Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1662
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1palq4o1 » 30 апр 2024 18:22

groti написа:
ikar написа:Много е важно новият треньор да вземе участие във селекцията, в което лично не вярвам. С днешна дата освен предполагаемите изходящи трансфери има доста хора на които трябва да бъде отворена вратата, за да имаме претенции за по достойно класиране.


[url]Начело с Боримиров и Йовов[/url] :) За Сираков не смея и да мечтая.
Към днешна дата е желателно който и да е новият треньор освен играчи да си докара и треньорски щаб...


Ми...нЕма кЪ да се случи!
Йовов е човек на БГ Меси, Боримиров държи "организираните фенове", та може да се простим с тази мечта :(
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

vvessel
Мнения: 4368
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 30 апр 2024 18:36

W84me написа:
vvessel написа:
mikata написа:Лъчо Танев онзи ден каза,че не трябва треньорът да прави селекцията.

Ма разбира се. Разни агенти и посредници трябва да я правят. Щото комисионни трябва да се делят иначе ;)
Когато Лъчо Танев стане треньор да дава акъл по тая тема, сега да си гледа бизнеса.

Трябва да я прави клубът! Махаме треньора, идва друг, нови футболисти ли да му вземаме? Следваме си една линия на развитие и стил и вземаме само треньори, които са склонни да я следват.

Ние да не сме Реал или Барселона за да държим на един стил и линия на развитие. То е добре да сме, но фактите са - квото дойде. И всеки треньор, който се е навил си има свои виждания. За съжаление не сме в положение да избираме измежду 10-15 треньора и да гледаме дали ще ни пасне на стила. Това са реалностите към момента. Аз още си спомням как Костов като дойде първия път изгони нападател - голмайстор, защото не му пасва на стила. Така че това "клуба да прави селекция" в нашият случай се изкривява до схеми за едни конкретни хора, а треньора се оправя с материала както намери за добре.
Между другото кои хора са "клуба"? Сираков, Йовов, Боримиров? Кой от тях поема отговорност за селекцията? До сега един не съм чул да казва - аз избрах тези футболисти.

Вълчан
Мнения: 4295
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 30 апр 2024 19:16

Костов е до края на годината. Или поне до следващият мач ако реши той обаче. Генчев е 50-50 да се набута във вечно негодуващите фенове. Акрапович няма нищо напротив да се заеме със отбора.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4420
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 30 апр 2024 19:37

W84me написа:Трябва да я прави клубът! Махаме треньора, идва друг, нови футболисти ли да му вземаме? Следваме си една линия на развитие и стил и вземаме само треньори, които са склонни да я следват.


Баси колко си прав, това го искам от 100 години! за съжаление всичко е некадърник и кражба!

*А по горе написаното не е вярно, клубчета с малки бюджети го правят от много години .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3439
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 30 апр 2024 19:41

Щом нострабет дето ми се струват ведомствена медия пишат че ще имаме нов треньор от другия сезон вероятно е така. Говори се за Херо и Генчев. При все че харесвам Херо мисля че Генчев е по-перспективен вариант. Е..ако мажоритарят е съгласен да смени боримиров или Йовов за Херо а Генчев треньор би било перфектно. Но това са мечти
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32925
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 30 апр 2024 21:47

Старши треньорът на „Левски“ Николай Костов ще даде пресконференция в сряда, 1 май от 15:00 часа в залата за пресконференции в Сектор „В“ на стадион „Виваком Арена – Георги Аспарухов“.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22837
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 30 апр 2024 21:49

То - утре, бе. По никое време. Защо ли?

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21464
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 30 апр 2024 22:31

И да дава и да не дава пресконференции, все тая. В последните години в клуба всъщност възприеха една много по-различна стратегия от едно друго, предишно време. Говоря по отношение на треньорите. Стоев, Костов, Хубчев, синьор Роси. Лично на мен още от първите им 5-6 мача ми ставаше ясно, че това няма да са треньора с главно "Т" за "Левски". И до края на престоя им мнението ми се потвърждаваше. Но те бяха оставяни достатъчно време. Което от една страна е стратегически правилно... Така правят големите клубове. Оставяш го един сезон, накрая теглиш чертата и гледаш. А не след три мача и не ставаш.

Но аз предпочитам да се процедира, както преди. Отборът се запазва, треньорът се маха. И помните, че имаше време, в което тази формула беше успешна. Пример. Абрамчик. Той този завалия не знаеше на кои е. Трябваше ли да бъде оставен до края на договора си? Костов има визитка, която не предполага да е тренер на "Левски". Най-малкото, човекът явно не издържа на напрежение. И при първия си престой го демонстрира. Не, че Кокала имаше визитка да е тренер на "Левски" или Мъри... Но и при първия престой на Мъри и при Кокала, те поеха готови отбори почти. Така че аз съм за връщане на старата стратегия. Ако е била нарочна, де. Не смяна на играчи и оставяне на треньори, а обратното. Лима, Кордоба, Цунами, Маринчо, Мислович (ако го оставят, ще разберете какво имам предвид) защо не и Рики, Андреев (но може да се помисли за 28-29годишен сърбин или нещо такова), Асенчо, ако може Краев да се убеди да не се маха... Един що-годе гръбнак.
А неможачът Костов не спря да троли футболистите и да ги гнъси. Пичът си е за "Добруджа" отвсякъде. И аз съм за Генчев. Топ изборът ми съм казал кой е, но никой няма да го избере. Алекс Димитров.

icemanbg33
Мнения: 1594
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 01 май 2024 01:24

Очаквам Костов утре да каже, че ще си изпълни договора, но няма да го поднови
.

scooool
Мнения: 754
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 01 май 2024 07:31

Според мен ще напусне, Мисля ще е Красимир Петков мисля затова го взеха да помага, да опознае отбора


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, vlong и 50 госта