Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12331
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2024 16:50

Преди да коментирам театрите на журналето и Пръв строител, данъкоплатец и брокер на републиката, реших да изслушам "интервюто" повторно.
- Били планирали пресконференция за обявяване на дълговете и грешниците, ама Мъри се отказал. Аз бих попитал защо не я направиха без Стоилов, откога треньорът е финансист, юрист или счетоводител?
- Новите футболери били с невероятен потенциал. :)))
- Неадекватен отговор за кьотека в А. Било следствие на това, че футболът у нас по принцип се бил превърнал във война. Заптиетата били казали на охранителите - или се оправяйте вие, или ще се оправяме ние?! Ми ако беше умрял някой, бе, кой щеше да носи отговорност? Нито дума за МВР!
Явно хич не я обичаме тая пуста отговорност и затова ще... затворим сектора за гости.
Демек, като няма гости и ракетки от тяхна страна, няма да има напрежение от наша, никой няма да напира да влиза на пистата, следователно няма да се налага охранителите да се "оправят" и няма повече кьотеци в А. Гениално! :)))
- Сдружението не е дало лев година и нещо, ама Бизнес клубО си функционира. Нито дума и нито въпрос какво обаче дава клубО.
- Нямало нови спонсори, щото злите наркоси палели палми. :)) Аз бих попитал всеки ден ли ги палят от началото на мажоритарстването?
- Не бил комарджия, а просто спечелил толкова много от покер, че имал пари цял живот да ходи по казина, ако пожелае. Аз бих попитал колко от това богатство даде на Левски в ролята си на мажоритарИН?
- Обаче за сметка на това Вилхелм Щраус щракал яко покера, на турнири ходел, думкал. Левски си има член-мечта на НС. :))
- Най-нормалното било да вземем фланелката от Мюнхен 1860, било най-доброто! СРАМ! Левски-плагиатски! Иначе щели да покажат всички фактури от "проектО", ама като продадат рубашките. Явно припока знае, че най-верните му поддръжници са късопаметни и още след мача с Берое ще са забравили.
- Парите му били от строеж и продажба на апартаменти. Браво! Това е предприемач за пример - печелиш от покер и инвестираш в бетонЯ, а междувременно за Левски кОр! :)))

Вече не ми е смешно дори.
Последна промяна от TristaNNN на 18 апр 2024 16:59, променено общо 1 път.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12331
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 18 апр 2024 16:56

skitnik32 написа:
TristaNNN написа:
W84me написа:Насо добър-лош поне го набива на криминалните елементи.

А, да си дойдем на думата! Не е важно, че припока го набива на Левски, важното е да го набива (как точно?! :)) на онези.
Това е като логиката на ашладисаните - не е важно Тирето да е добре, важното е говедата да са зле.
Прав е колегата, че славизацията и припощината при нас стават все по-явни.



докато Левски печелеше мачове, ти манолов и оня веселеия се появявахте тук веднъж седмично. след трите загуби станахте много активни. Изгря слънце и на вашата нива...

Я, едно от джуджетата на Господарката е изпълзяло, значи до довечера в операцията ще се включат и останалите. Какво, бе? Каза ли нещо? Сметни веднага по колко точно пъти се появяваме при победи, при загуби и равенства, при две и три победи или три поредни загуби и т. н. Пълна статистика и ясна разбивка искам! :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4250
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 18 апр 2024 17:05

skitnik32 написа:
TristaNNN написа:
W84me написа:Насо добър-лош поне го набива на криминалните елементи.

А, да си дойдем на думата! Не е важно, че припока го набива на Левски, важното е да го набива (как точно?! :)) на онези.
Това е като логиката на ашладисаните - не е важно Тирето да е добре, важното е говедата да са зле.
Прав е колегата, че славизацията и припощината при нас стават все по-явни.



докато Левски печелеше мачове, ти манолов и оня веселеия се появявахте тук веднъж седмично. след трите загуби станахте много активни. Изгря слънце и на вашата нива...

Полей , полей я тая Палмичка :)

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32641
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 18 апр 2024 17:27

Станимир сам си искаше да има такава пресконференция, а след това се отказа. Защо като тръгна той да говори за дълговете, за управлението на Реал, Барса и Байерн, за Сдруженията и т.н., не зададохте тук въпрос: Станимир треньор ли е или финансист/юрист/счетоводител?

Всеки знаеше, че е по негова инициатива, а сега се връщаме пак 15 месеца назад, за да обсъждаме нещо елементарно.

Защо никой не търси отговорност от Пепи Димитров, който твърдеше как е ходил къде ли не, за да навива хората да подкрепят Наско Сираков?

Пепита, Мепита, НКП, Тръстове и т.н. доведоха Наско Сираков в ПФК Левски като му гласуваха доверие, а сега плюят по всеки, който каже нещо хубаво за клуба.

