може това да е последното му интервю :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9298
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот mikata » 15 окт 2017 15:33

- Носталгия по миналото, както беше в онзи култов филм. Тези дни бях на вечеря с един приятел, който е футболен специалист и доказано име. Преди време аз предложих да работя с неговия син и се обосновах защо – защото аз искам да работя с хора, които са израснали до хора и са научили много неща, но техните идеи не са амортизирани. Те са свежи, имат друг поглед върху нещата, друг подход, друга е мотивацията, друга е динамиката, друга е енергията… Аз искам да поработя с такива хора. Не вярвам в повтарянето на успеха. Някой път си много успешен, някой път не си успешен - няма гаранция в това. Както няма гаранция и че Роси ще е успешен, може и да е неуспешен. Желая му всичко най-добро. Но никога не съм смятал, че тандемът Стоилов – Сираков задължително носи успех, а и не съм търсил такова нещо. Моят подход е коренно различен.


Кой е този специалист и кой е сина му ?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 15 окт 2017 19:24

Warped написа:
Кашчей написа:
Warped написа:Само как се отразява писмото на Сираков в приближените медии на домуса като спиртал :lol: :lol:


И защо ли, защо, Сираков използва фейсбук страницата на жена си, за да си пусне там това недоносено писане? Като футболист Сираков определено е постигнал повече от Домусчиев, но като ръководител...Ако беше чак толкова уникален защо не работи никъде, като футболен мениджър (да не се бърка с треньор), не агент, а именно мениджър, да управлява клуб?

Домуса е с разбирания за футбола по малки от среден зрител който гледа по 50+ мача на година. Домуса дава кинти на други да ръководят. Преди да се "занимае" с Антибиотик съм сигурен, че надали е гледал и 10 мача на сезон.... Далеч е от класата на Левски като отбор и на Сираков като ръководител и тн/.


Сигурно си прав, особено на фона на последните7 години на Лудогорец и последните 9 на Левски. Гледам днес биете в Търново, та значи може и без Сираков да се побеждава. А след Боби да стане президент на БФС някой от спряганите трима ще е като да си купи нашият футбол драга, за да копае дъното още по-дълбоко и бързо. Точно както стана с Левски след Батков и преди Русев, но Левски е клуб и там нещата са по-различни, за разлика от БФС.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот PFC Litex » 15 окт 2017 19:57

Левски - Владислав (Вн) 1930 г.
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A720700
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 15 окт 2017 20:00

PFC Litex написа:Левски - Владислав (Вн) 1930 г.
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A720700

Хубава снимка.

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот zap_lv » 15 окт 2017 20:05

way написа:
mikata написа:Според Спас за първи път от десет години тази ще бъдем на печалба!

"Не на загуба " :mrgreen:

"Дали ще има козирка или не – веднъж направих грешката да правя коментар. Следващият коментар ще бъде под козирката."

Демек ще има ? :twisted:

Тоест няма да коментира (разбирай обещава) козирка ,докато не стане факт ( без значение дали на пролет ще я сложат или за абитуриентския бал на пра пра внука ми ) .

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 15 окт 2017 20:06

шивача написа:Не знам кой е ловешкия фен, но определено знам кой ще припознае Витоша за Левски

Ти може много неща да "знаеш" или по-точно да предполагаш и мечтаеш, но аз не смятам да припознавам никакви Витоши. :geek:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, krumeto и 119 госта