Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Groucho » 23 ное 2017 21:54

Кашчей написа:Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.

Според мен имаме автомобил на трупчета.

delqnski47 написа:
sin4ec написа:... какво представлява y"+y=ctg x и как се решава. ...

[offtopic]Скритите козове на Синчеца - диференциалните уравнения. :mrgreen: (Нехомогенно диференциално уравнение от втори ред.Аз съм натегач,та реших да го напиша. :lol: )[/offtopic]

Деа, в първия момент помислих, че това е формулата, по която се възроди ЦСКА. Но след твоите разяснения съм сигурен, че Гриша Ганчев ще да отбира от нехомогенни диференциални уравнения от втори ред :lol:

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 23 ное 2017 22:23

Groucho написа:
Кашчей написа:Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.

Според мен имаме автомобил на трупчета.

delqnski47 написа:
sin4ec написа:... какво представлява y"+y=ctg x и как се решава. ...

[offtopic]Скритите козове на Синчеца - диференциалните уравнения. :mrgreen: (Нехомогенно диференциално уравнение от втори ред.Аз съм натегач,та реших да го напиша. :lol: )[/offtopic]

Деа, в първия момент помислих, че това е формулата, по която се възроди ЦСКА. Но след твоите разяснения съм сигурен, че Гриша Ганчев ще да отбира от нехомогенни диференциални уравнения от втори ред :lol:

[offtopic]Да бе да.Ти така си мислиш за Гришата.Котангенса отдясно се ''местеше и преобразуваше'' в нещо друго,та уравнението ставаше ''хомогенно'' и се решава без проблеми. :lol:[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кашчей » 23 ное 2017 22:35

delqnski47 написа:
Groucho написа:
Кашчей написа:Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.

Според мен имаме автомобил на трупчета.

delqnski47 написа:
sin4ec написа:... какво представлява y"+y=ctg x и как се решава. ...

[offtopic]Скритите козове на Синчеца - диференциалните уравнения. :mrgreen: (Нехомогенно диференциално уравнение от втори ред.Аз съм натегач,та реших да го напиша. :lol: )[/offtopic]

Деа, в първия момент помислих, че това е формулата, по която се възроди ЦСКА. Но след твоите разяснения съм сигурен, че Гриша Ганчев ще да отбира от нехомогенни диференциални уравнения от втори ред :lol:

[offtopic]Да бе да.Ти така си мислиш за Гришата.Котангенса отдясно се ''местеше и преобразуваше'' в нещо друго,та уравнението ставаше ''хомогенно'' и се решава без проблеми. :lol:[/offtopic]


[offtopic]Делянски, при вас формулата е химическа, а не математическа..Вземаме 9/10 "Литекс", смесваме го с 1/20 база, 1/40 емблема и една 1/40 Дърпатовско-ГАевси излияния, и се получава 100% ребрандиран "Литекс". Няма как да е иначе, след като 9/10 от суровината е "Литекс"!
Да не забравя..нагрява се постепенно на слаб огън от Кралев и Боко, докато сместа си смени цвета от оранжево-жълт на червено-бял.[/offtopic]
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 ное 2017 11:11

Кашчей написа:
sin4ec написа:
kubrat написа:
sin4ec написа:Така е, но сега играем на ниска скорост. Умишлено, по треньорско указание. Вдигнем ли скоростта, ще дойдат и положенията, и головете.


Човекът явно е преценил, че ако го направите головете ще са предимно във вашата врата :)

Дали е това или друго-той си знае. Но е факт, че указанията му са да се играе на ниска скорост.


Вероятно, защото няма как да се играе на задна :roll: Според някои колеги имате автомобил за писта, а шофьорът му го кара на офроуд.


Според други колеги пък, отборът е камъче в прашката на Роси, който я опъва ли, опъва и затова играем така назад изтеглени, на пролет ще пусне ластика и ще ни изстреля направо... на осминафинал в ШЛ. Примерно. Де вика Гонзо. Само ластика да не се скъса...

