Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Testa_di_Legno
Мнения: 636
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Testa_di_Legno » 10 май 2024 10:40

Аз очаквам да наемем Златомир Загорчич, за да може процесът (няма да го назовавам), започнал с назначаването на треньори като Вили Вуцов и Ратко Достанич преди 15-ина години, да намери своята закономерна развръзка. Изображение
Само "Левски"!

vlong
Мнения: 4757
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 10 май 2024 10:46

Колко милиони?
Черепа бил дал около 20?
Издръжката на тогавашния клуб със скъпите играчи сигурно и била към 15 млн .
А задължения разни,разходи разни други?
И колко милиона остават?
САМО ЛЕВСКИ!

icemanbg33
Мнения: 1607
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 10 май 2024 10:47

scooool написа:Първо, не съм фен на Този Наско...изглежда зависим от хора над него, но реалността е, че за първи път от толкова години връщаме пари и нещата финансово се пооправят. На мен лично, най-черен ми Павел Колев...как искам да го срещна, не да му правя проблеми, но как е възможно при толкова милиони да не изчисти дълга към НАП и Общината!!!!


На мен Павел Колев ми харесва.

Все пак да не забравяме, че никой не очакваше да се случи това което се случи с Божков, а той наля 19 милиона + за една година в този клуб. Искаше се докато се плащат дълговете да се направи конкурентно способен отбор. До колкото съм наясно дългове към НАП не са се трупали тогава, но естествено когато в един момент ме можеш да финансираш този конкурентоспособен отбор те много рязко се увеличават. Да не забравяме и че голяма част от тези дългове се натрупаха във времето Ивков или по-точно КОВИД 2019-2023, защото тогава имаше изключения за бизнеса от които ние се възползвахме. И последно, много добре си спомням по времето на Павел Колев как биеха с тръби служители на Левски на Герена, демек, били за засегнати наркомански интереси.

Истината е, че най-големия измекяр и боклук е Иво Тонев. Тоя е наши “Титан”. Ти бива ли да си толкова тъп, че да отидеш и да бутнеш приличен сектор за да построиш сектор кабрио, да набуташ клуба с 20 милиона и накрая тоя сектор да трябва да се прави на ново.

П.С оставям с впечатлението, че някои от вас си мислят, че Павел Колев може да открадне 5-10 милиона от парите на Божков и да не е под земята вече.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 10 май 2024 11:03

И каква станала тя :lol: :lol: :lol: най-милото ни Мило , ни отебал при задаващата се финансова криза :lol:
Въпросът за няколко М е :? изплатили ли сме им всички фактури по договора за управление , който не е точно договор за управление , но всички му казват договор за управление въпреки , че не е :roll: :roll:

vlong
Мнения: 4757
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 10 май 2024 11:06

Построяването на сектора беше заради прекаленото предоверяване на обещанията на бат Гойко и политическите игри покрай Газпром,в последния момент са се развалили нещата ,това е ясно.
Никой не коментира това.
https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... lov-790833
Опората на доста хора рухна,ако е вярно ,де!
САМО ЛЕВСКИ!

icemanbg33
Мнения: 1607
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 10 май 2024 11:14

vlong написа:Построяването на сектора беше заради прекаленото предоверяване на обещанията на бат Гойко и политическите игри покрай Газпром,в последния момент са се развалили нещата ,това е ясно.
Никой не коментира това.
https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... lov-790833
Опората на доста хора рухна,ако е вярно ,де!


Тея гонг през час хвърлят някаква простотия.

tmanolov
Мнения: 4222
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 10 май 2024 11:19

баси наЙвниците има в този форум - чак се удивявам!

Първо, в Левски пари проима след транферите на хората, които бяха доведени от Мъри, и след като същият този Мъри запали и разгоря искрата на Левскарството, което преди това само мъждукаше - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Второ, съвсем правилно беше това да не се плаща на НАП и СО по времето на грипа, защото мемерандума за плашанията ни пазаше. Да, натрупаха се още пари от лихви (немалко), но алтернативата беше да няма отбор по подобие на умрелите, защото бивши футболисти и треньори (да благодарим дружно на г.з., че е голям мъШ) щяха да ни осъдят във ФИФА и да ни сцепят задниците - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Трето, пари на СО дължим само и единствено щото едни олигофрени бутнаха сектор А и понеже преди всичко се водеше държавно, а ние сме с "безсрочно и безвъзмездно ползване", а сега сектор А си е наш (на клуба с все сзадълженията към фирмата-бушон на Черепа), та затова дължим данък сгради и такса смет - - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Четвърто, тъпунгерът наПко с голия си г.з, само щото някой му е обещал да лапка, сега иска да развали изцяло "безсрочно и безвъзмездно ползване", за да се даде на концесия (платена) стадиона и да можем да го бутнем - идиот на макс - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Пето, това с договора за управление на Палмите е поредната партенка на Госпожата, която се е активизирала напоследък с пресата, точно щото в Левски проима пари и те следва да се похарчат - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Шесто и последно - г.з. е ултра вреден за клуба, повече и от наркосите, и когато и да умре, все ще е късно - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33157
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 10 май 2024 11:20

Общинският съветник Симеон Ставрев съобщи, че Столичният общински съвет е направил първа стъпка за отпушване на процеса по модернизацията на стадион “Георги Аспарухов“.

Иначе казано – Столична община е решила, че иска да придобие стадиона и прилежащите му терени, като дали това ще се случи, завити от държавата.

Ако държавата приеме и собствеността отиде в общината, тогава тя ще може да си партнира с Левски в процеса по изграждане на модерен стадион за отбора.

Ето какво написа Ставрев по въпроса със стадиона на „сините“:

„Столичен общински съвет направи първа стъпка за отпушване на процеса по модернизацията на стадион “Георги Аспарухов“ - взе решение, че иска да придобие стадиона и прилежащите терени. На ход е държавата. Ако Министерски съвет не иска да прехвърли „Герена“ на Столична община, то е редно да каже как държавата си представя „Левски“ да получи нов стадион. В интервю за Капитал Наско Сираков изрази готовност клубът да намери инвеститор за строителство на стадиона при възмездно право на строеж и ползване. Така градът ще запази земята и самото съоръжение като собственост и няма да се случи схема като Пловдивския панаир, а общината ще има възможността да предложи на софиянци модерно съоръжение“.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33157
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 10 май 2024 11:21

tmanolov написа:Шесто и последно - г.з. е ултра вреден за клуба, повече и от наркосите, и когато и да умре, все ще е късно - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда


Пич, сериозно ли продължаваш да желаеш толкова силно някой да умре? Не ти е първото такова мнение за него, ама ми се вижда абсурдно да го натъртваш чак толкова много.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 10 май 2024 11:31

tmanolov написа:..................................
...............Шесто и последно - г.з. е ултра вреден за клуба, повече и от наркосите, и когато и да умре, все ще е късно - който иска да ме обори, дори и с Упорките на БГЛ, да заповяда

Май май си попрекалил с празненствата по случай день победы :lol: да не си бил случайно ти в общината в Дупница
Жив и здрав да е Ваш Н.Сираков , да си гледа внуците , пороците и да слуша господарката си още дълги години , но без акции на Левски в джоба си.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта