Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 22 яну 2018 17:57

Ами така им казват шевовете от Нова, за които в името на рейтинга тирето е ЦСКА, съответно така говорят Томислав и ко. Грозен факт, но това е положението.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 22 яну 2018 18:01

Еми, сега, ако го погледне човек от друга страна, семейство има. В този смисъл... не му се сърдя. Кофти, но реалностите са такива. Щото идва Антон Тодоров ли се казваше, в студиото, и столчето на водещия изстива. :roll: Някой да е чувал нещо за Ани Цолова? ;) Шиши ще направи така че после никой да не го вземе - нито него, нито жена му! Живеем в тоталитарна държава. Медиите се управляват от един човек. Свиквайте.

Изображение

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот sin4ec » 22 яну 2018 19:30

Ловеч си остава Ловеч, независимо дали някой си ги е припознал за Челси или Байерн.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот NOMER14 » 22 яну 2018 20:55

Цъкваш името в Интернет на някой българин от Цска-София и о - ужас всички, ама всички, излизат с оранжеви фанелки.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 22 яну 2018 21:23

metodito написа:
rhaegar написа:Гонг е история. Сайтът не става за нищо, форумът е на командно дишане. Сигурно има 11 човека останали да слушат спортното "шоу", ама те са предимно рода на Томислав.


++++

Жалко, че таковаха таковатата и на форума, като махнаха началната страница. forum.gong.bg, според мен беше станало нещо като независима медия от "Гонг". Не знам дали е нарочно, едва ли, по-скоро некадърие, но беше изключително тъпо! Да не говорим, че ако имаше бизнес хора сред тея кратунковци, можеха да започнат да изкарват пари от форума и нищо нямаше да им струва почти. Слагат една wordpress тема или нещо подобно и след това прибират парички от импресии. Стинка по стинка... Само аз презареждам страниците по 50-60 пъти на ден сигурно. Че и повече. И то без началната страница! Абе, българска работа!

Да, Форумът си беше независима медия, аз влизах тука по-често, отколкото в сайта, да науча нещо за несофийските отбори, че в сайта му беха фанали цаката - двама души пишат за Левски, двама за ЦСКА, двама за останалите софийски спортове и немаш грижи, немаш разходи. Ама го налазиха едни дечковци в предтийнейджърска възраст, които не бяха интересни на батковците и като никой не ги изгони, изнесоха се сериозните. Сега във всеки раздел има по десетина човека, които си пишат едно и също и са омръзнали и на себе си. А можеха Гонг да правят пари от него.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот защо » 22 яну 2018 21:25

rhaegar написа:Ами така им казват шевовете от Нова, за които в името на рейтинга тирето е ЦСКА, съответно така говорят Томислав и ко. Грозен факт, но това е положението.

Само фен на Отбора на народа може да каже, че ако правиш рейтинг, като споменаваш един отбор, демек отборът има фенове, това е грозен факт! :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 22 яну 2018 21:38

rhaegar написа:
шивача написа:За мен Станислав Костов е един голям, неосъществен талант. Сега получава последен шанс да успее да стигне поне до анадола, след като изтърва бързия влак за Европата. Винаги съм го харесвал, но ми е трудно да му пожелая успех.

:lol: :lol:

На бързия влак за Европа не се е качвал никой от 10-15 години вече, ама карай.

Абе , имаш право, но,,,,,. То и на манафите за тея години никой не излъгахте да ви купи продукт, ама говорих по принцип, на база историята. :)
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 22 яну 2018 21:44

"Бързия влак" дерайлира през 2016 и отиде за скрап!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот шивача » 22 яну 2018 21:47

koisa написа:"Бързия влак" дерайлира през 2016 и отиде за скрап!

имаш право и ти, но също така неоспоримо е, че Левски е бил закриван на два пъти. Това е исторически факт!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот rhaegar » 22 яну 2018 22:10

защо написа:
rhaegar написа:Ами така им казват шевовете от Нова, за които в името на рейтинга тирето е ЦСКА, съответно така говорят Томислав и ко. Грозен факт, но това е положението.

Само фен на Отбора на народа може да каже, че ако правиш рейтинг, като споменаваш един отбор, демек отборът има фенове, това е грозен факт! :lol:


Ами ако на Тирион Ловечтър и неговите припознавачи им казваш постоянно от екрана "тире", ще спрат да си плащат 5-6лв за телевизия.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта