Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4366
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 02 май 2024 22:26

groti написа:Много хора хулят Костов За казаното за Пацо вчера. Младото момче, детето.. Ми, пичове.. Не е дете. Само в бълхария ги чакаме до 25 преди да спрат да са млади надежди. За вратар е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно да има силен характер и манталитет. Ако не може да носи На критика няма да стане вратар. Ми Петков? Години наред беше урсула. Години наред го псувахме и хулихме, но има характер и за мен е сред най-добрите бг вратари в последните 15 години. Ами Мартинес? Дето го хвърляха от отбор в отбор.. Сигурно е сред най-мразените, хулените и псуваните вратари в момента. Пука ли му? Не.. И за това е добър вратар. Чилаверт? Мога да продължавам. Сега е моментът Пацо да покаже дали ще си остане Пацо или ще покаже топки и ще използва критиките в негова полза.

Това е така. Но къде в случая е треньора. Ок, Пацо не е възмъжал, има неуверени намеси, има слаби показатели, както и самият Костов каза на пресконференцията , че имал тези данни още преди да поеме Левски. Но какво направи Костов по въпроса? Започна да налага друг вратар, смени треньора на вратарите, настоя пред ръководството да се вземе нов вратар? НИЩО. Едно голямо нищо. Просто си имаше оправдание за елементарните голове които допускаме. Които са също по вина и на неадекватната защита. Но там няма как да се оправдае. Та Пацо опра пешкира. И Костов си изми ръцете и се обърса в него.
Аз честно казано не си спомням друг треньор така да се е оправдавал с футболистите. Делио Роси например беше тотално провален от сегашния треньор на вратарите, които допусна толкова левашки голове, че обезсмисли усилията на целия отбор. В мача от евротурнирите беше заменен на полувремето от друго недоразумение приличащо на културист, на който веднага му вкараха гол заради неразчетено излизане и ни дозакопа. А накрая един румънец изпусна и дузпа та трагедията беше пълна. Но не чух Роси да се оплаква от някой от тях, а реално те го провалиха и той беше уволнен заради тяхните грешки. При него май направихме рекорд с най- много изпуснати дузпи. Така загуби и финала за купата със Славия с изпусната дузпа още в 11-тата минута . И за това не обвини някой.
Обаче Костов реве като вдовица за ... и все още е на работа. Ами той е треньор и той решава кой да пази. Имал е 10 месеца да реши този проблем за който е знаел още в началото. Но сега е по-удобно да има оправдание.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3435
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 02 май 2024 22:48

Мето, Мето... на моменти съвсем прескачаш.
Примери за "наядени" момчета колкото искаш. Донарума го направиха на маймуна и никой не му прости като беше на 18 и се беше взел за звезда. Няма нищо страшно в критиките. Така се расте. Пламен го пазим като яйце от 2 години.. Комай не му сринем психиката. Ами така порасваш. Когато се насереш и някой ти каже - насра се. Вече не си дете, а мъж и имам очаквания към теб. На 19 ако не можеш да приемаш критика няма да стане голям футболист от теб. Ако на 19 си професионален атлет с психика на 13 годишно момиче с първи мензис - сори. Дали някой жали момичетата от ансамбъла по художествена гимнастика? Тия са деца! На по 14-15 години са понесли повече лишения и контузии от 99% от чалгарчетата в националния отбор по футбол. Тях дали ги щадят, Мето? Ти знаеш ли какво напрежение е там? Там, Мето няма Кордоба да зачисти след теб. Правиш грешка за секунда и проваляш години труд на маса народ! Като ще ставаш про атлет ще ти се наложи да направиш маса жертви, да пожертваш детство. Да пораснеш на 15. Тъжно е, но това е съдбата на атлетите. И колкото по-рано пораснат и започнат да носят отговорност, толкова по-добре. Много съм далеч от това да го сринат при първата грешка, но тоя влак мина отдавна. Време е да има и критики. Дали той ще ги използва за да се подобри или ще се сговни ще предопредели дали от него ще стане вратар. Тука Папи Галчев, Вуцов, Пацов, Мацов и прочие отделят повече време да мислят с каква коса да излезнат днес или какъв да е новият татус вместо за футбол и тренировки. Даже скоро четох интервю на Подолски или Клозе.. Не помня. Та той се беше отказал от работа с млади точно по тази причина. Дали това не е и причината от Африка и Латинска Америка да излизат такива млади играчи? Дали е щото някой ги жали или защото знаят, че това е джунгла?
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3435
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 02 май 2024 23:03

vvessel написа:
groti написа:Много хора хулят Костов За казаното за Пацо вчера. Младото момче, детето.. Ми, пичове.. Не е дете. Само в бълхария ги чакаме до 25 преди да спрат да са млади надежди. За вратар е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно да има силен характер и манталитет. Ако не може да носи На критика няма да стане вратар. Ми Петков? Години наред беше урсула. Години наред го псувахме и хулихме, но има характер и за мен е сред най-добрите бг вратари в последните 15 години. Ами Мартинес? Дето го хвърляха от отбор в отбор.. Сигурно е сред най-мразените, хулените и псуваните вратари в момента. Пука ли му? Не.. И за това е добър вратар. Чилаверт? Мога да продължавам. Сега е моментът Пацо да покаже дали ще си остане Пацо или ще покаже топки и ще използва критиките в негова полза.

Това е така. Но къде в случая е треньора. Ок, Пацо не е възмъжал, има неуверени намеси, има слаби показатели, както и самият Костов каза на пресконференцията , че имал тези данни още преди да поеме Левски. Но какво направи Костов по въпроса? Започна да налага друг вратар, смени треньора на вратарите, настоя пред ръководството да се вземе нов вратар? НИЩО. Едно голямо нищо. Просто си имаше оправдание за елементарните голове които допускаме. Които са също по вина и на неадекватната защита. Но там няма как да се оправдае. Та Пацо опра пешкира. И Костов си изми ръцете и се обърса в него.
Аз честно казано не си спомням друг треньор така да се е оправдавал с футболистите. Делио Роси например беше тотално провален от сегашния треньор на вратарите, които допусна толкова левашки голове, че обезсмисли усилията на целия отбор. В мача от евротурнирите беше заменен на полувремето от друго недоразумение приличащо на културист, на който веднага му вкараха гол заради неразчетено излизане и ни дозакопа. А накрая един румънец изпусна и дузпа та трагедията беше пълна. Но не чух Роси да се оплаква от някой от тях, а реално те го провалиха и той беше уволнен заради тяхните грешки. При него май направихме рекорд с най- много изпуснати дузпи. Така загуби и финала за купата със Славия с изпусната дузпа още в 11-тата минута . И за това не обвини някой.
Обаче Костов реве като вдовица за ... и все още е на работа. Ами той е треньор и той решава кой да пази. Имал е 10 месеца да реши този проблем за който е знаел още в началото. Но сега е по-удобно да има оправдание.


Весел, специално за Пацо отдавна съм си казал мнението. Пожертван беше за да му вземат кинти. Ние станахме допустимата жертва. Костов каза - не искахме нов вратар, а да развием този. Нали знаеш по чие нареждане е така? И сега единствената причина да се вземе нов вратар ако не го продадат е за да му съхранят психиката. Не знаем кой какво е говорил в съблекалнята и колко време. Може отдавна да му е обърнато внимание. Аз по принцип съм на мнението, че зад вратата може и да му удариш бутонката в главата като Сър-а, но не и пред медиите. Това е решение на Костов. Може да има някаква идея. Дали възпитателна, дали е просто от глупост не знам. И не съм излязал да защитавам Костов. За мен той вече няма начин да успее в Левски. Просто целият този шум е нелеп. Трябва да назоваваме нещата с истинските имена. Пацо ни провали в десетКИ мачове в последните 2 години. Смятам, че има талант, но трябва сериозно да се стегне и да работи. Трябва да възмъжее и да както и друг колега перефразира да стане господар в наказателното. Да си го вземе! То е негово! Това не става с плахост. На Костов беше казано, че ще работи с тези вратари и толкова. На всичкото отгоре му назначиха неопитен треньор за вратарите. Да не говорим, че той с неговата схема разбичка защитата и вече стана тотално мазало за Пацо. Не оправдавам Костов за нищо, но пък е смешно чак толкова да се подскача, че нахокал Пацо публично. Аз четох интервюто няколко пъти. Не виждам какво толкова страшно е казал ако трябва да съм честен.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32867
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 03 май 2024 00:41

Плейофи - 2 кръг /32 кръг/

12.05. /неделя/
Левски - Черно море 19.30

Плейофи - 3 кръг /33 кръг/

18.05. /събота/
Локомотив Пд - Левски 20.15

Плейофи - 4 кръг /34 кръг/

22.05. /сряда/
Крумовград - Левски 17.00

Плейофи - 5 кръг /35 кръг/

26.05. /неделя/
Левски - Лудогорец 20.30

vvessel
Мнения: 4366
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 03 май 2024 00:51

groti написа:Весел, специално за Пацо отдавна съм си казал мнението. Пожертван беше за да му вземат кинти. Ние станахме допустимата жертва. Костов каза - не искахме нов вратар, а да развием този. Нали знаеш по чие нареждане е така? И сега единствената причина да се вземе нов вратар ако не го продадат е за да му съхранят психиката. Не знаем кой какво е говорил в съблекалнята и колко време. Може отдавна да му е обърнато внимание. Аз по принцип съм на мнението, че зад вратата може и да му удариш бутонката в главата като Сър-а, но не и пред медиите. Това е решение на Костов. Може да има някаква идея. Дали възпитателна, дали е просто от глупост не знам. И не съм излязал да защитавам Костов. За мен той вече няма начин да успее в Левски. Просто целият този шум е нелеп. Трябва да назоваваме нещата с истинските имена. Пацо ни провали в десетКИ мачове в последните 2 години. Смятам, че има талант, но трябва сериозно да се стегне и да работи. Трябва да възмъжее и да както и друг колега перефразира да стане господар в наказателното. Да си го вземе! То е негово! Това не става с плахост. На Костов беше казано, че ще работи с тези вратари и толкова. На всичкото отгоре му назначиха неопитен треньор за вратарите. Да не говорим, че той с неговата схема разбичка защитата и вече стана тотално мазало за Пацо. Не оправдавам Костов за нищо, но пък е смешно чак толкова да се подскача, че нахокал Пацо публично. Аз четох интервюто няколко пъти. Не виждам какво толкова страшно е казал ако трябва да съм честен.

За мен всички тия изказвания по отношение на вратарите са груба грешка. Това си е за вътрешна консумация и не трябва да се разправя по интервюта и пресконференции. Когато Ники Михайлов провали мача с Вердер и това не му беше първият провален мач, никой от клуба не го оплю публично. Той се покри, тати му уреди трансфер и всичко приключи.
А сега Костов хем е натакован да налага Андреев (по твоите думи) хем иска да се оправдае с него, вместо с този който му е наредил да го налага.
Ами като се е хванал да бърше задника на Сираков, да не се оплаква, че целият е в лайна. Никак не е мъжко, въпреки че ми изглеждаше мъж на място в началото. Сега и с това мазнене на ръководството съвсем ми падна в очите.
Що се отнася до вратарите, аз не разбирам много, но от това което видях , мисля че Андонов е по-добрият от двамата и не знам защо решиха да налагат Андреев. А Стоилов чак капитан го направи, което го отчитам като грешка. Не може едно 18 годишно момче без особени лидерски качества да е капитан. Май пренатегнаха пружината и може да се скъса скоро. Дано го продадат някъде това лято и да се развие правилно, че тук нищо хубаво не го очаква.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21452
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 03 май 2024 04:24

groti написа:Мето, Мето... на моменти съвсем прескачаш.
Примери за "наядени" момчета колкото искаш. Донарума го направиха на маймуна и никой не му прости като беше на 18 и се беше взел за звезда. Няма нищо страшно в критиките. Така се расте. Пламен го пазим като яйце от 2 години.. Комай не му сринем психиката. Ами така порасваш. Когато се насереш и някой ти каже - насра се. Вече не си дете, а мъж и имам очаквания към теб. На 19 ако не можеш да приемаш критика няма да стане голям футболист от теб. Ако на 19 си професионален атлет с психика на 13 годишно момиче с първи мензис - сори. Дали някой жали момичетата от ансамбъла по художествена гимнастика? Тия са деца! На по 14-15 години са понесли повече лишения и контузии от 99% от чалгарчетата в националния отбор по футбол. Тях дали ги щадят, Мето? Ти знаеш ли какво напрежение е там? Там, Мето няма Кордоба да зачисти след теб. Правиш грешка за секунда и проваляш години труд на маса народ! Като ще ставаш про атлет ще ти се наложи да направиш маса жертви, да пожертваш детство. Да пораснеш на 15. Тъжно е, но това е съдбата на атлетите. И колкото по-рано пораснат и започнат да носят отговорност, толкова по-добре. Много съм далеч от това да го сринат при първата грешка, но тоя влак мина отдавна. Време е да има и критики. Дали той ще ги използва за да се подобри или ще се сговни ще предопредели дали от него ще стане вратар. Тука Папи Галчев, Вуцов, Пацов, Мацов и прочие отделят повече време да мислят с каква коса да излезнат днес или какъв да е новият татус вместо за футбол и тренировки. Даже скоро четох интервю на Подолски или Клозе.. Не помня. Та той се беше отказал от работа с млади точно по тази причина. Дали това не е и причината от Африка и Латинска Америка да излизат такива млади играчи? Дали е щото някой ги жали или защото знаят, че това е джунгла?

Човек, едно е критика, друго е гнъсене. Да си загубил три мача с един гол разлика и трите гола, с които си загубил да са на вратаря, ок. Но не е такъв случая. Когато не си отправил удар към вратата на противника и да виниш вратаря си... Наистина ли? В налагането на малкия има смисъл и той е бъдещето на клуба. "Левски" се идентифицира с вратарите си, "Левски" се идентифицира с деветката си. По-назад olimpi спомена Иванков. Е, не си ли спомняш Митко и излизанията му. Той и с далечните не се справяше.
Хубаво, че спомена Донарума, понеже и двата клуба са ми на сърцето. Помня, когато започнаха да налагат Донарума. На възрастта на Андреев. Помня и рефлекса и грешките му. Ами, той по всякакви класации го изкарват най-най, но не е такъв. Помня

Роси, помня и Дида. Не мога да го наредя до тях. Донарума правеше същите кьопави грешки и на 18 и сега. Просто си имаше силни и слаби страни. Аз помня как е вдигал Милан след негови спасявания. И той беше чистокръвен миланиста преди мениджъра да му замъти главата. Милан след Донарума нямат вратар. И лидера в негово лице изчезна. А той беше същото бледо неуверено дете като Пацо.
Трето. Вратарят не играе сам. Вратарят и двамата защитници пред него са едно звено. И е неписан закон! Не рутираш и менкаш това звено. А този... не знам колко пъти ги менка. Ти наистина ли не виждаш неувереността и спада в качеството на играта на Кордоба и Цунами? И те ли са слаби и да ги хвърляме?

Serafim
Мнения: 5243
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 03 май 2024 08:20

Пропускате това, че Костов каза, че има оферта за Пламен. Аз критиките ги приемам по-скоро като съвет на изпращане. Такова събуждане за него ще е важно, защото в друг отбор няма да го дондуркат, а ако не може да носи на критика и да се развива, и да взема поуки от грешките си, ще стане като един Луис Кариус. Може би голямо влияние оказва и психологията на треньора на вратарите и как работи с него.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9354
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 03 май 2024 08:29

Преговорите между Левски и вратаря Динко Хоркаш са се провалили още в начален етап. Причината е, че хърватският страж е поискал 150 хил. евро на ръка, за да подпише предварителен договор със столичани, но от "Герена" са заявили, че няма как да удовлетворят финансовите му изисквания. По този начин преговорите са приключили и Левски е ударил на камък с един от набелязаните за лятната си селекция играчи.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Serafim
Мнения: 5243
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 03 май 2024 08:32

И между другото, и аз съм на мнението на Весел, че Андонов има повече качества за вратар. Като го гледаш и излизанията му, и лягането при ударите, и играта с крака са му на вратар, докато при Андреев нещата изглеждат малко насила... Сякаш му коства усилия всичко това. Отделно, че и бе във Фиорентина Иван.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4290
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 03 май 2024 08:59

vvessel написа:Обаче Костов реве като вдовица за ... и все още е на работа. Ами той е треньор и той решава кой да пази. Имал е 10 месеца да реши този проблем за който е знаел още в началото. Но сега е по-удобно да има оправдание.

Защото Мажоритаря е на сафа.....почивка :lol: :lol:
Връщал се другата седмица и си били дали време с Кольо :lol: :lol: като млади влюбени , ама разлюбени и не знаят на къде да хванат.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 39 госта