Всеки ден едно и също - Слави Борисов, БГЛ, Палма, платен от еди кой си, господарка, приказка и т.н.

Великото Сдружение не е давало пари в клуба отдавна, а целта им беше да дават средства за клуба. Иначе за какво друго си дават парите записалите се там?

Колко хора повярваха в идеята, че ще бъдем като Реал, Барселона и Байерн Мюнхен? И колко хора решиха просто да си купят тениска, която струваше над 100 лева, т.е. някъде по средата на цената да си дадеш парите в Сдружението, което уж помага на клуба финансово. Великите умове, които ще ни направят като Реал, Барса и Байерн, да помислят къде са сбъркали, защото те допускат грешка след грешка. Ако имаха правилен ход - щеше да имат много повече последователи.

Говорят ми за демокрация, а блокираха всеки от страницата си, който имаше различно мнение от тяхното.
Последна промяна от 1914.1902 на 18 апр 2024 17:49, променено общо 2 пъти.

vvessel
Мнения: 4335
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 18 апр 2024 17:42

Да попитам нещо за фланелките дето проекта струвал 500 хил. Тия пари са за реализация на проекта или са платени за идеен проект или нещо трето? Защото като ги смятам излиза 62,50 на фланелка и нещо скъпичко ми се струва. Ама какво са половин милион за Сираков, той борави с цели милиони, това са дребни харчове. Представям си ако той трябва да строи стадиона, как това ще се окаже най-скъпият стадион в света. Като на Буци магистралите, които излязоха по-скъпи на километър от някаква норвежка с камара мостове и тунели.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 18 апр 2024 18:08

Дълговете....много добре знаем, че дълговете са натрупани от Иво Тонев и Спас Русев, които бяха пратени от банкянския селтак. В последствие Черепахата върна част от парите на НАП, ама беше отстрелян от Шиши и Боко и дойдоха нови главоболия.
Генералното НАП е от Тонев, Русев и малко от на Божков, сектор А е на Тонев (дългът преструктуриран към Божков), Левски други дългове няма.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2836
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 18 апр 2024 18:09

1914.1902 написа:Великото Сдружение не е давало пари в клуба отдавна, а целта им беше да дават средства за клуба. Иначе за какво друго си дават парите записалите се там?

Как за какво? За заплати и неназовани "други плащания", разбира се :)

Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32641
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 18 апр 2024 18:11

futbolqga написа:
1914.1902 написа:Великото Сдружение не е давало пари в клуба отдавна, а целта им беше да дават средства за клуба. Иначе за какво друго си дават парите записалите се там?

Как за какво? За заплати и неназовани "други плащания", разбира се :)

Изображение


Да припомним великата им цел:
Нека заедно направим следващата крачка към връщането на Левски към неговите корени!


Така ли се връща ПФК Левски към корените си? Като се лъже къде отиват парите?

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2836
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 18 апр 2024 18:23

1914.1902 написа:
futbolqga написа:
1914.1902 написа:Великото Сдружение не е давало пари в клуба отдавна, а целта им беше да дават средства за клуба. Иначе за какво друго си дават парите записалите се там?

Как за какво? За заплати и неназовани "други плащания", разбира се :)


Да припомним великата им цел:
Нека заедно направим следващата крачка към връщането на Левски към неговите корени!


Така ли се връща ПФК Левски към корените си? Като се лъже къде отиват парите?

Знам ли... Както казва народът, не е виновен този, който яде баницата. Какъв наивник трябва да си, та да си дадеш парите на осъждани престъпници? Поне вече са останали единици, след като се опариха.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32641
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 18 апр 2024 18:32

futbolqga написа:Знам ли... Както казва народът, не е виновен този, който яде баницата. Какъв наивник трябва да си, та да си дадеш парите на осъждани престъпници? Поне вече са останали единици, след като се опариха.


Голяма грешка си беше тази инициатива и беше ясно още от самото начало.

Тази тъпа идея провали продажбата на членските карти, които записваха доста сериозни рекорди.

А и повече логика имаше в продажбата на членски карти зимата - обявяваш цел 15 000/20 000 примерно, а лятото е период, в който да се разчита повече на продажба на тениски (тук също може да има цел 20 000) и абонаментни карти (5/6 000). Когато обаче претрупаш нещата не може да очакваш хората да дават толкова много, особено пък като видят някои лица от Сдружението, които са поставени на по-челни места.

Мисля, че малко хора примерно биха се навили да дадат 200 лв за Сдружението, 200 за златна членска карта, над 200/300 за аб. карта и над 100 за тениска.

Кой и защо прецака продажбата на членски карти, която според мен се развиваше най-успешно? : (


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 48 госта