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот OGI1914RZ » 24 ное 2017 14:40

Стоте дни на Роси... Така беше започнал един колега и започна само с негативите. Споделям мнение и не ангажирам никого с това. Ще започна отзад напред. Нямаме качествен вратар на който може да се разчита.Според мен тримата чужденци в четворката защитници, отбелязват значително подобрение за тези 100 дни. Трябва ни ляв бек.За мен грешката на Делио Роси е в средата на терена. На този етап Жорди Гомес показва че не е по добър футболист от Мехди Бурабия, макар визитката и самочувствието което има. Грешно бе, да се залага на инат на едни и същи изпълнители във всеки мач.Румънеца Рошу вече е възстановен,ако не греша Белмонт няма старт от първата минута,Ивайло Найденов,Прохазка дори не бяха пробвани в средата.Само добри думи за представянето в дефанзивен план на Панайотов и при него могат да се добавят позитиви в работата на Роси. От тук нататък не смятам за нужно да коментираме представянето на футболистите в предни позиции. Имаме външни халфове, които без значение кого поставяме да играе на тази позиция не се справят!!! Какво се очаква да прави едно "обърнато крило"? В нападение да бъде в близост до нападателя и да създава числено надмощие.Тези играчи трябва да обсипват с удари от средно и далечно разстояние вратата на противника. На този етап Вутов и Прохазка не показват че са подходящи изпълнители за функциите които се очакват от тях на тези позиции.При тяхното влизане към средата в нападение, бековете зад тях трябва да ги дублират, на този етап Цветкович е много по полезен от Горанов/Орачев. Досещате се че при тези изисквания и бековете и външните халфове трябва да имат по два бели дроба за да помагат във фаза защита... е нашите ги нямат. Нападателят при тази постройка е натоварен да спечели и да запази топката в предни позиции.. според мен в това Вутов би бил по полезен от Буш, а и по ефективен като цяло. Обертан доказа че е можещ футболист.На този етап липсата на добри изпълнители около него в предни позиции го демотивира. Понякога задържа излишно и редовно получава упреци от Роси за това. Само си задайте въпроса, колко треньора, било то и бивши, биха повишавали тон на играч от такава класа и кои от тях би послушал Обертан. Роси е име и авторитет! И ние и той виждаме че нямаме изпълнители за това което искаме. Това че за 100 дни половината от състава отбелязва подобрение в представянето е положително. Никой не е обещавал че ще бъде лесно. Дори Роси каза в интервю "Каква титла? Дайте да поставим основи на нещо, което ще остане след нас...." Лошо ли е това че този сезон Левски има повече голове от статични положения отколкото през последните три сезона взети заедно? Запомнете...! Позиционирането и движението без топка са най важни! Отборите научени кадърно на това бягат по малко,получават по малко голове,атакуват по ефективно и в последствие не робуват на индивидуалности.Ние сега се учим да вървим,после да бягаме и най накрая ще летим! САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 24 ное 2017 14:52

inb4 лавината да се заяде за броя на белите дробове. :lol: :lol: :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12786
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Eminem » 24 ное 2017 15:03

Роси сам си каза, че ако искаме бързи успехи - не е той човека. Той е по дългосрочните планове.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 ное 2017 15:27

Бихте ли сложили 200 лева, че пролетта "Левски" ще е с различно лице? Аз не бих...

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43839
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 24 ное 2017 15:33

Ами ако зимата сменим 7-8 играчи и/или треньора, няма да е друго. Докато не спре тая порочна практика, само ще се залъгваме, че започваме нещо от начало. А всъщност, ще си е същата ла*няна история.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21302
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 24 ное 2017 15:40

rhaegar написа:Ами ако зимата сменим 7-8 играчи и/или треньора, няма да е друго. Докато не спре тая порочна практика, само ще се залъгваме, че започваме нещо от начало. А всъщност, ще си е същата ла*няна история.


Питам понеже малко в повече ми идват постовете, в които се казва как на пролет ехееее... Аз лично след мача с Лудогорец съм на кантар, с леко песимистично настроение. И Роси ще излезе някакъв скрит Капело. Тактик е, италианец е. ОК. Има купа и то с Лацио, ма...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта