Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот TristaNNN » 12 дек 2017 16:29

mikata написа:За това Агата отиде в Разград защото там няма легенди и фенове да му дават наклон :idea:

Не е точно така, защото ако Левски редеше купа след купа в България и беше фактор на европейската сцена, "легендите" гък нямаше да кажат. Или пък ако решат да коментират делата около отбора, което е тяхно право разбира се, нямаше да е в този отблъскващ тон.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 дек 2017 16:38

wilge написа:Мъри и Херо са златотърсачки- работят там, където има пари. Работните им досиета го показват. Не ги упреквам за това. Тяхно право си е. Не ми харесва плюенето по Левски. Мислех, че са по различни от Курдов, Коловати и Пажин. Или Ники Илиев, Жадното и Малкият Мук. Гонзо и Топчо нанесоха повече вреди, отколкото ползи при престоите си на Герена, но никога (до сега) не плюха там където са яли бял хляб. Дори чужд човек като Стоев не се нахвърли на синия клуб. Има такива и при онези, и в Пловдив, Варна и в Стара Загора. Става въпрос за морал и душевна чистота. Чисто човешки качества.
Колкото до Батков- може и да е взел парите от УЕФА, но не забравяй, че много повече е дал. А скоро и опрости голяма сума.
Имам въпрос към теб. Кажи ми, тези, консуматорите, дето знаят само да вземат и се надпреварват един през друг да плюят по клуба благодарение на които станаха известни, колко пари са дали за Левски? Не ми се коментират нискоителигентни хора научили през живота си само действието събиране. Но ме дразнят злобните им интервюта. Не са отхвълени. Не е възможно всички да са на хранилка в който и да било футболен клуб след приключване на футболната им кариера.


Конкретно Мъри е дал достатъчно на този клуб, за да има правото на глас. Не знам за теб, но аз не съм донесъл милиони на клуба и не съм докарвал хиляди, ако не милиони до екстаз с работата си. За другите нямам обяснение. Факт е обаче и то е показателен, че хора като Гонзо и Топчо, които всички знаем, че са мъжкари и хора, които са дали много на "Левски" не нападнаха клуба и отбора. Що се отнася до Батков... Той имаше шанса да изведе "Левски" в друга орбита направо! Недей казва какво бил направил, защото колкото направи, толкова и навреди. Явлението "Лудогорец" нямаше да го забелязва никой или щяха да говорят не "дали може ли "Левски" да спре хегемонията на Разград", а обратното. ;) С парите на Чорни можехме да имаме един модерен стадион, база. Вместо това милиони изчезнаха. БАТЕ с две участия в ШЛ си построиха стадион за чудо и приказ, ние след Мъри назначаваме за треньори кокали, овчеглавци и мозъкопръскачки. Далавери и измами до скъсване. На ЦСКА им спряха апарата за командно дишане да не се мъчат поне, ние продължаваме да имитираме съществуване.

pomiqr272
Мнения: 1730
Регистриран на: 24 ное 2015 15:41
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот pomiqr272 » 12 дек 2017 16:39

metodito написа:
drvasko98 написа: В сравнение с големите офанзивни халфове, бих го подредил точно на 13 207-мо място, но само днес по обяд, утре вечер ще е друго.


Нали? Ама нещата не функционират по този начин. Както казах, "на хартия" това е по-класен отбор. И съответно, по-скъп. Исландецът е бил в Розенборг, в Уигън и Бохум, Обертан в Юнайтед, Нюкясъл и Бордо, Кабрал е играл във Фейенорд и Твенте. Това са визитки. Батков никога не би развързал кесията за такива футболисти. Нали не мислиш, че получават по 2000 евро?



И къде са сега? Къде е Божинов? Къде е Михайлов? Във футбола се гледа днес. Йовов, Мечо и Гонзо са постигнали много повече от изброените чужденци. Йовов и Мечо са класи над този измисления французин. Изглеждат като Иниеста и Шави пред него.

Батков извади няколко милиона за сезона, в който отпаднаха от Тампере и продължи да дава милиони, но не постигна нищо.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 дек 2017 16:44

pomiqr272 написа:
metodito написа:
drvasko98 написа: В сравнение с големите офанзивни халфове, бих го подредил точно на 13 207-мо място, но само днес по обяд, утре вечер ще е друго.


Нали? Ама нещата не функционират по този начин. Както казах, "на хартия" това е по-класен отбор. И съответно, по-скъп. Исландецът е бил в Розенборг, в Уигън и Бохум, Обертан в Юнайтед, Нюкясъл и Бордо, Кабрал е играл във Фейенорд и Твенте. Това са визитки. Батков никога не би развързал кесията за такива футболисти. Нали не мислиш, че получават по 2000 евро?



И къде са сега? Къде е Божинов? Къде е Михайлов? Във футбола се гледа днес. Йовов, Мечо и Гонзо са постигнали много повече от изброените чужденци. Йовов и Мечо са класи над този измисления французин. Изглеждат като Иниеста и Шави пред него.

Батков извади няколко милиона за сезона, в който отпаднаха от Тампере и продължи да дава милиони, но не постигна нищо.


Говоря за преди това. Не знам дали "класен" може да се нарече един играч играл в България, Турция, Хърватия и подритвал за здраве във Франция, когато поставиш името му до човек, трениран от сър Алекс Фъргюсън? Той и Пепе е едно гадно некадърно копеле, но го водят за класен.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот ivan56 » 12 дек 2017 16:50

Ще го напиша пак, ако Роси, беше българин, досега да беше изритан с двеста от Герена или най-малко плют от всички левскари.
С тази гръмка селекция(май само на имена и заплати) която се направи да изоставяш с 9 и 8 точки от първият и вторият си е престъпление, и донякъде ветераните имат право. А чисто игрово сте много далеч и от Лудогорец и от ЦСКА-София.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21346
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот metodito » 12 дек 2017 17:04

ivan56 написа:Ще го напиша пак, ако Роси, беше българин, досега да беше изритан с двеста от Герена или най-малко плют от всички левскари.
С тази гръмка селекция(май само на имена и заплати) която се направи да изоставяш с 9 и 8 точки от първият и вторият си е престъпление, и донякъде ветераните имат право. А чисто игрово сте много далеч и от Лудогорец и от ЦСКА-София.


Ами Топчо го "разкриха" за колко? Шест ли седем мача? Но човекът не обели и една лоша дума. Взе си шапката, вместо да остане на топло на някоя топла службица и чао.
Последна промяна от metodito на 12 дек 2017 17:07, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот levski4ever86 » 12 дек 2017 17:07

Имам чувството, че отново нещата не се вършат както трябва и догодина по същото време ще пишем същите неща, както вече 10 години между другото.
Гледам селекцията, гледам треньора и не виждам как ще накара тези мърди да играят по-добре през пролетта, както и да пречупи собствения си инат и упоритост заради, които не спечелихме доста мачове!
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот bilyaletdinov » 12 дек 2017 17:30

Когато няма резултат 4 месеца и разни палячовци като Загорчич, Лаптопа и Илиан Илиев с юношките и играчи много по-слаби от твоя те правят крив няма толеранс.
Толеранс се заслужава. Иначе Делио няма кой да му дава тая заплата другаде. Ако трябва ще прави 10 селекции. На феновете им писна да бъдат лъгани и правени на будали. Поне на мен ми писна.
Стигаме дотам, че да критикуваме най-успешните треньор на България в последните години, че казва истината за Левски :lol:
Левски играе грозен и селски футбол.
Онзи ден попитах защитниците на Роси за нещо положително, което да се хванем и да ни вдъхне надежда, че ще сме по-силни през пролетта.
Наистина ли вярвате, че този манталитет на Роси ще промени след като бъдат взети няколко нискокачествени негра, дошли за малко парички в България?
Същите неща се говориха за Костов, колко велик треньор бил, какви му били тренировките, какъв гениален стратег бил. Как Йовов и Гаджев му били пречели, а човека се оказа едно просто менте, което за малко да го линчуват в Коматево.
Когато Роси навърже равните и загубите в първата шестица, надявам се тези, които биха дитирамбите за тоя чичак да се извинят на останалите.
Какъв е балансът на Делио Роси с отборите от топ6?
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот kubrat » 12 дек 2017 17:39

metodito написа:
wilge написа:Мъри и Херо са златотърсачки- работят там, където има пари. Работните им досиета го показват. Не ги упреквам за това. Тяхно право си е. Не ми харесва плюенето по Левски. Мислех, че са по различни от Курдов, Коловати и Пажин. Или Ники Илиев, Жадното и Малкият Мук. Гонзо и Топчо нанесоха повече вреди, отколкото ползи при престоите си на Герена, но никога (до сега) не плюха там където са яли бял хляб. Дори чужд човек като Стоев не се нахвърли на синия клуб. Има такива и при онези, и в Пловдив, Варна и в Стара Загора. Става въпрос за морал и душевна чистота. Чисто човешки качества.
Колкото до Батков- може и да е взел парите от УЕФА, но не забравяй, че много повече е дал. А скоро и опрости голяма сума.
Имам въпрос към теб. Кажи ми, тези, консуматорите, дето знаят само да вземат и се надпреварват един през друг да плюят по клуба благодарение на които станаха известни, колко пари са дали за Левски? Не ми се коментират нискоителигентни хора научили през живота си само действието събиране. Но ме дразнят злобните им интервюта. Не са отхвълени. Не е възможно всички да са на хранилка в който и да било футболен клуб след приключване на футболната им кариера.


Конкретно Мъри е дал достатъчно на този клуб, за да има правото на глас. Не знам за теб, но аз не съм донесъл милиони на клуба и не съм докарвал хиляди, ако не милиони до екстаз с работата си. За другите нямам обяснение. Факт е обаче и то е показателен, че хора като Гонзо и Топчо, които всички знаем, че са мъжкари и хора, които са дали много на "Левски" не нападнаха клуба и отбора. Що се отнася до Батков... Той имаше шанса да изведе "Левски" в друга орбита направо! Недей казва какво бил направил, защото колкото направи, толкова и навреди. Явлението "Лудогорец" нямаше да го забелязва никой или щяха да говорят не "дали може ли "Левски" да спре хегемонията на Разград", а обратното. ;) С парите на Чорни можехме да имаме един модерен стадион, база. Вместо това милиони изчезнаха. БАТЕ с две участия в ШЛ си построиха стадион за чудо и приказ, ние след Мъри назначаваме за треньори кокали, овчеглавци и мозъкопръскачки. Далавери и измами до скъсване. На ЦСКА им спряха апарата за командно дишане да не се мъчат поне, ние продължаваме да имитираме съществуване.


"Левски" никога не е имал шанс за друга орбита, към момента на влизане в ШЛ имахте брутални дългове към Чорни от прахосничеството преди това и човека естествено си прибра част от парите, за всичките му трябваха още 3-4 влизания в ШЛ..

На линия
drvasko98
Мнения: 6947
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017 17:44

bilyaletdinov написа:Когато няма резултат 4 месеца и разни палячовци като Загорчич, Лаптопа и Илиан Илиев с юношките и играчи много по-слаби от твоя те правят крив няма толеранс.

Какъв е балансът на Делио Роси с отборите от топ6?


Радвам се, че има и друг който мисли като мен. Не можеш 4 месеца да водиш отбор и да не можеш да надиграеш отбори съставени от полупрофесионалисти и юноши, не просто да не ги победиш (това го има понякога), но не можеш да ги надиграеш. Безкомпромисен е срещу топ 6 - 1-3-2, голова разлика 4-6. А неговата селекция не са ли Кабрал и Белмонт и защо те не са твърди титуляри, щом са неговите играчи?
Последна промяна от drvasko98 на 12 дек 2017 17:45, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1 и 138 госта